بیوگرافی اندرو تیت Andrew Tate 🚀

0
57

این پست مربوط به بیوگرافی اندرو تیت Andrew Tate 🚀 می باشد. اِموری اندرو تیت سوم Emory Andrew Tate III متولد 1 دسامبر 1986 یک شخصیت آمریکایی-بریتانیایی در رسانه های اجتماعی، تاجر و کیک بوکسور حرفه ای سابق K-1 است.

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از به ورود به معتبرترین سایت های شرط بندی حتما به آموزش بازی پوکر آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

اندرو تیت کیست؟

اندرو تیت کیست؟

نام : اِموری اندرو تیت سوم
تاریخ تولد : 1 دسامبر 1986
محل تولد : واشینگتن، دی.سی., ایالات متحده
حرفه : شخصیت رسانه ، کیک‌بوکسور
سال های فعالیت : از سال 2005 تاکنون

تیت در سال 2005 تمرین کیک بوکسینگ را آغاز کرد و اولین قهرمانی خود را در سال 2009 به دست آورد او بعدا چهار بار قهرمان جهان شد در سال 2016 او در برنامه رئالیتی بریتانیایی «برادر بزرگ» ظاهر شد، اما به دلیل مظنون بودن تحقیقات تجاوز جنسی آشکار در بریتانیا، حذف شد.

پس از حرفه کیک بوکسینگ، Andrew Tate و برادرش، تریستان، شروع به راه اندازی کسب و کار مدل وب کم کردند و به دنبال آن دوره های آنلاین را فروختند. اظهارنظر جنجالی او منجر به پلتفرم زدایی از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی و نگرانی گروه های مدافع، موسسات خیریه، سازمان های غیرانتفاعی، معلمان، والدین، کارشناسان بهداشت روان، و همچنین پلیس ضد ترور بریتانیا شده است.

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که بیشتر بریتانیایی‌ها نام Andrew Tate را شنیده‌اند که در میان بسیاری از مردان جوان به او نگاه مثبتی دارند، او را تأثیرگذار می‌دانند و رسانه‌های متعدد او را «پادشاه مردانگی سمی» به‌عنوان بخشی از «مانوسفر» می‌نامند.

با حضور در سایت خبری توطئه InfoWars، تیت به عنوان یک تأثیرگذار جناح راست و راست افراطی توصیف شده است و خود را کاملا زن ستیز و جنسیت زده توصیف کرده است. در آگوست 2023، تخمین زده شد که سرمایه گذاری های آنلاین تیت 5 میلیون دلار در ماه درآمد ایجاد می کند. تا دسامبر 2023، تیت بیش از 8.5 میلیون دنبال کننده در X (توئیتر سابق) داشت و سومین فرد “گوگل” شده در سال 2023 بود.

در دسامبر 2022، Andrew Tate و برادرش تریستان به همراه دو زن در رومانی دستگیر شدند که هر چهار مظنون به قاچاق انسان و تشکیل یک گروه جنایی سازمان یافته بودند. پلیس رومانی ادعا کرد که این گروه در یک عملیات جنایی، قربانیان را وادار به ایجاد پورنوگرافی پولی کرده تا از نظر مالی به چهار فرد متهم کمک کند.

در مارس 2023، هر چهار نفر پس از بازداشت از زمان بازداشت، در حالی که تحقیقات ادامه داشت، به حبس خانگی منتقل شدند در ماه ژوئن، آنها به تجاوز جنسی، قاچاق انسان و تشکیل یک گروه جنایی سازمان یافته برای استثمار جنسی زنان متهم شدند تیت و برادرش همه اتهامات را رد می کنند.عکس های جدید اندرو تیت

 عکس های جدید اندرو تیت

عکس های جدید اندرو تیت

عکس های جدید اندرو تیت

عکس های جدید اندرو تیت

اندرو تیت کیست ؟

اندرو تیت یک شخصیت آمریکایی-بریتانیایی در رسانه های اجتماعی، تاجر و کیک بوکسور حرفه ای سابق K-1 است.

اندو تیت متولد چه سالی می باشد ؟

اِموری اندرو تیت سوم متولد 1 دسامبر 1986 می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید