بیوگرافی سفو Sefo 🚀

0
224

این پست مربوط به بیوگرافی سفو Sefo 🚀 می باشد. سیف الله ساغیر متولد 16 مارس 1998 که بیشتر با نام سفو شناخته می شود، موسیقی دان پاپ و ترانه سرای ترک است. او با آهنگ Bilmem mi که دارای عناصر رگیتون است در ترکیه به شهرت رسید.

اگر شما هم طرفدار بازی باکارات هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت های معتبر شرط بندی بدون فیلتر حتما به آموزش حرفه ای بازی باکارات بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

سفو کیست؟

سفو کیست؟

نام : سیف الله ساغیر
تاریخ تولد : 16 مارس 1998
محل تولد : سامسون
حرفه : خواننده

سیف الله ساغیر در 16 مارس 1998 در سامسون به دنیا آمد در مارس 2018 اولین تک آهنگ خود Yalan را منتشر کرد در فوریه 2019 و با موفقیت دومین تک آهنگ خود Poz تصمیم گرفت حرفه ای حرفه ای در موسیقی را دنبال کند.

در 18 آوریل 2019، او تک آهنگ Up Down را منتشر کرد و سپس 362 را در ژوئن 2019 منتشر کرد اکثر آهنگ های او دارای عناصر پاپ نیز هستند در 21 فوریه 2020، او آهنگ Başa Sar را با حضور Aerro و Yase منتشر کرد.

تک آهنگ های دیگر عبارتند از: Ardından، YOUNGSTAR، İhtiyacım Yok، Liman ،Toz Duman، Bonita (ft. Reynmen)، و Bilmem mi? که آخرین آنها در صدر جدول موسیقی در ترکیه.

در ژوئن 2022، او در طول کنسرت خود در بدروم، ترکیه توسط مقاماتی که به نمایندگی از دفتر فرماندار منطقه انجام می‌دادند، به‌طور بحث‌انگیز از صحنه حذف شد دلیل آن محدودیت‌های همه‌گیر ویروس کرونا بود که رویدادهای موسیقی را از ساعت 1 بامداد گذشته ممنوع می‌کرد. با این حال، چیزی که سفو و طرفدارانش را خشمگین کرد این بود که حذف اجباری در ساعت 12:30 صبح به دلایل نامشخص اتفاق افتاد.اینستاگرام سفو

اینستاگرام سفو

سفو Sefo در صفحه اینستاگرام خود 885 هزار دنبال کننده دارد و 58  پست منتشر کرده است. سفو با نام کاربری sefo.362 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید سفو

 عکس های جدید سفو

عکس های جدید سفو

عکس های جدید سفو

عکس های جدید سفو

سفو متولد چه سالی می باشد ؟

سفو متولد 16 مارس 1998 می باشد.

سفو اولین آهنگ خود را در چه سالی منتشر کرد ؟

سفو در مارس 2018 اولین تک آهنگ خود Yalan را منتشر کرد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید