بیوگرافی بن افلک Ben Affleck 🚀

0
65

این پست مربوط به بیوگرافی بن افلک Ben Affleck 🚀 می باشد.‌ بنجامین جیزا افلک متولد 15 اوت 1972 بازیگر و فیلم ساز آمریکایی است. او جوایز بسیاری از جمله دو جایزه اسکار، دو جایزه بفتا و سه گلدن گلوب را دریافت کرده است.

اگر شما هم طرفدار بازی باکارات هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی باکارات آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

 بن افلک کیست؟

 بن افلک کیست؟

نام : بنجامین جیزا افلک
تاریخ تولد : 15 اوت 1972
محل تولد : برکلی، کالیفرنیا، ایالات متحده
حرفه : بازیگر، فیلم ساز
سال های فعالیت : از سال 1981 تاکنون

افلک کار خود را از کودکی با بازی در سریال آموزشی PBS The Voyage of the Mimi (1984، 1988) آغاز کرد او بعدا در کمدی مستقل Dazed and Confused (1993) و چندین کمدی کوین اسمیت، از جمله تعقیب امی (1997) ظاهر شد.

افلک زمانی که او و مت دیمون برای نوشتن ویل هانتینگ خوب (1997) برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال شدند، که در آن هم بازی کردند، شهرت بیشتری به دست آورد اکشن جنایی بازی های گوزن شمالی (2000)، درام جنگی پرل هاربر (2001) و هیجان انگیز مجموع همه ترس ها (2002) پس از یک رکود حرفه ای، افلک با ایفای نقش جورج ریوز در فیلم زندگینامه ای هالیوود لند (2006) بازگشت و برنده جام Volpi برای بهترین بازیگر مرد شد.

اولین کارگردانی او با نام Gone Baby Gone (2007) که او در نویسندگی آن نیز مشارکت داشت، با استقبال خوبی روبرو شد او سپس در درام جنایی شهر (2010) و تریلر سیاسی آرگو (2012) کارگردانی و بازی کرد که هر دو موفقیت‌های منتقدانه و تجاری بودند برای دومی، افلک برنده جایزه بفتا برای بهترین کارگردانی، و جایزه بفتا و اسکار بهترین فیلم شد.

افلک سپس در تریلر روانشناختی Gone Girl (2014) و نقش ابرقهرمان بتمن را در DC Extended Universe بازی کرد او در فیلم هیجان انگیز The Accountant (2016) و درام ورزشی The Way Back (2020) بازی کرد. افلک در درام‌های The Last Duel (2021)، The Tender Bar (2021) و Air (2023) نقش‌های فرعی داشت که دومی را نیز کارگردانی کرد.

افلک یکی از بنیانگذاران ابتکار کنگو شرقی است که یک سازمان غیرانتفاعی مبتنی بر حمایت و کمک هزینه است او از طرفداران حزب دمکرات است افلک و دیمون مالکان مشترک شرکت تولید Artists Equity و همچنین مالکان مشترک Pearl Street Films بودند.عکس های جدید بن افلک

عکس های جدید بن افلکعکس های جدید بن افلک

عکس های جدید بن افلک

عکس های جدید بن افلک 

بن افلاک در کجا متولد شده است ؟

بن افلاک در چه حرفه ای مشغول به کار می باشد ؟

بن افلاک بازیگر و فیلم ساز می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید