شرکت 1xBet مدعی پیروزی در 3 نامزدی جوایز معتبر سیگما آمریکا 2023 شد

0
186


این پست مربوط به شرکت 1xBet مدعی پیروزی در 3 نامزدی جوایز معتبر سیگما آمریکا 2023 شد می باشد. موفقیت شرکت پیش‌ بینی جهانی 1xBet در دسته بندی های: سایت پیش‌بینی سال در آمریکای لاتین، کمپین بازاریابی سال و برنامه زیرمجموعه سال شناخته شد. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.وان ایکس بت نامزدی جوایز معتبر سیگما آمریکا 2023

شرکت 1xBet مدعی پیروزی در 3 نامزدی جوایز معتبر سیگما آمریکا 2023 شد.

موفقیت شرکت پیش‌بینی جهانی 1xBet در دسته بندی های: سایت پیش‌بینی سال در آمریکای لاتین، کمپین بازاریابی سال و برنامه زیرمجموعه سال شناخته شد.

برندگان توسط هیئت داوران معتبر و همچنین رای گیری در صفحه جایزه تعیین خواهند شد. نتایج در 14 ژوئن در سائوپائولو در مراسم ویژه ای که به عنوان بخشی از کنفرانس سیگما برای بخش تجارت منطقه ای در آمریکای لاتین برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

“این لذت بخش است که در بین بهترین ها در چندین نامزدی معتبر قرار بگیریم. این نشان‌دهنده این است که شرکت در مسیر درستی حرکت می‌کند و تلاش‌های 1xBet نه تنها توسط مشتریان ما، بلکه توسط جامعه حرفه‌ای قدردانی می‌شود.

موفقیت در بازار رقابتی مانند آمریکای لاتین برای ما مهم است. بسیاری از شرکت‌های مشهور جهان رویای بهترین بودن در این منطقه را دارند، اما حتی در شرایط عمومی، 1xBet استانداردهای کیفیت جدیدی را تعیین می‌کند. نامزدهای جوایز نشان دهنده دستاوردهای ما در جذب بازیکنان، ایجاد همکاری با بزرگترین برندها و سازمان های ورزشی و همچنین ایجاد شرایط خوب جذاب برای شرکا است.» – نمایندگان 1xBet گفتند.

در طول سال گذشته در آمریکای لاتین، این شرکت شریک بسیاری از مسابقات و باشگاه های برتر در برزیل، شیلی و پرو تبدیل شده است. تبلیغات 1xBet را می توان در مسابقات دسته اول مسابقات قهرمانی فوتبال مشاهده کرد. این برند به شریک رسمی مسابقات قهرمانی والیبال مردان و زنان برزیل تبدیل شده است و تبلیغات بسیاری را به کوپا لیبرتادورس اختصاص داده است. سفیران 1xBet مبارز مشهور جهانی MMA خوزه آلدو و فوتبالیست برزیلی پائولینیو، برنده بازی های المپیک 2020 هستند.

درباره 1xBet

درباره 1xBet

شرکت 1xBet یک سایت پیش‌بینی معروف در جهان با بیش از 15 سال تجربه در صنعت پیش‌بینی است. مشتریان این برند می توانند روی هزاران رویداد در بیش از 60 ورزش پیش‌بینی کنند و وب سایت و برنامه این شرکت به بیش از 60 زبان در دسترس است. لیست شرکای رسمی 1xBet شامل بارسلونا، پی اس جی، لیل، لالیگا، سری آ و سایر برندها و سازمان های ورزشی است. این شرکت بارها نامزد و برنده جوایز حرفه ای معتبر از جمله جوایز IGA، SBC، G2E Asia و EGR Nordics Awards شده است.

درباره جوایز سیگما آمریکا 2023

جوایز Sigma Americas توسط شرکت بین المللی SIGMA Group – یک مرجع شناخته شده در iGaming، امنیت دیجیتال و بازاریابی وابسته سازماندهی می شود. گروه سیگما در اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین فعالیت می کند و در هر منطقه از اعتبار بالایی برخوردار است. جوایز سیگما آمریکا بخشی از سیستم جوایزی است که سالانه به موفق ترین نمایندگان صنعت پیش‌بینی اعطا می شود.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید