جک پات اختصاصی بت فوروارد BetForward

0
61
این پست مربوط به جک پات اختصاصی بت فوروارد BetForward می باشد. سایت بت فوروارد BetForward، یکی ازسایت های شرط بندِی معتبر است که برای کاربران خود امکانات بیشماری را فراهم کرده است. این سایت دارای بازی های اختصاصی است که در سایت های دیگر یافت نمی شوند. جک پات یک کلمه منحصر بـه فرد در فرهنگ لغات آمریکایی است که به معنی مواجه شدن با یک اتفاق فوق العاده و غیر منتظره می باشد و در کاربرد امروزی منظور از ان طبق معمول برنده شدن جایزه ای بزرگ در بازی هاي‌ قمار از قبیل بازی های اسلات اتومبیل، رولت و یا لاتاری است. 

با ما همراه باشید تا توضیحاتی را درباره جک پات و سایت بت فوروارد BetForward برای شما کاربران ارائه بدهیم. را برای شما مخاطبان عزیز داشته باشیم. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

جک پات بت فوروارد BetForward

جک پات بت فوروارد BetForward

آغاز به کار گرفتن این اصطلاح عامیانه یعنی جک بات در بین قمار بازان به سال های 1880 و یکی از بازی های پوکر بـه نام Jacks or Better باز می‌ گردد. در سال های 1920 استفاده از این واژه در بین مردم کشور آمریکا محبوبیت بیشتری یافت.

آنچنان که این واژه گاهی در لحظه دستگیری مجرمان نیز به کار برده می شد. همچنین جالب اسـت بدانید که این واژه نام یک شهر کوچک در ایالت نوادای کشور آمریکا نیز می‌ باشد.

به طور معمول به این صورت است که میزانی از مبالغ بدست آمده حاصل سرمایه گذاری بازیکنان «مانند خرید بلیط شرکت دریک مسابقه لاتاری» و یا مبلغی از میزان باخت بازیکنان به رقم جک پات اضافه می گردد،

این کار ادامه می‌ یابد تا زمانی که یکی از بازیکنان بتواند شرایط برنده شدن جک پات را بدست بیاورد، نهایتا پس از آن که مبلغ گرد آوری شده به بازیکن برنده اعطا شد این فرآیند تکرار می‌ شود.
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید