بیوگرافی رایان گاسلینگ Ryan Gosling 🚀

0
61

این پست مربوط به بیوگرافی رایان گاسلینگ Ryan Gosling 🚀 می باشد. رایان توماس گاسلینگ متولد 12 نوامبر 1980 یک بازیگر کانادایی است فیلم‌های او که هم در فیلم‌های مستقل و هم در ویژگی‌های استودیوی اصلی در ژانرهای مختلف برجسته هستند، فروش جهانی بیش از 1.9 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده‌اند. او جوایز مختلفی از جمله جایزه گلدن گلوب و همچنین نامزدی سه جایزه اسکار و دو جایزه بفتا را دریافت کرده است.

اگر شما هم طرفدار بازی چهاربرگ هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش نحوه برداشتن کارت ها در چهاربرگ بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

رایان گاسلینگ کیست؟

رایان گاسلینگ کیست؟

نام : رایان توماس گاسلینگ
تاریخ تولد : 12 نوامبر 1980
محل تولد : لندن، انتاریو، کانادا
حرفه : بازیگر
سال های فعالیت : از سال 1993 تا کنون

گاسلینگ در مدرسه دولتی گلادستون، مدرسه کالج و حرفه ای کورنوال و دبیرستان لستر بی پیرسون تحصیل کرد در کودکی، دیک تریسی را تماشا کرد و الهام گرفت که بازیگر شود او «از کودکی متنفر بود»، در مدرسه ابتدایی مورد آزار و اذیت قرار گرفت، و تا زمانی که «14 یا 15» بود، هیچ دوستی نداشت. در کلاس اول، که به شدت تحت تأثیر فیلم اکشن First Blood قرار گرفته بود، چاقوهای استیک را به مدرسه می برد و در طول تعطیلات آنها را به سمت سایر کودکان پرتاب می کرد گاسلینگ در سن 17 سالگی دبیرستان را رها کرد تا بر حرفه بازیگری خود تمرکز کند.

گاسلینگ در سن 13 سالگی در کانال Disney The Mickey Mouse Club (1993-1995) به شهرت رسید و در برنامه های سرگرمی خانوادگی دیگر از جمله آیا از تاریکی می ترسی ظاهر شد نقش موفقیت‌آمیز او در فیلم، نقش یک نئونازی یهودی در مؤمن (2001) بود، و با بازی در درام رمانتیک The Notebook در سال 2004 به شهرت رسید.

گاسلینگ در درام‌های مستقل و تحسین‌شده Half Nelson (2006) بازی کرد که برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد او در سال 2011 در سه موفقیت اصلی بازی کرد: کمدی رمانتیک دیوانه، احمق، عشق، درام سیاسی The Ides of March، و اکشن هیجان انگیز Drive. گاسلینگ پس از اولین کارگردانی خود با فیلم Lost River (2014)، در طنز مالی The Big Short (2015)، کمدی اکشن The Nice Guys (2016) و موزیکال رمانتیک La La Land (2016) بازی کرد برای او گلدن گلوب و دومین نامزدی اسکار بهترین بازیگر مرد را به ارمغان آورد.

تحسین بیشتر با فیلم علمی تخیلی Blade Runner 2049 (2017) و بیوگرافی First Man (2018) دنبال شد در سال 2023، او نقش کن را در کمدی فانتزی باربی بازی کرد که به عنوان پردرآمدترین اکران او ظاهر شد و نامزدی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد.

گروه گاسلینگ، Dead Man’s Bones، اولین آلبوم خود را با نام خود منتشر کرد و در سال 2009 به آمریکای شمالی سفر کرد او یکی از مالکان Tagine، یک رستوران مراکشی در بورلی هیلز، کالیفرنیا است.

گاسلینگ از حامیان PETA، کودکان نامرئی و پروژه کافی است و به چاد، اوگاندا و شرق کنگو سفر کرده است تا آگاهی را در مورد درگیری ها در مناطق افزایش دهد. گاسلینگ بیش از یک دهه است که در تلاش های ترویج صلح در آفریقا مشارکت داشته است. او با اوا مندز بازیگر که دو دختر دارد رابطه دارد.اینستاگرام رایان گاسلینگ

اینستاگرام رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ Ryan Gosling در صفحه اینستاگرام خود 55.2 هزار دنبال کننده دارد و 157 پست منتشر کرده است. رایان گاسلینگ با نام کاربری ryangoslingdouble در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید رایان گاسلینگ

عکس های جدید رایان گاسلینگ

عکس های جدید رایان گاسلینگعکس های جدید رایان گاسلینگ

عکس های جدید رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ متولد چه سالی است ؟

رایان توماس گاسلینگ متولد 12 نوامبر 1980 یک بازیگر کانادایی است.

فیلم های گاسلینگ با چه میزان فروش جزئ فیلم های پرفروش محسوب شد ؟

فیلم‌های او که هم در فیلم‌های مستقل و هم در ویژگی‌های استودیوی اصلی در ژانرهای مختلف برجسته هستند، فروش جهانی بیش از 1.9 میلیارد دلار را به خود اختصاص داده‌اند.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید