15% بونوس ویژه پیش بینی ورزشی بت فوروارد BetForward

0
67
این پست مربوط به 15% بونوس ویژه پیش بینی ورزشی بت فوروارد BetForward می باشد. سایت بت فوروارد ، یکی از سایت های شرط بندی آنلان می باشد که فعالیت خود را از سال 2003 شروع کرده است. یکی از برترین سایت ها در زمینه ارائه بونوس در قسمت های متفاوت را انتخاب کرده اید. سایت‌ های پیش‌ بینی مسابقات ورزشی در یکی از صفحات اصلی سایت اصولاً صفحه را تحت عنوان آفر و بونوس طراحی کرده‌ اند که در این قسمت به کاربران خود تخفیف‌ ها یا جوایزی را اهدا می‌ کنند که آن را بونوس می‌ نامند. 

با ما همراه باشید تا توضیحاتی را درباره سایت بت فوروارد BetForward برای شما کاربران ارائه بدهیم. را برای شما مخاطبان عزیز داشته باشیم. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بونوس ورزشی بت فوروارد BetForward

بونوس ورزشی بت فوروارد BetForward

ما بسیاری از کاربران را دیده‌ ایم که نمی دانند بونوس، شارژ اضافه یا درصد هایی که برای این هدیه قرار داده می‌ شود به چه معنی است یا حتی در چه صورت می‌ توانند آن را دریافت کنند یا پس از دریافت آن را استفاده نمایند.

همه بونوس‌ هایی که در سایت‌ ها به کاربران داده می‌ شود، عموماً به دو دسته کلی تقسیم می‌ گردند و بعد این دو نوع کلی به شکل‌ های مختلف تعریف می‌ شوند که در ادامه به این دو حالت کلی شامل بونوس عادی و شارژ اضافه و سپس به انواع بونوس‌ ها می‌ پردازیم:

بونوس عادی

بونوس عادی به این معنی است که شما توسط یک بونوس که همانند یک بلیت عمل می‌ کند می‌ توانید یک شرط را توسط آن بونوس با فعال‌ کردن گزینه بونوس با مبلغ ذکر شده به ثبت برسانید و امکان تغییر شرایط این بونوس نیز وجود ندارد و باید صرفاً توسط همان بونوس، با مبلغ و قوانین تعیین شده توسط سایت‌ ها شرط یا شروط خود را انجام دهید.

بونوس شارژ اضافه نقدی

نوع دیگری از بونوس ها هستند که به‌ صورت شارژ اضافه نقدی به‌ حساب کاربری شما اضافه می‌ شوند که شما می‌ توانید توسط این بونوس به طریقه دلخواه شرط یا شروط خود را به ثبت برسانید؛ زیرا این بونوس همانند شارژ حساب کاربری به شما هدیه داده شده می‌ شود. مثلاً در قوانین بونوس ذکر می‌ گردد که اگر از روش درگاه بانکی جوایز خود را برداشت نمایید، ما ۲۰ درصد مبلغ شارژ را به‌ صورت هدیه به‌ حساب کاربری شما واریز می شود.
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید