بیوگرافی ماریو کمپس Mario Kempes

0
38

این پست مربوط به بیوگرافی ماریو کمپس Mario Kempes می باشد. ماریو آلبرتو کمپس متولد 15 ژوئیه 1954 یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای سابق آرژانتینی است که به عنوان یک مهاجم یا زمین هجومی بازی می‌کرد. Mario Kempes که یک گلزن پرکار بود، دو بار با والنسیا به عنوان بهترین گلزن لالیگا به پایان رسید و در 184 بازی لیگ 116 گل به ثمر رساند.

اگر شما هم از طرفداران بازی تخته نرد می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های بت معتبر به آموزش نحوه چیدن تخته نرد بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

ماریو کمپس کیست؟

ماریو کمپس کیست؟

نام : ماریو آلبرتو کمپس
تاریخ تولد : 15 ژوئیه 1954
محل تولد : بل ویل، آرژانتین
قد : 182
پست : مهاجم
باشگاه : اینستیتوتا، سنترال روزاریو، والنسیا، ریور پلاته، هرکولس، وینا، پولتن، پلیتا جایا
تیم ملی : 1973–1982 آرژانتین

کمپس در بل ویل، کوردوبا به دنیا آمد و در سن هفت سالگی بازی با یک تیم نوجوانان را آغاز کرد و در چهارده سالگی به ذخیره تالرس پیوست دوران حرفه ای کمپس در باشگاه محلی اینستیتوتا آغاز شد، جایی که او در کنار Osvaldo Ardiles بازی کرد و سپس به سرعت به سنترال روزاریو رفت، جایی که او خود را به عنوان یک گلزن قابل توجه تثبیت کرد و 85 گل در 105 بازی به ثمر رساند و والنسیا را بر آن داشت تا او را به خدمت بگیرد.

او در مستایا به قهرمانی کوپا دل ری، جام برندگان جام اروپا و سوپرکاپ یوفا و همچنین دو پیچیچی متوالی، با زدن 24 و 28 گل در فصل‌های 1976–1977 و 1977–1978 ادامه داد. او که به عنوان یک مهاجم سخت کوش معروف بود، از بیرون محوطه جریمه با دویدن های زیادش به سمت دروازه ضربه می زد و یک مهاجم مرکزی سنتی نبود که فقط در داخل محوطه جریمه بازی کند. بسیاری از مدافعان در مدیریت سبک هجومی او مشکل داشتند.

کمپس در دو فصل قبل بهترین گلزن لالیگا بود و مصمم بود در زمین خود نشان دهد که می تواند در برابر بهترین ها در بزرگترین صحنه ورزش ارائه دهد با این حال، او در سال 1974 در آلمان غربی در سن 19 سالگی موفق به ثبت امتیاز نشده بود و پس از دور اول مرحله گروهی در سال 1978، نام Mario Kempes همچنان در بین گلزنان مسابقات گم بود.

پس از ترک والنسیا در سال 1984، کمپس دو سال را در هرکول در آلیکانته گذراند و شش سال را در باشگاه های مختلف اتریشی گذراند بازی او در 30 سالگی کاهش یافت و او برای کسب افتخارات بهترین گلزن در لیگ برتر اتریش رقابت نکرد او دوران حرفه ای خود را با حضور در باشگاه های مبهم تر در اندونزی، شیلی و آلبانی در طول دهه 1990 به پایان رساند.

Mario Kempes در طول دوران باشگاهی خود 43 بازی ملی برای آرژانتین انجام داد و 20 بار گلزنی کرد و نماینده کشورش در سه جام جهانی در سال‌های 1974، 1978 و 1982 بود و در سال 1978 قهرمان این رقابت‌ها شد در سال 1978 به عنوان بهترین بازیکن فوتبال آمریکای جنوبی انتخاب شد و پله در مارس 2004 او را به عنوان یکی از 125 بازیکن برتر زنده فوتبال معرفی کرد.

اینستاگرام ماریو کمپس

اینستاگرام ماریو کمپس

ماریو کمپس Mario Kempes در صفحه اینستاگرام خود 401 هزار دنبال کننده دارد و 1207 پست منتشر کرده است. ماریو کمپس با نام کاربری mario.kempes78 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های ماریو کمپس

عکس های ماریو کمپس

عکس های ماریو کمپس

عکس های ماریو کمپس

عکس های ماریو کمپس 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید