بیوگرافی رها پیت RahaPit 🚀

0
2207

این پست مربوط به بیوگرافی رها پیت RahaPit 🚀 می باشد. رها پیت در خرداد سال 1378 در ایران چشم به جهان گشوده است و به گفته خودش ترنس جندری بوده که با تغییر جنسیت به صورت کامل به یک خانم تغییر جنسیت داده، او که به ترکیه مهاجرت کرده و فعالیت های خود را از آنجا ادامه میدهد. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

رها پیت کیست؟

رها پیت کیست؟

رها پیت در خرداد سال 1378 در ایران چشم به جهان گشوده است و به گفته خودش ترنس جندری بوده که با تغییر جنسیت به صورت کامل به یک خانم تغییر جنسیت داده، او از آن دست شاخ های مجازی ای است که به ترکیه مهاجرت کرده اند و فعالیت های خود را از آنجا ادامه میدهند.

در ابتدا او در تیک تاک و اینستاگرام داب اسمش می ساخت و با دنبال کننده های خود به اشتراک می گذاشت ولی با گذر زمان تغییر رویه داد و با پیروی از پیشروان خود مانند ندا یاسی بر روی جذابیت های جنسی تمرکز کرد.

شاخ های شبکه اجتماعی مانند ندا یاسی و دنیا جهان بخت برای رسیدن به هدف خود یعنی جذب دنبال کننده هرکاری می کنند ولی زمانی که از رها پیت صحبت می شود هیچ خط قرمزی برای او در این مسیر وجود نداشته و ندارد و او برای رسیدن به هدفش دست به هر کاری زده است.

به نحوی که در یکی از لایو های خود از کلماتی استفاده کرد که در نهایت صدای افراد حاضر در لایو را نیز در آورد.

اولین مرتبه ای که رها بر سر زبان ها افتاد در لایو ندا یاسی بود که توانست افراد زیادی را به آن لایو جنسی و تحریک آمیز جذب کند.

خانواده رها پیت

او در خصوص بیوگرافی و زندگی نامه خود عنوان کرده است که پدرش غیر ایرانی می باشد و مادر وی اصالتی ایرانی را دارا می باشد.

در خصوص حمایت خانواده از رها او عنوان کرد و توضیح داد که تنها مادرش مقداری از او حمایت کرده است اما افراد دیگر خانواده با این موضوع و قضیه کنار نیامده اند و این ویژگی جسمی و جنسیتی رها را نپذیرفته اند.

رها گفت علت مهاجرت او نیز همین موضوع بوده است چرا که نمی توانسته است با شرایط موجود برای خود در کشور ایران کنار بیاید و زندگی برایش در ایران بسیار سخت و مشکل بوده است.

رها پیت ترنس

ترنس یا ترنس جندر به افرادی گفته می شود که هویت جنسی مشخصی ندارند و با وجود اینکه صاحب دستگاه های تناسلی زنانه یا مردانه باشند ولی روحیات و خلقیات جنس مخاف را در خود دارند و تنها با تغییر جنسیت است که به خواسته های درونی خود دست میابند.

این دست از افراد به دلیل تفاوت ها و تمایز های موجود معمولا توسط خانواده ها و اجتماع ترد می شود ولی به گفته رها پیت شرایط موجود او توسط خانواده، عادی بوده و او را به همان صورتی که است قبول دارند در نهایت رها پیت با عمل تغییر جنسیت نیز به خواسته درونی خود رسید.

عمل تغییر جنسیت رها پیت

 در تمامی توضیحات بارها رها در جاهای مختلف عنوان کرده است که علاقه مند به انجام تغییر جنسیت می‌ باشد اما تا کنون برای وی شرایطی مناسب فراهم نشده است تا بتواند این عمل را انجام دهد.

از طرفی او عنوان کرده است که هزینه مربوط به این عمل بسیار بالا می باشد در نتیجه مجبور است مدتی را صبر کند تا بتواند این مبلغ و هزینه را برای عمل جراحی تغییر جنسیت خود به دست آورد.

نکته جالب در خصوص رها پیت این می باشد که او دارای اندامی همانند زنان و دختران می باشد و طبق گفته های خودش به دلیل استفاده از هورمون های مختلف به تجویز دکتر بوده است.

عمل های زیبایی رها پیت

عمل های زیبایی رها پیت

رها پیت عمل‌ های زیبایی خود را از زمانی که نوجوان بوده شروع کرده است. او تا به امروز عمل‌ های زیبایی و تزریقات زیادی را بر روی صورت و بدن خود انجام داده است.

از عمل‌ های زیبایی که او انجام داده است می توان به عمل بینی، عمل لیفت شقیقه و عمل پیکرتراشی اشاره کرد.

هم چنین از تزریقاتی که انجام داده می توان به تزریق ژل لب، تزریق ژل چانه و هم چنین تزریق به باسن و تزریق به سینه اشاره کرد.

لایو های رها پیت

رها پیت با افراد زیادی لایو داشته است که بسیار جنجالی بوده و توانسته است از این طریق دنبال کننده های زیادی را کسب کند. چالش های رکیک رها پیت همیشه در لایو ها باعث جذابیت به مخاطبان ایرانی بوده است.

فیلم +18 رها پیت

فیلم +18 رها پیت

چند روز پیش رها پیت در یک اقدام تعجب آمیز در حساب توییتر خود فیلم مستهجن و +18 از خود منتشر کرد و بازخورد ها و نگاه ها را دوباره با این حرکت به سمت خود کشید.

این فیلم یک ویدیو کوتاه از بالا تنه رها پیت بود و در ادامه نیز از ابزار های جنسی خود نیز رونمایی کرد.

اینستاگرام رها پیت

اینستاگرام رها پیت

رها پیت در صفحه اینستاگرام خود بیش از 1 میلیون نفر دنبال کننده دارد و 10 عدد پست منتشر کرده است.

عکس های رها پیت

عکس های رها پیت عکس های رها پیت عکس های رها پیت عکس های رها پیت

سوالات متداول

رها پیت کجا زندگی میکند؟

او از آن دست شاخ های مجازی ای است که به ترکیه مهاجرت کرده و فعالیت های خود را از آنجا ادامه میدهد.

رها پیت پسر است یا دختر؟

رها پیت یک ترنس جندر میباشد که به دختر تغییر جنسیت داده است.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید