بازی تخته نرد حضرات Hazarat

0
14

این پست مربوط به بازی تخته نرد حضرات Hazarat می باشد. سایت حضرات Hazarat، یکی از سایت های شرط بندی ایرانی معتبر است. بازی های بسیار جذاب و آپدیتی در سایت حضرات Hazarat است که بازدید از آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

سایت حضرات Hazarat با ارائه بیش از 20,000 بازی به صورت زنده در ماه در بیش از 10 رشته ورزشی، ورزش الکترونیک و امکان پیش بینی چه به صورت زنده و چه قبل از شروع مسابقه و همچنین بازی های ویژه که برای کاربران ایران شناخته شده هستند.

با ما همراه باشید تا توضیحاتی را درباره سایت حضرات Hazarat و بازی تخته نرد را برای شما کاربران ارائه بدهیم. را برای شما مخاطبان عزیز داشته باشیم. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

تخته نرد حضرات Hazarat

تخته نرد حضرات Hazarat

تخته نرد یکی از بازی‌ های فکری است که از هزار سال قبل تا هم اکنون مورد توجه علاقه مندان به بازی‌ های فکری قرار گرفته است و نسخه فیزیکی این بازی در میان ایرانیان، محبوبیت قابل توجهی دارد.

آموزش بازی تخته نرد در سایت حضرات

شما می‌ توانید بازی تخته نرد را به صورت آنلاین در سایت های مختلف، از جمله سایت پویان مختاری تجربه کنید. بازی تخته نرد با 30 مهره بازی می‌ شود، 15 مهره سفید و 15 مهره مشکی که هر بازیکن باید 15 مهره را انتخاب کند.

ابتدای بازی، مهره ها را با فرمت 2535 جایگذاری می‌ کنید. اگرچه در نسخه آنلاین تخته نرد، مهره‌ ها توسط کامپیوتر به طور خودکار چیده می‌ شود. سپس با استفاده از 2 تاس و عدد هایی که به دست می‌ آید، مهره ها را حرکت می‌ دهد، هر بازیکنی که زودتر مهره هایش را از بازی خارج کند، برنده بازی است.

با توجه به اعدادی که تاس به شما نشان می‌ دهد باید مهره‌ ها را بیرون بیاندازید، مثلا اگر با اعداد 1 و 4 مواجه شدید، باید از دو خانه 1 و 4، دو مهره را خارج کنید و اگر این دو خانه خالی بودن، سایر مهره های موجود را به اندازه 1 و 4 جابجا کنید.

اگر از یک عدد جفت بیاورید، مثلا جفت 4، شما می‌توانید 4 مهره را از خانه شماره 4 بیرون بیاندازید.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید