معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت ها 🚀 تیم های بیسبال

0
198

این پست مربوط به معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت ها 🚀 تیم های بیسبال می باشد. بیسبال یکی از بازی هایی است که توسط آمریکایی ها تدوین شده است و بیشترین طرفدار را نیز در همین قاره دارد.

هر ساله تورنومنت های متفاوتی برگزار می شود و بازیکنان حرفه ای را به تقابل با یکدیگر دعوت می کند. هدف این مقاله معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت ها است. برای شرط بندی روی بازی های بیسبال حتما لیست بهترین سایت پیش بینی را مشاهده کنید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بهترین تیم های بیسبال

بهترین تیم های بیسبال

بیسبال ورزشی است که قدمت آن به سال 1744 برمی گردد. این بازی محبوب دارای تاریخچه ای طولانی می باشد و ریشه در تاریخ ایالات متحده آمریکا دارد به همین دلیل اغلب در همین محدوده ی جغرافیایی بازی می شود.این بازی یک ورزش تیمی هیجان انگیز است که طرفداران ویژه ای در ایالات متحده دارد.

بیسبال یک ورزش آمریکایی است و قوی ترین تیم ها نیز اکثرا در این کشور قرار دارند و همین امر سبب می شود معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت های مربوط به این رشته مشکل شود.اگر بخواهیم دست به معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنمنت ها در این رشته ورزشی بزنیم، نیاز است که بررسی عملکرد سالانه ی آن ها توجه کنیم.

بوستون رد ساکس 2018

عملکرد این تیم رقابت های داخلی ایالات متحده آمریکا فوق العاده بوده است. این تیم در 108 بازی برنده شد و در دوره های بعد از این فصل از تیم های داجرز، آستروس و یانکیز که همه در صدر لیگ بودند پیشی گرفت. این تیم در این سال با یک ترکیب ثابت توانست در اکثر رده بندی ها امتیاز خوبی را بدست آورد.

باشگاه شیکاگو کوبز 2016

نفرین این تیم در سال 2016 شکست و توانست با یک ترکیب ثابت موفقیت های چشمگیری بدست آورد.این تیم را می توان در دسته ی تیم های جوان و کاملا بازسازی شده قرار داد. در مجموع این تیم با این ترکیب جوان توانست 103 بازی را با برد به پایان برساند.

تیم بوستون رد ساکس 2004

تیم رد ساکس 2004 از هر جهت یک تیم استثنایی محسوب می شود.این یک سال به خصوص بود چرا که آن ها 3 بر 0 تیم مشهور یانکی ها را شکست دادند. گرچه در آخر این فصل این تیم دچار رکود شد اما در نهایت باخت های آن ها نیز به یاد ماندنی ماند.

بیسبال و قوانین آن

بیسبال و قوانین آن

بیسبال یکی از 4 ورزش اصلی آمریکا به شمار می رود و لیگ MLB که قدیمی ترین لیگ حرفه ای دنیا است، سومین لیگ معتبر ایالات متحده و یکی از معتبرترین لیگ های ورزشی دنیا به شمار می رود.

بیسبال یک ورزش جهانی است و در همین راستا، بسیاری از بازیکنان این رشته آرزو دارند تا بتوانند در بالاترین سطح این ورزش که لیگ MLB است به میدان بروند. در این مطلب به تاریخچه لیگ MLB، تیم های حاضر در آن و نحوه برگزاری بازی ها می پردازیم.

لیگ MLB بیسبال

لیگ MLB بیسبال، یکی از معتبرترین لیگ های بیسبال جهان است. در این مقاله نگاه کاملی داریم به این لیگ و از تاریخچه و تیم های لیگ بیسبال MLB می نویسیم.

در حال حاضر 30 تیم در لیگ MLB حضور دارند که 15 تیم در نشنال لیگ و 15 تیم در امریکن لیگ رقابت می کنند. هر لیگ خود شامل 3 دویژن یا بخش می شود و در هر دویژن نیز 5 تیم قرار دارند. 29 تیم از آمریکا در این لیگ حضور دارند و یک تیم نیز از کانادا در MLB شرکت می کند.

پر افتخارترین تیم های لیگ MLB

تا پایان فصل 2021 این لیگ، 24 تیم مختلف توانسته اند قهرمان ورلد سیریز شوند و 20 تیم بیشتر از یکبار به این عنوان رسیده اند. 6 تیم هنوز نتوانسته اند قهرمانی در ورلد سیریز را تجربه کنند که این میان سیاتل مارینرز تنها تیمی است که حتی به ورلد سیریز هم نرسیده است!نیویورک ینکیز با 27 قهرمانی، رکورددار قهرمانی در ورلد سیریز است.

27 قهرمانی ینکیز، بیشترین قهرمانی یک تیم در 4 لیگ معتبر آمریکا است. ینکیز تنها تیم MLB است که تعداد قهرمانی هایش از مرز 20 عبور کرده و در کنار سنت لوییس کاردینالز، تنها تیمی است که تعداد قهرمانی هایش را دو رقمی کرده است. در جدول زیر، عملکرد تمام تیم های MLB را مشاهده می کنید.

بهترین تورنومنت های بیسبال

بهترین تورنومنت های بیسبال

بیسبال یک بازی بسیار محبوب در ایالات متحده آمریکا است. همه ساله مجموعه ترونومنت های جهانی توسط لیگ بیسبال Major League برگزار می شود. این لیگ بیشتر به دو زیر مجموعه، لیگ ملی و لیگ آمریکا تقسیم می شود. هر لیگ سه بخش دارد، بخش شرقی، غربی و مرکزی. در این مقاله به معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت های آن می پردازیم.

جام جهانی IBAF

جام جهانی IBAF یک مسابقات بین المللی بیسبال است که از سال 1938 تا 2011 برگزار شده است. در هر حال در هنگام معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنومنت ها، نام بردن از این تورنومنت ضروری است.

World Baseball Classic

یکی از مسابقات بین المللی بیسبال است که در سال 2006 آغاز شد و هر 4 سال یکبار برگزار می شود. این نخستین تورنمنت بزرگ بیسبال است که بازیکنان حرفه ای از لیگ های مهم جهان را به خود جذب می کند.

المپیک بیسبال

المپیک بیسبال

برای معرفی بهترین تیم های بیسبال و تورنمنت ها، باید ابتدا نگاهی کوتاه به تاریخچه این بازی در المپیک بیاندازیم. بیسبال مدت ها است که لیست ورزش های المپیکی است البته بیشتر به عنوان یک ورزش نمایشی. در سال 1992 این ورزش در المپیک رسمی شد اما پس از بازی های المپیک 2008 از برنامه رسمی کنار رفت.

World Series

پایان رقابت های فصل قهرمانی لیگ بیسبال لیگ برتر ایالات متحده آمریکا است که در ماه اکتبر هر سال برگزار می شود.

سوالات متداول

بهترین تیم های بیسبال کدام ها هستند؟

بوستون رد ساکس 2018
باشگاه شیکاگو کوبز 2016
تیم بوستون رد ساکس 2004

بهترین لیگ بیسبال کدام است؟

لیگ MLB بیسبال، یکی از معتبرترین لیگ های بیسبال جهان است. در این مقاله نگاه کاملی داریم به این لیگ و از تاریخچه و تیم های لیگ بیسبال MLB می نویسیم.

بهترین تورنومنت های بیسبال کدام است؟

جام جهانی IBAF
World Baseball Classic
المپیک بیسبال
World Series

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید