چگونه از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟ 🚀

0
457

این پست مربوط به چگونه از ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟ 🚀 می باشد. پرفکت مانی Perfect Money یک سرویس مالی عالی است که به همه کاربران خود امکان پرداخت سریع سریع و انتقال ایمن پول بدون دردسر از طریق اینترنت را می دهد. در این پست ما طریقه شارژ ووچر پرفکت مانی را در سایت وان ایکس بت نیز برای شما آموزش میدهیم. این سیستم یک فرصت مناسب برای همه کاربران و صاحبان کسب و کار نیز فراهم کرده است. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

شارژ ووچر پرفکت مانی در وان ایکس بت

شارژ ووچر پرفکت مانی در وان ایکس بت

e-Voucher Number: 2212509907

e-Voucher Code: 5830754599361605

برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی ابتدا باید با استفاده از ووچر وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی بشوید ، سپس به بخش «Deposit» (سپرده ‌گذاری یا سرمایه گذاری) رفته و گزینه ای را میبینید به نام «e-Voucher» آن را انتخاب کنید. سپس باید بدانید برای اضافه کردن مبلغ ووچر به حساب خود و فعالسازی ، داشتن کد فعالسازی و شماره ووچر الزامی میباشد.

اطلاعاتی که از شما میخواهد را به درستی وارد کنید. «e-Voucher» شماره ووچر شما و «Activation Code» کد فعالسازی آن شماره میباشد. در آخر با کلیک کردن بر روی گزینه «Activate an e-Voucher» (فعالسازی ووچر) مبلغ ووچر به حساب شما اضافه میشود و میتوانید استفاده کنید.

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی

به طور کلی ووچر پرفکت مانی E-Voucher Perfect Money را میتوانید مانند یک کارت شارژ یا یک کارت هدیه در نظر بگیرید با این تفاوت که فیزیکی نیست. به سادگی میتوانید با وارد کردن کدهای موجود در این ووچرها، کالا و خدمات مورد نیاز خود را از سایت‌ های خارجی خریداری نمایید. همچنین امکان شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر وجود دارد. برای استفاده از ووچر در خرید های اینترنتی، نیاز به داشتن حساب در سایت پرفکت مانی نیست.

نمونه ووچر پرفکت مانی :

e-Voucher Number: 2212509907

e-Voucher Code: 5830754599361605

e-Voucher Amount: 15.20

e-Voucher Currency: USD

به عبارت دیگر شما به سادگی میتوانید از سایت‌ های صرافی معتبر، ووچر تهیه کنید و با وارد کردن کدهای آن، کالا و خدمات مورد نیاز خود را خریداری نمایید. روی هر ووچر پرفکت مانی یک شماره 10 رقمی، یک کد فعال سازی 16 رقمی، مقدار و تاریخ ایجاد ثبت شده است.

برای خرید کردن از طریق ووچر، فقط کافی است شماره 10 رقمی و کد فعال‌ سازی 16 رقمی را داشته باشید. علاوه بر امکان خرید با ووچر پرفکت مانی، هر کاربر پرفکت مانی می‌ تواند در حساب کاربری خود، به میزان دلخواه ووچر ایجاد کند یا ووچر های خریداری شده را در آن وارد و حساب پرفکت مانی خود را شارژ کند.

نقطه برتری این ووچر ها نسبت به سیستم‌ های سنتی، زمان بسیار کوتاه فعالسازی و نقد کردن آنهاست. از آنجایی که محدودیت زمانی در خصوص این ووچرها وجود ندارد، در هر لحظه امکان فعالسازی ووچر های پرفکت مانی وجود دارد. به‌ وسیله این ووچر های الکترونیکی میتوان با کارمزد بسیار کم، کارهای انتقال سرمایه را به شکلی سریع انجام داد.

پرفکت مانی چیست؟

سیستم های نقل و انتقال مالی زیادی در جهان وجود دارد. پرفکت مانی Perfect Money نیز یکی از این سیستم ها می باشد. این سیستم برای انتقال و دریافت پول به سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. به راحتی با ساخت اکانت پرفکت مانی میتوانید از خدمات این سیستم استفاده کنید. اما شاید درباره ووچر پرفکت مانی نیز شنیده باشید ولی ندانید چیست و چه کاربردی دارد.

پرفکت مانی برای معاملات آنلاین یک هدف مطلوب و خاص را مورد هدف قرار داده است. با استفاده از این سیستم پرداخت، کاربران می توانند فعالیت های زیر را انجام دهند:

  • انتقال پول
  • پرداخت برای پروژه های مختلف از طریق اینترنت
  • پرداخت منظم به صورت آنلاین
  • پس انداز مطمئن در حساب الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
  • پرداخت سریع هزینه ی کالاها و خدمات به صورت آنلاین

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی اهمیت بیشتری در این سرویس دارد و به‌دلیل عدم پشتیبانی سایر پلتفرم‌های پرداخت از سرویس مشابهی مانند این، سبب شده است که کاربران دلیل بیشتری برای فعالیت در پرفکت مانی داشته باشند. ووچر یک کارت هدیه الکترونیکی است که می‌ توانید به‌مانند یک کارت شارژ از آن استفاده کنید.

این کارت‌ها با منبع مشخصی صادر می‌ شوند و افراد به واسطه آن می‌ توانند تمامی پرداخت‌ های خود را انجام دهند. می‌ توانید با خرید ووچر پرفکت مانی در آزمون‌ های بین‌المللی زبان شرکت کرده و هزینه آن‌ ها را به جای افتتاح حساب در یکی از پلتفرم‌ها، بدین شیوه پرداخت کنید.

امکان خرید با پرفکت مانی هم از طریق ووچر فراهم شده است و روش سریع و ساده‌ ای خواهد بود که مبلغ مورد نظر شما را در کارت شارژ کرده و امکان استفاده را فراهم می‌کند. با خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید امکان انتقال پول به هر کسی در هر جایی از دنیا را داشته باشید. پرداخت آنلاین مبلغ سفارش هم به‌ صورت کاملا ایمن فراهم شده است و می‌توانید بهره ببرید.

پرفکت مانی امکان نقد کردن آن ووچرها را در صرافی‌های معتبر فراهم کرده است و همین سبب م ی‌شود که اهمیت و جایگاه ووچر پرفکت مانی بیش از پیش باشد. شما می‌توانید از خدمات نوین پرداخت استفاده کرده و اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید. خدمات صدور و نقد کردن آن در کمترین زمان و کارمزد در اختیار شما خواهد بود.

مزایای ووچر پرفکت مانی

مزایای ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی مانند نوعی چک بانکی الکترونیکی است که میتوان از آن به‌ عنوان ابزاری برای برداشت وجه و سپرده‌ گذاری در حساب پرفکت مانی استفاده کرد. اما مزیت اصلی آن در این است که برای استفاده از این ووچر شما هیچ نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی ندارید.

ووچر های پرفکت مانی مانند ارزهای دیجیتال از ویژگی‌ هایی مثل قابلیت خرید و فروش، دیجیتالی بودن ووچر، امکان تبدیل ووچر به ارز دیجیتال یا برعکس و امنیت بالا به‌ خاطر امنیت بالای پلتفرم پرفکت مانی برخوردار هستند. بنابراین شما بدون نیاز به ثبت نام و افتتاح حساب در سایت پرفکت مانی میتوانید این ووچرها را از صرافی اکس اونیکس خریداری کنید. در ادامه با برخی از مزایای خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی اکس اونیکس آشنا میشویم.

کد ووچر پرفکت مانی

کد ووچر پرفکت مانی از بخش‌های متنوعی همچون کد دیجیتال، کد فعالسازی، مبلغ اعتبار و تاریخ ایجاد تشکیل می‌شود. تمام این جزئیات هنگام استفاده از کارت اعتباری پرفکت مانی لازم خواهند شد لذا باید آن‌ها را نزد خود نگه دارید و تحت هیچ شرایطی در اختیار سایر افراد قرار ندهید.

برای ایجاد کد ووچر پرفکت مانی لازم است چند مرحله ساده را انجام دهید. در حالت کلی مراحل ایجاد کد ووچر پرفکت مانی به صورت زیر است:

• وارد حساب کاربری خود در پرفکت مانی شوید
• از منوی بالایی بر روی گزینه withdraw کلیک کنید
• در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود گزینه e-Voucher را انتخاب نمایید
• اکنون باید روی گزینه Purchase a new e-Voucher کلیک کنید تا کد ووچر جدید برای شما ساخته شود.
• در مرحله آخر باید کیف پول دلاری خود را انتخاب کرده و مبلغ شارژ مورد نظر برای کد ووچر را وارد نمایید.

شارژ پرفکت مانی با ووچر

شارژ پرفکت مانی با ووچر

ووچر که با نام E-Voucher نیز شناخته میشود، را میتوان یک نوع کارت هدیه یا کارت شارژ تصور کرد که دارای مبلغ های مختلفی است. روش اضافه کردن مبلغ ووچر به کیف پول پرفکت مانی با روش استفاده از کارت شارژ پرفکت مانی فرق چندانی ندارد.

پس از خرید ووچر خود، کدی دریافت می کنید که با وارد کردن این کد در حساب کاربری، به میزان مبلغ ووچر شارژ حساب پرفکت مانی به حساب شما اضافه خواهد شد ووچر ها به چند دلیل در بین کاربران ایرانی محبوب هستند. مهمترین آن از بین بردن نیاز به فرد یا شرکت واسط برای انتقال وجه به حساب کاربری است.

این موضوع هم باعث کاهش هزینه ها شده و نیاز به پرداخت کارمزد نیست و همچنین چالش های ایجاد شده بر اثر تحریمات را از بین می برد. این ووچر ها توسط کاربر قابل ایجاد است، به همین دلیل مبلغ های آن قابل سفارشی سازی است. با خرید ووچر می توانید اطلاعات و کد آن را نزد خود نگه دارید و هر زمان که علاقه مند بودید از آن استفاده کنید.

هدف ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی بهترین هدف برای کمک به همه کاربران آن در انتقال پول به هر شخصی در سراسر جهان است. این به کاربران آن کمک می کند تا بصورت ایمن و محرمانه هزینه خدمات و کالاها را به صورت آنلاین پرداخت کنند. به راحتی می توانید ووچر الکترونیکی را با هر ارز الکترونیکی یا حتی پول نقد دیگری مبادله کنید.

ووچر پرفکت مانی در چه جاهایی قابل استفاده است؟ ووچر دقیقا همان کاربردهای حساب پرفکت مانی را دارد.علاوه بر این، اگر در صورت سفارش خدمات یا سفر به مکانی که دسترسی به حساب پرفکت مانی ندارید، در چنین شرایطی ، می توانید با استفاده از ووچر Perfect Money هزینه خدمات خود را پرداخت کنید.

از طرف دیگر، اگر مایلید چیزی را خریداری کنید که حساب کاربری Perfect Money را نداشته باشد، در این صورت می توانید در ازای آن یک ووچر پرفکت مانی به او پیشنهاد دهید.

عدم انقضای ووچر پرفکت مانی

بهترین قسمت این است که ووچر های Perfect Money هرگز منقضی نمی شوند. این بدان معناست که شخص در هر زمان و هر روز از مبلغ مندرج در ووچر استفاده می کند. فقط مطمئن شوید که کد فعال سازی این ووچر مانیتور را در امن ترین مکان نگه دارید. مهمترین نکته این است که اطمینان حاصل کنید که کوپن پول پرفکت خود را گم نکنید زیرا هرکسی در صورت دریافت جزئیات آن می تواند از آن استفاده کند.

کارمزد ووچر پرفکت مانی

سپرده‌ گذاری به‌ وسیله ووچر پرفکت مانی در حساب‌ های پرفکت مانی کارمزد ندارد و میتوانید به راحتی و بدون صرف هزینه اضافی، مبلغ ووچر را با وارد کردن کد هایی که پیش‌تر به آنها اشاره کردیم به حساب خود اضافه کنید. هنگامی که قصد ایجاد یک ووچر را داشته باشید ملزم به پرداخت کارمزد خواهید بود. این کارمزد برای حساب‌ های احراز هویت شده 0.5 درصد مبلغ خواهد بود. در صورتی که حساب‌ پرفکت مانی خود را احراز هویت نکرده باشید، کارمزد پرداختی 1.9 درصد خواهد بود. این کارمزد پس از ایجاد ووچر از مانده حساب شما کم خواهد شد.

پوشش جهانی ووچر پرفکت مانی

پوشش جهانی ووچر پرفکت مانی

یکی از مزایای مهم خرید کد ووچر پرفکت مانی این است که امکان استفاده از آن در سراسر جهان وجود دارد. در درجه اول پلتفرم پرفکت مانی با کاربران بیش از 100 کشور جهان از جمله ایرانیان در ارتباط است و خدمات خود را به این کاربران ارائه می‌دهد.اما آنچه ووچر پرفکت مانی را به گزینه‌ ای محبوب برای ایرانیان تبدیل کرده است، این که بیش از 200 صرافی معتبر جهان ارز ووچر پرفکت مانی را پشتیبانی می‌ کنند و صرافی اکس اونیکس یکی از این صرافی‌ ها است.

برای درک میزان اعتبار ووچر پرفکت مانی همین بس که صرافی XMLGold صرافی ارز دیجیتالی با بالاترین امتیاز از Perfect Money Trust این ارز را پشتیبانی می‌ کند. بنابراین شما در صرافی می‌ توانید ووچرهای پرفکت مانی خود را با هر یک از ارزهای دیجیتال یا ارزهای الکترونیکی مبادله کنید. که از جمله آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • Payeer EUR/USD
  • AdvCash EUR/USD
  • Litecoin
  • Tether
  • Bitcoin

سوالات متداول

آیا سرمایه گذاری در پرفکت مانی کارمزد دارد؟

سپرده‌ گذاری به‌ وسیله ووچر پرفکت مانی در حساب‌ های پرفکت مانی کارمزد ندارد و میتوانید به راحتی و بدون صرف هزینه اضافی، مبلغ ووچر را با وارد کردن کد هایی که پیش‌تر به آنها اشاره کردیم به حساب خود اضافه کنید.

شارژ ووچر پرفکت مانی به چه صورت است؟

پس از خرید ووچر خود، کدی دریافت می کنید که با وارد کردن این کد در حساب کاربری، به میزان مبلغ ووچر شارژ حساب پرفکت مانی به حساب شما اضافه خواهد شد ووچر ها به چند دلیل در بین کاربران ایرانی محبوب هستند. مهمترین آن از بین بردن نیاز به فرد یا شرکت واسط برای انتقال وجه به حساب کاربری است.
 

با پرفکت مانی چه کارهایی را میتوانیم انجام دهیم؟

انتقال پول
پرداخت برای پروژه های مختلف از طریق اینترنت
پرداخت منظم به صورت آنلاین
پس انداز مطمئن در حساب الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
پرداخت سریع هزینه ی کالاها و خدمات به صورت آنلاین

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید