بیوگرافی گونزالو هیگواین Gonzalo Higuain 🚀

0
228

این پست مربوط به گونزالو هیگواین Gonzalo Higuain 🚀 می باشد. گونزالو هیگواین در سال 2004 وارد دنیای فوتبال حرفه‌ای شد و در ابتدا عضویت تیم ریور پلاته درآمد. وی در این تیم حضور قابل توجهی داشت و توانست در 32 بازی برای این تیم پانزده گل به ثمر برساند. گونزالو خراردو هیگواین زاده 10 دسامبر 1987 بازیکن فوتبال سابق اهل آرژانتین است. او در سال 2022 از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

گونزالو هیگواین

گونزالو هیگواین

برای شروع بیوگرافی، گونزالو هیگواین در دهمین روز از دسامبر 10 در برست، فرانسه توسط خورخه هیگواین (پدر)، فوتبالیست سابق و نانسی زاکاریاس (مادر)، هنرمند مشهور متولد شد. او از هر چهار فرزند از خورخه و نانسی سومین فرزند بود.

گونزالو در خانواده ای بزرگ شد که مردان در آن سلطه داشتند. پدرش که یک فوتبالیست محبوب در ریور پلیت بود، جایگاه مشهور خود و فرزندش را که هواداران امیدوار بودند راه او را دنبال کنند، بالا برد. در آن زمان ، او سه پسر خود را به جشنهای قهرمانی می برد ، همه پیراهن های River Plate را بر تن داشتند.

گونزالو کوچک در آن زمان کوچکترین بود. گونزالو و برادر بزرگترش فدریکو بودند که راه پدرشان را گرفتند. آنها دو پسر میانی خورخه نیکلاس هیگوانه هستند. هر دو کار حرفه ای خود را در ریور پلات آغاز کردند. گونزالو هیگواین از یک پیشینه خانوادگی غنی است که هر دو والدین در مشاغل حرفه ای خود به خوبی عمل کرده اند.

خانواده گونزالو هیگواین

خانواده گونزالو هیگواین

پدر هیگواین جورج نیکولاس هیگواین معروف به “ال پیپا” (متولد 8 ژوئن 1957) یک فوتبالیست مشهور سابق آرژانتینی است که به عنوان یک مدافع میانی بازی می کرد. وی کار خود را در نووا شیکاگو آغاز کرد و در سال 1981 به Gimnasia La Plata نقل مکان کرد. خورخه هیگواین پس از همکاری با سن لورنزو و بوکا جونیورز ، در سال 29 که سال تولد پسرش گونزالو بود ، به خارج از کشور به ورزشگاه برستوای 1987 نقل مکان کرد.

گونزالو تا به امروز از پدرش چنین یاد می کند “بزرگترین معلم او” نانسی زاکاریاس مادر گونزالو است. او دختر سانتوس زاکاریاس است. برادران او کلودیو هستند و آلبرتو نیز ورزش می کنند. دومی مرد بزرگی در این زمینه بود. او معتقد است پسرش گونزالو از هر دو ژن آلبرتو و خورخه، پدرش استفاده کرده است. به نظر می رسد گونزالو بسیار نزدیک به مادرش است که در واقع رگ هنری خانواده است.

معروف است که نانسی مادری خوشبخت است که بیشتر زندگی خود را صرف نقاشی و حمایت از همسر و پسرانش کرده است. شخصیت شوخ طبعی او همان چیزی است که موجبات خوشبختی و اتحاد خانواده اش را فراهم می آورد. او مسئول بسیاری از کارهای هنری گونزالو است که در تصویر زیر دیده می شود. نانسی همیشه از پسر خود تصویری از پسرش داشته است.

روابط عاشقانه گونزالو هیگواین

داستان عشق و زندگی احساسی فاوارد پیچیده است. تو ، گونزالو پسر شایسته و زیبایی است که هر خانمی می خواهد برایش ساندویچ درست کند. تا آنجا که می دانیم، اولین رابطه او با آن آغاز شد Soledad Fandiño (متولد 7 آوریل 1982). او بازیگر صحنه، تلویزیون و سینما آرژانتینی است که 5 سال از او بزرگتر است. او پس از موفقیت گونزالو در جام جهانی 2010 شروع به ملاقات کرد.

رابطه آنها فقط چند ماه به طول انجامید. آنها در همان 2010 از هم جدا شدند. با این حال ، در همان سال ، گونزالو به ملاقات با ناتالی پرز رفت که یکی دیگر از بازیگران و خواننده های آرژانتینی است که به دلیل نقشهای ضد خصمانه خود در سریال “موافقت” شناخته می شود. رابطه آنها چند ماه به طول انجامید. در سال 2011، هیگواین یک رابطه بسیار خصوصی با روزنامه نگار و تهیه کننده تلویزیون، دانیلا ساوروالد، آغاز کرد.

دانیلا دختر یک سرمایه دار ثروتمند اروپایی است که به دلیل ترس از تبلیغات به او در مورد قرار ملاقات با آرژانتینی هشدار داد. این موضوع در کوتاه ترین زمان به رابطه آنها پایان داد. گونزالو در سال 2011 رابطه پنهانی دیگری با Ailén Bechara آغاز کرد که تا سال 2013 ادامه داشت. Ailén Bechara ادعا کرد آنها حتی دوستانی هستند که حتی شایعه دوست شدن با او هستند.

پس از رابطه اش با آیلین بچرا، گونزالو با لوسیا فابیانی در 2013 یک ضربه کوتاه داشت. مدتی است که ، گونزالو با لارا وکسلر بوده است که آخرین دوست دختر خیره کننده ای است که بسیاری احساس می کنند عشق واقعی او است. لارا وکسلر یک مدل با شکوه است که پنج سال از گونزالو کوچکتر است. جزئیات زیادی در مورد او یا رابطه آنها مشخص نیست، که به نظر می رسد بسیار خصوصی و منصفانه است.

طبق برخی سایت ها ، این زوج ادعا شده در واقع هنگام گونزالو با یکدیگر ملاقات کرده اند رئال مادرید در اسپانیا بازی کرد، در آن زمان لارا وکسلر دانشجو بود. آنها اخیراً جدی شدند. گفته می شود که این بلوند سکسی از یک خانواده رسمی و جدی است. گزارش ها همچنین حاکی از آن است که وی رابطه زیبایی با مادر هیگواین برقرار کرده است.

بدون شک گفته می شود لارا متریال همسر هیگواین و آخرین ایستگاه اتوبوس است. داستان زیبای Gonzalo Higuain ما در واقع دقیق است. او از بسیاری خانمها خوشش آمده است رحیم استرلینگ, کریم بنزما دارای تو، او گونزالو راست و راست صادق به هر دو مقایسه لیره استرلینگ و بنزما.

14 سال دوری هیگواین از خانواده

گونزالو هیگواین مهاجم آرژانتینی دنیای فوتبال در گفتگو با برنامه «از فوتبال صحبت می کنیم» که از ایی.اس.پی.ان پخش می شوددر مورد سختی هایی که در دنیای فوتبال کشیده و ترسی که او را وادار کرده تا در زندگی به دنبال آرامش باشد و اهمیت خانواده اش صحبت کرده و یادآوری کرده که حالا به لطف فوتبال در آرامش زندگی می کند. او در بخشی از صحبتهایش گفته:« من همیشه از اینکه در جایی پناه می گیرم و از ترس آنکه شاید افراد به من چیزی بگویند، به خیابان نمی روم، احساس پشیمانی می کردم.

این یکی از پشیمانی های من در زندگی بود. افرادی هستند که آسیبهای زیادی به سایرین می زنند و حرفهای بدی می گویند و بی شرم هستند و ما که کسی را نکشته ایم و کارهای خوبی انجام می دهیم و فقط مشغول یک ورزش خاص هستیم، نمی توانیم از خانه بیرون برویم؟» این ستاره آرژآنتینی درموردتنهایی های یک فوتبالیست و سختی هایی که از دوری از خانواده اش متحمل می شود گفت:« همیشه می گویند که با پول می توان همه چیز را خرید ولی شما دوستانتان را نمی توانید بخرید.

من 14 سال است که جشن تولد و جشن سال نو را با افراد متفاوتی برگزار می کنم. می خواهم مادرم را ببینم و برای دیدنش باید 15 ساعت پرواز کرد. قطعا می توانم بلیط هواپیما را بخرم ولی مادرم را در فاصله 10 دقیقه ای ندارم. مردم اینها را نمی بینند. در عوض چه چیزهایی را می بینند؟ که فلانی گل زده؛ چون ما برای گلزنی به او پول می دهیم. ما را فقط به خاطر گلزنی یا گل نزدن قضاوت می کنند ولی این به نظر من اغراق آمیز است. البته من با اینها کنار آمده ام.»

این مهاجم 31 ساله ادامه داد:« در برهه ای از زندگی ام هستم که دیگر چیزی برایم دردناک نیست. سختی های زیادی کشیده ام. اگر وارد شبکه های اجتماعی نشوی، برایت فرقی ندارد. من در بهترین لیگها و بهترین تیمها بازی کرده ام و در سه جام جهانی و کوپا آمه ریکا حضور داشتم. وقتی 5 ساله بودم، حتی 10% اینها را هم تصور نمی کردم ولی به همه اینها رسیدم. پس چرا باید نگران حرفهای بقیه باشم؟»

ایگواین در بخش بعدی صحبتهایش به گفتگویی که دراوایل عمر فوتبالی اش با ارنان کرسپو داشت اشاره کرد و گفت:« یک بار او به من گفت:”این خیلی زیباست که تو می توانی به هر تیمی برگردی و می توانی به آنجا وارد شوی. این زیباتر از تمام جامهایی است که فتح می کنی. اگر 2 میلیون جام ببری و نتوانی وارد هیچ باشگاهی شوی، عجیب است. “»

سبک بازی گونزالو هیگواین

فوتبال در زمان‌های اخیر واقعاً تکامل یافته است و یکی از ویژگی‌هایی که هر بازیکنی در سطح پایه باید داشته باشد، تکنیکی است. گونزالو هیگواین به طور گسترده ای برای توانایی بالینی خود در مقابل هدف شناخته شده است، اما موقعیت او و حرکت توپ به بیرون برای عبور نمونه است. او همچنین مقدار قابل توجهی از سرعت را دارد و اوضاع و احوال او با هر دو پا باعث می شود او دارایی بسیار خوبی باشد.

زیرا او می تواند با هر دو پا با سهولت به پایان برسد. اولین لمس هیگواین ویژگی کلیدی است که او به خوبی از آن استفاده می کند تا پاسهای کمی دشوار از هم تیمی های خود را در برخی مواقع بدست آورد. مواردی وجود دارد که آرژانتینی با فوتبال مانند یک حیوان خانگی رفتار می کند ، به ویژه هنگامی که می خواهد آن را در موقعیتی قرار دهد که ماشه را بکشد.

پیوستن گونزالو هیگواین به چلسی

به گزارش “ورزش سه”، ایگواین که در نیم فصل اول به طور قرضی برای میلان بازی کرد، 8 گل برای روسونری به ثمر رساند. او که در ناپولی زیر نظر مائوریسیو ساری بازی کرده بود، امیدوار است که در استمفوردبریج بتواند روزهای خوبش در سن پائولو را تکرار کند. او در فصل 16-2015، با 36 گل، آقای گل سری آ شده بود. او در باشگاه لندنی پیراهن شماره 9 را به تن خواهد کرد و حضور در استمفوردبریج، انتقال آلوارو موراتا به اتلتیکو مادرید را تسریع می کند.

ایگواین بعد از امضای قراردادش به سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:” وقتی فرصت پیوستن به چلسی فراهم شد، من باید از آن استفاده می کردم. چلسی تیمی است که من همیشه دوست داشتم زیرا تاریخچه بزرگی دارد، یک ورزشگاه فوق العاده و بازی در لیگ برتر، لیگی که همیشه دوست داشتم در آن بازی کنم. اکنون امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد چلسی را بدهم و خودم را در زمین نشان بدهم. نمی توانم بیش از این برای شروع کار در چلسی صبر کنم و امیدوارم هرچه زودتر در تیم جا بیفتم.”

باشگاه های گونزالو هیگواین

گونزالو هیگواین در سابقه فوتبالی خود به باشگاه های مخلفی انتقال یافته است که در قسمت زیر به این باشگاه ها اشاره شده است.

رئال مادرید

وی به دلیل مشکلاتی که با سرمربی وقت ریور پلاته، دانیل پاسارلا، داشت از این تیم جدا شد و در هشتم اکتبر 2006 به تیم بوکا جونیورز آرژانتین پیوست اما قبل از شروع لیگ آرژانتین، باشگاه رئال مادرید با پرداخت 13 میلیون یورو ایگواین را به خدمت خود درآورد. هیگواین برای رئال مادرید 190 بازی انجام داد و ۱۰۷ گل زد، بهترین فصل هیگواین 2006 – 2007 بود، که طی آن در مقابل رئال زاراگوزا بازی خیره کننده‌ای را به نمایش گذاشت و با گلی که به ثمر رساند رئال را پیروز میدان کرد.

ناپولی

او پس از 6 سال حضور در رئال مادرید با وجود پیشنهادهایی از تیم‌های آ.ث میلان، یوونتوس و آرسنال با مبلغ 37 میلیون یورو به ناپولی پیوست. وی در فصل 2015 – 2016 با ثبت رکورد 36 گل زده در طول یک فصل آقای گل لیگ سری ا ایتالیا شد.

یوونتوس

در ژولای 2016، در یک انتقال جنجالی، گونسالو ایگواین، مهاجم سابق ناپولی با قراردادی 4 ساله به ارزش 90 میلیون یورو به یوونتوس پیوست.

آث میلان

او در بازار نقل و انتقالات تابستانی 2018 به‌طور قرضی به میلان پیوست و پس از عملکردی نه چندان خوب به تصمیم خودش به چلسی پیوست تا زیر نظر مربی سابق خود یعنی مائوریتسیو ساری توپ بزند. او برای میلان در سری آ 6 گل در 23 بازی به ثمر رساند که نشان از امار نه چندان جالب گونسالو در روسونری می‌باشد.

چلسی

گونسالو در نقل و انتقالات زمستانی فصل 2018 – 2019 و به‌صورت قرضی به چلسی پیوست.

خداحافظی تلخ گونزالو هیگواین

خداحافظی تلخ گونزالو هیگواین

گونزالو هیگواین پس از انجام آخرین بازی رسمی دوران حرفه‌ای خود از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و مشتاقانه منتظر است تا زندگی پس از فوتبال را آغاز کند. دوران حرفه‌ای این مهاجم 34 ساله، شب گذشته دوشنبه و در نیویورک به پایان رسید زیرا اینتر میامی در دور اول پلی‌آف MLS با نتیجه سه بر صفر مقابل نیویورک سیتی شکست خورد. هیگواین که پس از پایان بازی هنگام ترک زمین اشک می‌ریخت.

پیش از این در تاریخ سوم اکتبر (یازدهم مهرماه 1401) اعلام کرده بود که در پایان فصل MLS، بازنشسته خواهد شد. اِل‌پیپیتا پس از 18 فصل حرفه‌ای، آخرین بازی خود را به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای انجام داد. زننده بیش از 366 گل و برنده 14 جام قهرمانی. او در لیگ‌های آرژانتین، اسپانیا، ایتالیا و آمریکا حضور داشت. هیگواین در 758 مسابقه 366 گل و 127 پاس گل در کارنامه خود ثبت کرد.

او دورانی باورنکردنی با ریورپلاته، رئال مادرید، ناپولی، یوونتوس، میلان، چلسی، اینتر میامی تجربه کرد و 91 گل برای ناپولی، 66 گل برای یوونتوس به ثمر رساند. او تنها بازیکنی است که بیشترین تعداد گل در یک فصل سری‌آ را به ثمر رسانده و از این حیث رکورددار است. هیگواین اما در نزد مردم کشور آرژانتین محبوبیت چندانی ندارد زیرا آنها معتقد هستند که فرصت‌سوزی این مهاجم باعث شد که آرژانتین 3 جام را از دست بدهد.

هیگواین که خداحافظی تلخی پس از آخرین بازی خود داشت، پس از این شکست گفت: احساس می‌کردم چیزی که بیشتر از همه دوست داشتم به عنوان یک شغل به پایان رسیده است؛ 17 سال و نیم، این نیمی از زندگی و حرفه‌ام بود هیگواین عنوان کرد: تصاویری از کل دوران حرفه‌ای من به ذهنم رسید. چه زندگی کردم، چه کار کردم، چه تجربه کردم و بسیار خوشحال به بخش دیگری از زندگی‌ام می‌روم زیرا تا امروز همه از همه چیزم مایه گذاشتم تا موفق شوم، این واقعاً مهم است.

رؤیا به پایان رسیده و زندگی دیگری آغاز شده است. هیگواین طی یک مصاحبه با رسانه گل، با اشاره به ماهیت مخرب بازی که بر سلامت روان او تأثیر گذاشته است، فاش کرد که قصد ندارد در سطح بالا پیگیر ورزش و مسائل آن شود. در دیدار شب گذشته، او به میدان آمد و تا حدودی روی جریان بازی تأثیرگذار بود.

هیگواین حالا فاش کرده که به دنبال تبدیل شدن به یک مربی سلامت‌ِ روان برای کار با بازیکنان جوان است. او گفت: فکر نمی‌کنم تاکید کافی بر اهمیت سلامت روان وجود داشته باشد به خصوص در فوتبال و من دوست دارم به جوانان در این خصوص کمک کنم.

عکس های گونزالو هیگواین

عکس های گونزالو هیگواین

عکس های گونزالو هیگواین

عکس های گونزالو هیگواین

عکس های گونزالو هیگواین

سوالات متداول

سخن گونزالو هیگواین بعد از خداخافظی از فوتبال چه بود؟

هیگواین که خداحافظی تلخی پس از آخرین بازی خود داشت، پس از این شکست گفت: احساس می‌کردم چیزی که بیشتر از همه دوست داشتم به عنوان یک شغل به پایان رسیده است.

نام باشگاه هایی که گونزالو هیگواین به آنها انتقال یافته بود چه بود؟

باشگاه هایی که هیگواین به آنها انتقال یافته بود عبارتند از رئال مادرید، چلسی، ناپولی، یوونتوس و آث میلان

پدر گونزالو هیگواین در جوانی در چه حرفه ای فعالیت داشت؟

پدر هیگواین جورج نیکولاس هیگواین معروف به “ال پیپا” (متولد 8 ژوئن 1957) یک فوتبالیست مشهور سابق آرژانتینی است که به عنوان یک مدافع میانی بازی می کرد.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید