بیوگرافی نیلی افشارNili Afshar 🚀

0
269

این پست مربوط به بیوگرافی نیلی افشار Nili Afshar 🚀 می باشد. نیلی افشار اکثرا سر منشا بوجود آمدن جنجال و خبر های تازه در فضای مجازی (اینستاگرام)  است. او که به تازگی اعلام کرده است که دیگه نمی تونه خیانت های همسرش یعنی خود پویان مختاری رو تحمل کند و دیگه طاقت دو رنگی و دو رویی های پویان مختاری را ندارد، حرف و حدیث های خیلی زیادی در مورد ایشان شنیده می شود که توجه کاربران بسیار زیادی را به طرف خود جلب کرده است. نیلی افشار پس از مدت کوتاهی که از دعوایش با پویان مختاری می گذرد، طبق خبر هایی که منتشر شده با یکی از خوانندگان مشهور و معروف رابطه برقرار کرده است.برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بیوگرافی نیلی افشار

بیوگرافی نیلی افشار

نیلی افشار یکی از معروف ترین سلبریتی های ایرانی و رقاص و مدل اینستاگرامی ایرانی است . او در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند. زمانی که در کشور ایران بود، با شخص پویان مختاری آشنا شد و با او یه مدت فاز دوستی ریخت. او در ترکیه با پویان ازدواج کرد و نیلی در کنار او هم به شهرت رسید. ویدیو های رقص او در صفحات مجازی طرفداران خاصی دارد و البته برخی افراد هم او را اصلا رقاص و رقصنده نمی دانند. این بانوی مدلینگ و پرحاشیه در حال حاضر قصد دارد به خاطر یک زن بازیگر دیگر از همسرش یعنی پویان مختاری جدا شود. این موضوع داغ سرو صدای بسیار زیادی را در بین کاربران صفحات مجازی به وجود آورده است و باعث شده تا همه به دنبال این قضیه باشند. این داستان تا حدی جدی و حتمی است که گفته می شود شوهرش یعنی خود پویان مختاری هم از وی شکایت کرده و حرکت او را یک حرکت بچه گانه خوانده است و در حال حاضر نمی تواند به حتی دو کیلومتری او نزدیک شود. در ادامه این مطلب به بیوگرافی این رقاص می پردازیم . با سایت ما همراه باشید.


رابطه نیلی افشار و پویان مختاری

در کمی بالا تر در مورد آشنایی فرد پر حاشیه این روز ها یعنی نیلی افشار و پویان مختاری براتون توضیح دادیم که خب این موضوع داغ این روزا می باشد. ما قصد داریم رابطه این دو نفر را از همان روز های اول زیر نظر بگیریم. به نظر برایتان زیبا باشد که این دو فرد چجوری با هم آشنا شدند و الان هم در حال انجام چه کار هایی می باشند. در بیوگرافی و مشخصات نیلی افشار و پویان مختاری ذکر شده است که پویان مختاری به پاس عمل زیبایی یکی از نزدیکانش و استعدادی که در بیوتی منیجر داشت به صورت کاملا شانسی و اتفاقی پیشنهاد های خوبی در خصوص عمل دوستش به دکتر ارائه داد! همین موضوع باعث شروعی جنجالی را برای پویان به همراه داشت و مدت ها او با همین مدل برای خود کسب درآمد و شهرت می کرد. موضوع از اون جایی جدی تر و خشن تر شد که این بار به مطب و دکتری مراجعه کرده بود که نیلی افشار در آنجا منشی بود! ابتدا رابطه کاملا معمولی ای بین این دو فرد برقرار بوده که خب طی چندین سال هم ادامه داشت. بگذارید کمی در مورد پویان بگوییم تا بدانید چگونه سر نوشت این دو تن به هم گره خورده است.

بیوگرافی پویان مختاری همسر نیلی افشار

پویان مختاری که متولد 8 مه 1369 در شهرستان ایذه لرستان می باشد که خب اگر بخواهیم درباره هنر اصلی او حرف بزنیم در واقع پویان یک خواننده فعال دارای سبکی تلفیقی و قاطی از رپ و پاپ می باشد که بعید میدونیم می دانیم تا به حال همچین سبکی را گوش کرده باشید! حتی همین اواخر کار ، پویان مختاری و امیر خلوت یک همکاری فوق العاده زیبا با یکدیگر داشتند که خب شما هم می توانید با یک سرچ کوچک در گوگل آن را دانلود کنید. مطالعه کردید که این فرد یک بیوتی بلاگر و البته شاخ اینستاگرام هم هست ولی خب چیزی که در بیوگرافی نیلی همسر پویان مختاری قابل رویت می باشد درآمد خیلی بالای پویان مختاری است که خب شک می دانیم از این راه باشد!

اینستاگرام نیلی افشار

کلاب هاوس نیلی افشار

شما هم می توانید با سرچ کردن نام نیلی افشار به انگلیسی در اپلیکیشن کلاب هاوس، او را در این شبکه دنبال نمایید. در اول زمانی که این شبکه مجازی (کلاب هاوس) به ایران وارد شد و مردم ایرانی در آن شروع به فعالیت کردند، خانوم نیلی افشار نیز آیدی شخصی و مختص خود را در این شبکه ایجاد نمود و طبق آمار چند روزی در آن فعالیت بالایی داشت و در برنامه کلاب هاوس، با شوهر سابقش یعنی پویان مختاری و دنیا جهانبخت و امین فردین مکالمه های بسیار زیادی را به انجام رساند و با استفاده از این روش توانست شایعات و حاشیه های دیگری را برای خود به وجود آورد.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید