بیوگرافی نهال سلطانی Nahal Soltani 🚀

0
82

این پست مربوط به بیوگرافی نهال سلطانی Nahal Soltani 🚀 می باشد. نهال سلطانی در روز 10 مرداد سال 1367 در تهران به دنیا آمد و از 14 سالگی در دنیای هنری شروع به فعالیت کرد که عمده تخصص او در زمینه خوانندگی و بازیگری و مدلینگ است.

اگر شما هم طرفدار بازی بلک جک هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بلک جک بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

نهال سلطانی کیست؟

نهال سلطانی کیست؟

نام : نهال سلطانی
تاریخ تولد : 10 مرداد سال 1367
محل تولد : تهران
حرفه : خواننده ، بازیگر ، مدلینگ

نهال سلطانی در 14 سالگی بخاطر تیپ و زیبایی خاص خود توانست لقب زیباترین دختر خاورمیانه رو از آن خود بکند. او با داشتن چشم های آبی متفاوت می باشد و استایل مناسبی برای دنبال کردن حرفه مدلینگ دارد، قد نهال سلطانی برابر با 168 سانتی متر م یباشد و ورزشکار بوده و ورزش هايی متفاوتی را برای حفظ کردن استایلش درنظر گرفته اسـت و مستمر در حال فعالیت های ورزشی است.

نهال در زمینه های دیگری نیز تخصص زیادی دارد : مثلا در نقاشی و طراحی هوش بالایی دارد و نیز در عکاسی نیز زبده است و از خود اثر های خوبی به یادگار می گذارد. نهال سلطانی در رشته ی کارشناسی گرافیک تحصیلات خود را به پایان رسانیده و می توان گفت به صورت علمی وارد رشته ی کاری خود نیز شده است.

نهال بعد از مدتی زندگی در ایران دست به مهاجرت زد و به کشور کانادا رفت و هم اکنون نیز در همین کشور به صورت مستمر فعالیت های مدلینگ و دیگر فعالیت های فرهنگی را انجام می دهد و حتی  نیز دوره حرفه‌ای آرایشگری را در موسسه میکاپ فول کالج گذرانده است و برای مدتی در بهترین آرایشگاه‌های کانادا، مشغول کار بوده است.اینستاگرام نهال سلطانی 

اینستاگرام نهال سلطانی 

نهال سلطانی Nahal Soltani در صفحه اینستاگرام خود 1.5 میلیون دنبال کننده دارد و 1568 پست منتشر کرده است. نهال سلطانی با نام کاربری nahalsoltani1 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید نهال سلطانی 

عکس های جدید نهال سلطانی 

عکس های جدید نهال سلطانی 

عکس های جدید نهال سلطانی 

عکس های جدید نهال سلطانی 

نهال سلطانی در چه حرفه ای مشغول است ؟

عمده تخصص نهال در زمینه خوانندگی و بازیگری و مدلینگ است.

نهال سلطانی در حال حاضر در کدام کشور سکونت دارد ؟

نهال سلطانی در کشور کانادا سکونت دارد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید