بیوگرافی آنتونیو رودیگر Antonio Rüdiger 🚀

0
76

این پست مربوط به بیوگرافی آنتونیو رودیگر Antonio Rüdiger 🚀 می باشد.‌ آنتونیو رودیگر متولد 3 مارس 1993 یک فوتبالیست حرفه ای آلمانی است که به عنوان مدافع میانی برای باشگاه رئال مادرید لالیگا و تیم ملی آلمان بازی می کند. او که یکی از بهترین مدافعان جهان به حساب می آید، به دلیل سبک بازی تهاجمی، توانایی تکلینگ و حضور هوایی قوی اش شناخته شده است.

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

آنتونیو رودیگر کیست؟

آنتونیو رودیگر کیست؟

نام : آنتونیو رودیگر
محل تولد : برلین – آلمان
تاریخ تولد : 22 اسفند 1371
قد : 190 سانتی متر
شماره پیراهن : 22
پست : مدافع
باشگاه : اشتوتگارت بی، شتوتگارت، رم، چلسی، رئال مادرید
تیم ملی :  آلمان

رودیگر کار خود را در VfB اشتوتگارت آغاز کرد، به عنوان نماینده ذخیره آنها در 3. لیگ و تیم اول بوندس لیگا. در سال 2015 او ابتدا به صورت قرضی و یک سال بعد با مبلغ 9 میلیون یورو به رم پیوست. او در سال 2017 با مبلغ تخمینی 27 میلیون پوند با چلسی قرارداد امضا کرد، جایی که در اولین فصل حضورش جام حذفی را برد، پس از آن در فصل دوم لیگ اروپا و در سال 2021 لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. در سال 2022، رودیگر برای این تیم قرارداد امضا کرد.

او اولین بازی ملی خود را برای آلمان در می 2014 انجام دا. او مجبور شد یورو 2016 یوفا را به دلیل مصدومیتی که در اوایل فصل متحمل شده بود از دست بدهد، اما او بخشی از تیمی بود که جام کنفدراسیون های فیفا 2017 را برد او جایگاه خود را در تیم برای جام جهانی 2018 حفظ کرد و سپس در یورو 2020 و جام جهانی 2022 نیز شرکت کرد.اینستاگرام آنتونیو رودیگر

اینستاگرام آنتونیو رودیگر

آنتونیو رودیگر Antonio Rüdiger در صفحه اینستاگرام خود 8.4 میلیون دنبال کننده دارد و 908 پست منتشر کرده است. آنتونیو رودیگر با نام کاربری toniruediger در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید آنتونیو رودیگر

عکس های جدید آنتونیو رودیگر

عکس های جدید آنتونیو رودیگر عکس های جدید آنتونیو رودیگر

عکس های جدید آنتونیو رودیگر

آنتونیو رودریگر متولد چه سالی می باشد ؟

آنتونیو رودیگر متولد 3 مارس 1993 یک فوتبالیست حرفه ای آلمانی است.

آنتونیو رودریگر در کدام تیم ها عضویت داشته است ؟

آنتونیو رودریگر در تیم های اشتوتگارت بی، شتوتگارت، رم، چلسی، رئال مادرید عضویت داشته است.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید