بیوگرافی روسالیا Rosalia

0
62

این پست مربوط به بیوگرافی روسالیا Rosalia می باشد. روزالیا ویلا توبیا متولد 25 سپتامبر 1992 که با نام روسالیا شناخته می شود یک خواننده، ترانه سرای تهیه کننده و بازیگر اسپانیایی است او که در حومه بارسلونا به دنیا آمد و بزرگ شد، به دلیل سبک‌های موسیقی متمایل به ژانر، به عنوان یک ستاره پاپ غیر معمول توصیف شده است.

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی پوکربپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

روسالیا کیست؟

روسالیا کیست؟

نام : روزالیا ویلا توبیا
تاریخ تولد : 25 سپتامبر 1992
محل تولد : اسپانیا
حرفه : خواننده، ترانه سرای تهیه کننده و بازیگر
سال های فعالیت : از سال 2013 تا کنون

پس از اینکه در سن 14 سالگی شیفته موسیقی محلی اسپانیا شد، در کالج موسیقی کاتالونیا به تحصیل موسیقی شناسی پرداخت و در کافه های موسیقی و مراسم عروسی نیز اجرا می کرد.

او تحصیلات خود را به واسطه آلبوم جلد مشترکش با رائول رفری، لس آنجلس (2017) و پروژه کارشناسی ارشد El mal querer (2018) با افتخار به پایان رساند با تجسم مجدد فلامنکو با آمیختن آن با موسیقی پاپ و هیپ هاپ، تک‌آهنگ‌های «Malamente» و «Pienso en tu mirá» را ایجاد کرد که توجه عموم مردم اسپانیا را به خود جلب کرد و با تحسین جهانی منتقدان منتشر شد.

دریافت کننده جایزه گرمی لاتین برای آلبوم سال و فهرست شده در 500 آلبوم برتر تمام دوران توسط رولینگ استون، ال مال کوئر صعود روسالیا را به صحنه موسیقی بین المللی آغاز کرد روسالیا با نسخه‌های 2019 خود «Con altura» و «Yo x ti, tú x mí» موسیقی شهری را بررسی کرد و به موفقیت جهانی دست یافت.

او در سومین آلبوم استودیویی‌اش Motomami (2022)، با جدا شدن از صدای فلامنکو جدید سلف خود، یک پیچ و تاب تجربی به رگیتون داد. این آلبوم با تک‌آهنگ‌های “La Fama”، “Saoko” و “Despechá” توجه بین‌المللی را به خود جلب کرد و به بهترین آلبوم سال در متاکریتیک تبدیل شد.

روسالیا در طول زندگی حرفه ای خود یازده تک آهنگ شماره یک را در کشور خود جمع آوری کرده است که بیشترین تعداد برای یک هنرمند محلی است او همچنین برنده دو جایزه گرمی، دوازده جایزه گرمی لاتین (شامل دو برنده آلبوم سال)، چهار جایزه موسیقی ویدیوی MTV، یک جایزه موسیقی MTV اروپا، سه جایزه موزیک ویدیو بریتانیا و دو جایزه Premio Ruido و غیره شده است.

در سال 2019، بیلبورد جایزه ستاره نوظهور را به دلیل «تغییر صدای موسیقی جریان اصلی امروز با پاپ تازه تحت تأثیر فلامنکو» به او داد، و اولین خواننده اسپانیایی در تاریخ شد که نامزد دریافت جایزه بهترین هنرمند جدید شد او به طور گسترده به عنوان یکی از موفق ترین و تاثیرگذارترین خوانندگان اسپانیایی در تمام دوران در نظر گرفته می شود.

اینستاگرام روسالیا

اینستاگرام روسالیا

روسالیا Rosalia در صفحه اینستاگرام خود 28.1 میلیون دنبال کننده دارد و 10.81 پست منتشر کرده است. روسالیا با نام کاربری rosalia.vt در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های روسالیا

عکس های روسالیا

عکس های روسالیا عکس های روسالیا

عکس های روسالیا

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید