بیوگرافی متیو مک کانهی Matthew McConaughey 🚀

0
18

این پست مربوط به بیوگرافی متیو مک کانهی Matthew McConaughey 🚀 می باشد.‌ متیو دیوید مک‌کانهی متولد 4 نوامبر 1969 یک بازیگر آمریکایی است. او نقش اصلی خود را با یک اجرای مکمل در کمدی گیج و سردرگم (1993) که به سن بلوغ می‌رسد، داشت پس از تعدادی نقش مکمل، اولین موفقیت او به عنوان یک مرد اصلی در درام قانونی A Time to Kill (1996) به دست آمد. حرفه او با نقش‌های اصلی در فیلم علمی تخیلی تماس (1997)، درام تاریخی آمیستاد (1997) و فیلم جنگی U-571 (2000) پیشرفت کرد.

اگر شما هم طرفدار بازی چهاربرگ هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی آنلاین چهار برگ یازده بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

متیو مک کانهی کیست؟

متیو مک کانهی کیست؟

نام : متیو دیوید مک‌کانهی
تاریخ تولد : 4 نوامبر 1969
محل تولد : یووالد، تگزاس، آمریکا
حرفه : بازیگر، تهیه کننده و نویسنده
سال های فعالیت : 1991 تا کنون
همسر : کامیلا آلوز (2012–اکنون)
فرزندان : 3

بازیگری متیو از سال 1991 شروع شد از اولین کارهای نمایشی وی، ظاهر شدن در تبلیغات تلویزیونی بود که یکی از این تبلیغات‌ها برای یکی از روزنامه‌های شهر آستین بود که در آنجا متیو اولین دیالوگ‌های خود را بیان می‌کند و از اواخر دهه 1990 بود که کم‌کم شروع به بازی در نقش‌های اصلی فیلم‌ها کرد.

از آغاز دهه 2000 Matthew به بازی در فیلم‌های رمانتیک و کمدی روی آورد متیو به خاطر بازی در این فیلم‌ها مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. موفقیت وی در سال 2013 با بازی در فیلم باشگاه خریداران دالاس به اوج رسید.

متیو بخاطر بازی در این فیلم موفق به کسب جوایزی متعددی از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد و جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم درام شد.

در سال 2014 مک کانهی با بازی در سریال کارآگاه حقیقی محصول شبکه اچ‌بی‌او، جایزه منتخب منتقدین تلویزیون برای بهترین بازیگر مرد در سریال درام تلویزیون را کسب کرد و همچنین نامزد دریافت جایزه امی ساعات پربیننده برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در مجموعه تلویزیونی درام شد.اینستاگرام متیو مک کانهی

اینستاگرام متیو مک کانهی

متیو مک کانهی Matthew McConaughey در صفحه اینستاگرام خود 9.5 میلیون دنبال کننده دارد و 419 پست منتشر کرده است. متیو مک کانهی با نام کاربری officiallymcconaughey در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید متیو مک کانهی

 عکس های جدید متیو مک کانهی

عکس های جدید متیو مک کانهی عکس های جدید متیو مک کانهی

عکس های جدید متیو مک کانهی

چند مورد از جوایز متیو مک کانهی را نام ببرید ؟

در سال 2014 مک کانهی با بازی در سریال کارآگاه حقیقی محصول شبکه اچ‌بی‌او، جایزه منتخب منتقدین تلویزیون برای بهترین بازیگر مرد در سریال درام تلویزیون را کسب کرد و همچنین نامزد دریافت جایزه امی ساعات پربیننده برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در مجموعه تلویزیونی درام شد.

متیو مک کانهی فعالیت خود را از چه سالی آغاز کرده است ؟

متیو مک کانهی فعالیت خود را از سال 1991 آغاز کرده است.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید