بیوگرافی دن بیلزریان dan bilzerian 🚀

0
365

این پست مربوط به بیوگرافی دن بیلزریان dan bilzerian 🚀 می باشد. دن بیلزریان با نام کامل و اصلی دن براندون بیلزریان متولد 7 دسامبر 1380 یک شخصیت رسانه هاي اجتماعی آمریکایی ارمنی تبار است. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

دن بیلزریان کیست؟

او در سال 1999 در ارتش ثبت نام کرد و 4 سال در آن‌ جا خدمت کرد. بعد از ارتش، دن در دانشگاه فلوریدا ثبت نام کرد و شروع به تحصیل در رشته تجارت و جرم شناسی کرد.

او به عنوان بازیکن حرفه ای پوکر در مسابقات جهانی سال 2009 برنده شد و مبلغ 36/626 دلار برنده شد. او یکی از بنیانگذاران پوکر آنلاین «ویکتوری پوکر» است.

بیلزریان در سال 2013 در اولین فیلم خودش در الیمپوس سقوط می‌ کند بازی کرد. «دن» سال 2013 یک میلیون دلار در فیلم تنها بازمانده که خود یکی از بازیگران آن بود، سرمایه گذاری کرد.

او اکنون در فیلم‌ های متعددی مشغول بازیگری است. او یکی خوشگذران ترین و در عین حال ثروتمند ترین افراد در دنیاست که توانسته است به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کند.

سبک زندگی دن بیلزریان

سبک زندگی دن بیلزریان

یکی از مهمترین دلایل شهرت دن بیلزریان را می‌ توان عکس‌ های متعددی دانست که او از سبک زندگی خودش در اینستاگرام قرار می‌دهد.

این عکس‌ ها باعث شده است عده زیادی در سراسر دنیا به او توجه کنند و فعالیت‌ های او را دنبال کنند. عکس‌ هایی که او در صفحه خود قرار می‌ دهد بیانگر یک زندگی ول خرجانه و یا حتی خارج از عرف است.

یکی دیگر از القاب دن بیلزریان، پادشاه اینستاگرام است. جت‌ های شخصی، کشتی‌ های شخصی، ماشین‌ های گران و رفتار های خارج از عرفی که معاند با فرهنگ ما ایرانیان است. بخش عمده‌ ای از عکس‌ هایی را تشکیل میدهد که او از سبک زندگی خود در اینستاگرام قرار می‌ دهد.

شرکت در مسابقات

شرکت در مسابقات

مجله بلاف در سال 2010 dan bilzerian را به عنوان یکی از بامزه‌ ترین پوکر بازها معرفی کرده است. همچنین او موسس شرکت ویکتوری پوکر است.

شاید جالب باشد اگر بدانید که او اخیرا در یکی از مسابقات پوکری که شرکت کرده توانسته مبلغی در حدود 10 میلیون دلار برنده شود.

دن بیلزریان و ریاست جمهوری آمریکا

دن بیلزریان و ریاست جمهوری آمریکا

دن بیلزریان در سال 2015 اعلام کرد که می خواهد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کند. اما پس از ملاقاتی که با دونالد ترامپ داشت تصمیم گرفت که به نفع او از این انتخابات کناره گیری کند.

حقایقی در مورد دن بیلزریان

حقایقی در مورد دن بیلزریان

دن بیلزریان بودن اصلا کار آسانی نیست. او به شدت الکل و مواد مخدر مصرف می‌ کند، از قوای جنسی خود بسیار کار می‌ کشد، استرس بالایی را در بازی های پوکر میلیونی متحمل می‌ شود، و به دلیل فشرده بودن تفریحاتش، خیلی کم استراحت میکند.

این سطح از عیاشی هزینه هایي در بر دارد، و قلب دن این هزینه ها را پرداخته است.

دن بیلزریان 2 مرتبه در سن 25 سالگی، و 1 بار هم در سن 32 سالگی سکته قلبی کرده است. البته ظاهراً او قصد ندارد سبک زندگی خود را برای مدارا با قلبش اصلاح کند.

به طوری که پس از سومین سکته، خودش را زودتر از زمان پیشنهاد شده توسط دکتر اش از بیمارستان مرخص نموده و از فالوور هاي توئیترش خواست تا بر سر نمردن او 1 میلیون دلار شرط بندی کنند.

رفتار دن بیلزریان با دخترها

رفتار دن بیلزریان با دخترها

زندگی دن بیلزریان مورد تایید همه ی نیست. تعداد زیادی از افراد وی را یک زن ستیز میدانند که رفتار مناسبی با دختر های اطراف خود ندارد. اگرچه خود او نیز تا حدودی به این موضوع اعتراف دارد، اما رفتارش گویای همه ی چیز است.

مردی که یک دختر را فقط به این علت استخدام میکند تا در طول مسابقه پوکر در ریش او دست بکشد، احتمالا نگاهی ابزاری به جنس مخالف خود دارد.

برای این که بیشتر تعجب کنید، باید بدانید که دن در یکی از برنامه هاي عکاسی مجله هاستلر در حال پرتاب کردن چند دختر مدل «و البته عریان» از بالای پشت بام به داخل استخر بوده که یکی از این مدل ها در لحظه آخر لباس وی را میگیرد و در نهایت بجای افتادن داخل استخر، در کنار استخر به زمین برخورد کرده و پای او می شکند.

طی حادثه ای دیگر و در سال 2014، دن دریک کلاب شبانه با لگد به صورت مدل مشهور، ونسا کاستانو می کوبد. البته دن گفته که برای مراقبت از یک دختر دیگر اینکار را انجام داده است.

یکی از افتخارات دن بیلزریان این اسـت کـه در طی 12 روز با 16 دختر رابطه جنسی داشته است. همچنین او در توئیتی گفته است که دخترهای زشت، چشم های وی را اذیت می‌ کنند!

پدر دن بیلزریان در زندان

پدر دن بیلزریان در زندان

شاید بعد از دیدن سبک زندگی دن، ذهن شما به سمت پدر او و نقش وی در تربیت و فراهم کردن امکانات برای دن رفته باشد.

پس بهتر است بدانید که پدر دن اغلب سال های زندگی پسرش را در کنار او نبوده و در زندان به سر می برده است. پال بیلزریان «پدر دن» در دهه 80 میلادی معامله سهام انجام می داده است.

دن بیلزریان در هالیوود

دن بیلزریان در هالیوود

دن بیلزریان به عنوان بازیگر و بدل کار در هالیوود حضور داشته است. او در فیلم Olympus Has Fallen بدل جرارد باتلر بوده و در فیلم های Equalizer «در کنار دنزل واشنگتون» و The Other Woman نیز حضور داشته است.

اما مشکلات پیش آمده در رابطه با حضور او در فیلم Lone Survivor باعث تیره و تار شدن روابط او با تهیه کنندگان هالیوود شد.

دن بیلزریان 1 میلیون دلار در فیلم Lone Survivor سرمایه گذاری کرد تا بتواند یک دیالوگ 80 کلمه ای گفته و بـه مدت 8 دقیقه دراین فیلم حضور داشته باشد.

به گزارش سایت پارس ناز اما زمانی که تهیه کننده تصمیم گرفت تا دیالوگ وی را به یک جمله کاهش داده و حضور او بر روی پرده را به کمتر از 1 دقیقه برساند، دن نیز خشمگین شده و شرکت تهیه کننده را به مبلغ 1.25 میلیون دلار سو کرد. اما او از شکایت خود نیز صرف نظر کرد.

دن بیلزریان عاشق اسلحه و تیراندازی

دن بیلزریان عاشق اسلحه و تیراندازی

اگر چرخی در اکانت اینستگرام دن بیلزریان زده و چشم خود را از عکس دخترها برداشته باشید، احتمالا دومین چیزی که دیده اید، عکس های و ویدیو های دن در حال تیراندازی است.

او عاشق اسلحه است و مجموعه هاي زیادی از انواع سلاح گرم را در خانه هاي خود دارد. گفته میشود تقریباً در تمام اتاق هاي ویلاهای او، اسلحه های پر از فشنگ در گوشه و کنار افتاده است.

شاهدان می گویند کـه وقتی می‌ خواهید وارد خانه دن شوید، بادی گارد های او به شما تذکر جدی می‌ دهند که به اسلحه ها دست نزنید، چون ضامن اغلب آنها باز بوده و آماده تیراندازی هستند.

خود دن بیلزریان هم گفته است که می‌ ترسد روزی یک دزد به خانه اش وارد شده و او نتواند از میان اسلحه ها، یکی را برای کشتن آن دزد انتخاب کند!

عکس های دن بیلزریان

عکس های دن بیلزریان عکس های دن بیلزریان عکس های دن بیلزریان عکس های دن بیلزریان عکس های دن بیلزریان عکس های دن بیلزریان

سوالات متداول

دن بیلزریان متولد چه سالی است؟

متولد 7 دسامبر 1380

چرا دن بیلزریان پادشاه اینستاگرام نام دارد؟

یکی دیگر از القاب دن بیلزریان، پادشاه اینستاگرام است. جت‌ های شخصی، کشتی‌ های شخصی، ماشین‌ های گران و رفتار های خارج از عرفی که معاند با فرهنگ ما ایرانیان است. بخش عمده‌ ای از عکس‌ هایی را تشکیل میدهد که او از سبک زندگی خود در اینستاگرام قرار می‌ دهد.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید