بیوگرافی اد شیرن Ed Sheeran

0
55

این پست مربوط به بیوگرافی اد شیرن Ed Sheeran🚀 می باشد. ادوارد کریستوفر شیرن متولد 17 فوریه 1991 یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است. Ed Sheeran در هالیفاکس، یورکشایر غربی به دنیا آمد و در فراملینگهام، سافولک بزرگ شد و در حدود سن یازده سالگی شروع به نوشتن آهنگ کردو در اوایل سال 2011، شیرن به طور مستقل نمایشنامه توسعه یافته شماره 5 پروژه همکاری را منتشر کرد. 

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

اد شیرن کیست؟

اد شیرن کیست؟

نام : ادوارد کریستوفر شیرن
تاریخ تولد : 17 فوریه 1991
محل تولد : هلیفکس، یورکشایر غربی،
حرفه : خواننده و ترانه سرا
سال های فعالیت : از سال 2004 تاکنون

اولین آلبوم شیران، Plus، در سپتامبر 2011 منتشر شد و در صدر جدول آلبوم های بریتانیا قرار گرفت این شامل اولین تک آهنگ موفق او بود. در سال 2012، شیرن جوایز بریت را برای بهترین هنرمند انفرادی مرد بریتانیایی و اجرای بریکتروگ بریتانیا دریافت کرد دومین آلبوم استودیویی شیرن، Multiply، پس از انتشار در ژوئن 2014، در صدر جدول در سراسر جهان قرار گرفت این آلبوم دومین آلبوم پرفروش در سراسر جهان در سال 2015 نام گرفت.

سومین آلبوم شیران به نام Divide در مارس 2017 منتشر شد و پرفروش ترین آلبوم در سراسر جهان در سال 2017 بود. دو تک آهنگ اول آلبوم Shape of You و Castle on the Hill شکست خوردند رکورد در تعدادی از کشورها با اولین حضور در دو موقعیت برتر نمودار.

او همچنین اولین هنرمندی بود که در یک هفته دو ترانه در بین 10 آهنگ برتر ایالات متحده داشت تا مارس 2017، شیرن ده تک آهنگ برتر را در جدول تک‌آهنگ‌های بریتانیا جمع‌آوری کرد و رکورد بیشترین 10 تک‌آهنگ برتر بریتانیا از یک آلبوم را شکست چهارمین تک آهنگ او از Perfect، به رتبه یک در ایالات متحده، استرالیا و بریتانیا رسید، جایی که در سال 2017 به مقام اول کریسمس تبدیل شد.

پرفروش ترین هنرمند جهان در سال 2017، او به عنوان هنرمند ضبط جهانی انتخاب شد و در سال 2019 منتشر شد. پنجمین آلبوم استودیویی او، برابر ، در صدر نمودارها در اکثر بازارهای بزرگ در سال 2021 قرار گرفت. آلبوم ششم او، – Subtract، در 5 مه 2023 منتشر شد، در حالی که آلبوم هفتم او، تغییرات پاییز، منتشر شد.

شیران بیش از 150 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته است که او را به یکی از پرفروش ترین هنرمندان موسیقی جهان تبدیل کرده است او دارای 101 میلیون واحد دارای گواهی RIAA در ایالات متحده است، و دو تا از آلبوم های او در لیست پرفروش ترین آلبوم ها در تاریخ نمودار بریتانیا قرار دارند.

در دسامبر 2019، شرکت نمودارهای رسمی او را به عنوان هنرمند دهه معرفی کرد که بیشترین موفقیت را در آلبوم های بریتانیا و نمودارهای تک آهنگ در دهه 2010 داشت. از آوریل 2022، او پرطرفدارترین هنرمند در Spotify است شیران، فارغ التحصیل تئاتر ملی جوانان در لندن، نقش‌های بازیگری شامل حضور در فیلم دیروز 2019 با بازی خودش است.

اینستاگرام اد شیرن

اینستاگرام اد شیرن

اد شیرن Ed Sheeran در صفحه اینستاگرام خود 46.7 میلیون دنبال کننده دارد و 2318 پست منتشر کرده است. اد شیرن با نام کاربری teddysphotos در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های اد شیرن

عکس های اد شیرن

عکس های اد شیرن عکس های اد شیرن

عکس های اد شیرن

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید