بیوگرافی مک میلر Mac Miller

0
54

این پست مربوط به بیوگرافی مک میلر Mac Miller می باشد.‌ مالکوم جیمز مک کورمیک متولد 19 ژانویه 1992– درگذشته 7 سپتامبر 2018، که با نام حرفه‌ای مک میلر شناخته می‌شود، خواننده رپ، خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی بود.

اگر شما هم طرفدار بازی انفجار هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی انفجار بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

مک میلر کیست؟

مک میلر کیست؟

نام : مک میلر
تاریخ تولد : 19 ژانویهٔ 1992
تاریخ درگذشت : 7 سپتامبر 2018
محل تولد : پیتسبرگ، پنسیلوانیا، ایالات متحده
حرفه : خواننده رپ، خواننده، ترانه‌سرا و تهیه‌کننده موسیقی

مک میلر کار خود را در صحنه هیپ هاپ محلی پیتسبورگ در سال 2007 و در سن پانزده سالگی آغاز کردو در سال 2010، او قراردادی را با لیبل مستقل Rostrum Records امضا کرد و میکس نوارهای موفقیت آمیز خود را K.I.D.S منتشر کرد. اولین آلبوم استودیویی میلر، Blue Slide Park (2011)، اولین آلبوم اولیه توزیع شده مستقل بود که از سال 1995 تاکنون در صدر بیلبورد 200 ایالات متحده قرار گرفت.

در سال 2013، او شرکت ضبط REMember Music را تأسیس کرد پس از دومین آلبوم استودیویی خود، تماشای فیلم با صدای خاموش (2013)، او Rostrum را ترک کرد و در سال 2014 با کمپانی بزرگ Warner Bros. Records قرارداد امضا کرد او با آن ها چهار آلبوم استودیویی منتشر کرد: GO:OD AM (2015)، The زنانه الهی (2016)، شنا (2018) و حلقه‌های پس از مرگ (2020). برای شنا، مک میلر پس از مرگ نامزد جایزه گرمی برای بهترین آلبوم رپ شد.

در کنار ضبط، مک میلر همچنین به عنوان تهیه کننده رکورد برای خود و سایر هنرمندان با نام مستعار لری فیشرمن خدمت کرد میلر با اعتیاد و سوء مصرف مواد دست و پنجه نرم می کرد که اغلب در اشعار او به آن اشاره می شد پس از عود بیماری، او در سن 26 سالگی بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر، کوکائین، فنتانیل و الکل در خانه اش درگذشت.

اینستاگرام مک میلر 

اینستاگرام مک میلر 

مک میلر Mac Miller در صفحه اینستاگرام خود 13.1 میلیون دنبال کننده دارد و 23 پست منتشر کرده است. مک میلر با نام کاربری macmiller در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های مک میلر 

عکس های مک میلر 

عکس های مک میلر 

عکس های مک میلر 

عکس های مک میلر 

 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید