بیوگرافی رابین فن پرسی Robin van Persie

0
36

این پست مربوط به بیوگرافی رابین فن پرسی Robin van Persie می باشد. رابین فن پرسی متولد 6 اوت 1983 یک مربی فوتبال هلندی و فوتبالیست حرفه‌ای سابق است که به عنوان مهاجم بازی می‌کرد. Robin van Persie که به عنوان یکی از بهترین مهاجمان نسل خود در نظر گرفته می شود، به دلیل تکنیک عالی و کنترل توپ، موقعیت یابی هوشمند و بینش مشهور بود او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی هلند است و در حال حاضر در اولین پست مدیریتی خود در باشگاه دوران کودکی فاینورد دستیار مربی است.

اگر شما هم از طرفداران بازی چهار برگ می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های بت معتبر به آموزش نحوه انجام بازی چهاربرگ بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

رابین فن پرسی کیست؟

رابین فن پرسی کیست؟

نام : رابین فن پرسی
تاریخ تولد : 6 اوت 1983
محل تولد : روتردام، هلند
قد : 183
پست : مهاجم
باشگاه : فاینورد، آرسنال، منچستر یونایتد، فنرباغچه
تیم ملی : 2005–2017 هلند

ون پرسی با شروع کار خود به عنوان یک وینگر، اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان در فصل 02–2001 برای فاینورد انجام داد که با پیروزی در فینال جام یوفا در سال 2002 به اوج رسید او همچنین به عنوان استعداد برتر فوتبال هلند انتخاب شد پس از پنج سال با فاینورد، او با مدیربرت فان مارویک اختلاف پیدا کرد و در سال 2004 به عنوان جانشین بلندمدت دنیس برگکمپ هموطن خود به آرسنال انگلیس پیوست.

Robin van Persie توسط سرمربی آرسن ونگر به مهاجم  و در ادامه به گلزن اصلی آرسنال تبدیل شد او رکورد باشگاهی 35 گل را در سال 2011 به ثمر رساند و برای فصل 2011–2012 کاپیتان باشگاه بود، قبل از پیوستن به رقبای منچستریونایتد در جولای 2012. در اولین فصل خود، لیگ برتر و دومین کفش طلای لیگ برتر را به دست آورد.

پس از دو فصل مصدومیت،فن پرسی در یونایتد مورد بی مهری قرار گرفت و در ژوئیه 2015 به فنرباغچه اجازه رفتن به فنرباغچه داده شد فن پرسی در طول دوران حضورش در ترکیه، به طور منظم در اولین فصل حضور داشت، اما محدودیت هایی در زمان بازی در آن مشاهده کرد. دو دوره بعدی پس از مصدومیت، با هر دو باشگاه و بازیکن در ژانویه 2018 با خرید به توافق رسیدند، پس از آن او دوباره با انتقال آزاد به فاینورد پیوست. در پایان فصل، او به تیم دوران کودکی‌اش کمک کرد تا جام هلند را برنده شود، 

فن پرسی پس از نمایندگی هلند در سطح زیر 17، زیر 19 و زیر 21 سال، اولین بازی ملی خود را در سال 2005 در یک بازی دوستانه مقابل رومانی انجام داد یک ماه بعد، او اولین گل ملی بزرگسالان خود را در پیروزی 4-0 مقابل فنلاند به ثمر رساند فن پرسی بیش از 100 بازی ملی و 50 گل برای هلند به ثمر رساند و از سال 2013 تا 2015 به عنوان کاپیتان این تیم فعالیت می کرد.

Robin van Persie نماینده کشورش در جام‌های جهانی فوتبال 2006، 2010و 2014 و مسابقات قهرمانی اروپا در سال‌های 2008 و 2012 بود، در سال 2010 به فینال رسید و در سال 2014 در مسابقات سابق به مقام سوم رسید.

Robin van Persie پس از پیوستن به آرسنال در انگلستان، در همپستد، حومه ای مرفه در شمال لندن، ساکن شد. فن پرسی با بوچرا (با نام مستعار البالی) که مراکشی است، ازدواج کرده است و این زوج دارای دو فرزند، یک پسر به نام شکیل، متولد 2006، و دختر دینا، متولد 2009 است.

اینستاگرام رابین فن پرسی 

اینستاگرام رابین فن پرسی 

رابین فن پرسی Robin van Persie در صفحه اینستاگرام خود 5.7 میلیون دنبال کننده دارد و 501 پست منتشر کرده است. رابین فن پرسی با نام کاربری robinvanpersieدر اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های رابین فن پرسی 

عکس های رابین فن پرسی 

عکس های رابین فن پرسی  عکس های رابین فن پرسی 

عکس های رابین فن پرسی 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید