بیوگرافی جکی چان Jackie Chan 🚀

0
57

این پست مربوط به بیوگرافی جکی چان Jackie Chan 🚀 می باشد.‌ جکی چان متولد 7 آوریل 1954 اهل هنگ‌کنگ بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده، رزمی‌کار و بدلکار که به‌خاطر سبک مبارزات آکروباتیک اسلپ‌استیک، زمان‌بندی کمیک و شیرین‌کاری‌های خلاقانه‌اش که معمولا خودش آن‌ها را اجرا می‌کند، شهرت دارد.

اگر شما هم از طرفداران بازی تخته نرد می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی تخته نرد آنلاین  بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

جکی چان کیست؟

جکی چان کیست؟

نام : جکی چان
تاریخ تولد : 7 آوریل 1954
محل تولد : هنگ‌کنگ
حرفه : بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده، رزمی‌کار و بدلکار
سال های فعالیت : از سال 1962 تاکنون

جکی چان قبل از ورود به صنعت فیلم، او یکی از هفت ثروت کوچک از آکادمی درام چین در مدرسه اپرای پکن بود و در آنجا آکروباتیک، هنرهای رزمی و بازیگری را آموخت چان بازیگری را از دهه 1960 آغاز کرد و در بیش از 150 فیلم بازی کرد او یکی از تاثیرگذارترین ستاره های فیلم اکشن تمام دوران است.

چان یکی از شناخته‌شده‌ترین و تأثیرگذارترین شخصیت‌های سینمایی در جهان است که پیروان جهانی گسترده‌ای در هر دو نیمکره شرقی و غربی دارد او ستاره های مشهوری را در خیابان ستارگان هنگ کنگ و پیاده روی مشاهیر هالیوود دریافت کرده است چان در آهنگ‌های پاپ، کارتون‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های ویدیویی مختلف مورد اشاره قرار گرفته است.

او یک خواننده آموزش‌دیده اپرا است و همچنین یک ستاره کانتوپاپ و ماندوپاپ است، که تعدادی آلبوم موسیقی منتشر کرده و بسیاری از آهنگ‌های موضوعی فیلم‌هایی را که در آنها بازی کرده خوانده است او همچنین یک نیکوکار شناخته شده در سطح جهانی است و از سوی مجله فوربس به عنوان یکی از 10 چهره خیریه برتر شناخته شده است. 

جکی چان یک شرکت تولیدی پیراهن و بلوز مردانه تأسیس کرده‌است نام خط تولید لباس مردانه وی متشکل از دو حرف نام خود او می‌باشد و بر روی پیراهن‌های شرکت تولیدی جکی چان طرحی از اژدهای چینی حک شده‌است او در روز افتتاح شرکت تولیدی‌اش چندین پیراهن به هنرمندان هالیوودی هدیه داد.

جکی چان که بدل کاری‌های فیلم‌هایش را خودش انجام می‌داد، بدل کاری‌هایی که آنقدر خطرناک بودند که شرکت‌های بیمه حاضر به بیمه کردن آن نبودند در نهایت در سال 212 در مراسمی اعلام کرد که دیگر بدل کاری انجام نمی‌دهد.

چان همچنین در مجموعه فیلم‌های پاندای کونگ فوکار گویندگی نقش استاد میمون را بر عهده داشته‌است دستمزد چان در سال 2016 با درآمد خالص بیش از 61میلیون دلار بعد از دواین (راک) جانسون پولسازترین بازیگر مرد جهان بود همچنین او با دارایی خالص بیش از 400 میلیون دلار جزو ثروتمندترین بازیگران هالیوودی محسوب می‌شود.

فیلم های مشهور

  • مار در سایه عقاب 
  • داستان پلیس 
  • داستان پلیس 2 
  • داستان پلیس 3: ابر پلیس 
  • داستان جنایت
  • استاد مست 2 
  • جنجال در شهر 
  • ظهر شانگهایاینستاگرام جکی چان

اینستاگرام جکی چان

جکی چان Jackie Chan در صفحه اینستاگرام خود 5.6 میلیون دنبال کننده دارد و 80 پست منتشر کرده است. جکی چان با نام کاربری jackiechan در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید جکی چان

عکس های جدید جکی چان

عکس های جدید جکی چان عکس های جدید جکی چان

عکس های جدید جکی چان

چند نمورد از فیلم های مشهور چکی جان که مورد تحسین قرار گرفته اند را نام ببرید ؟

مار در سایه عقاب، داستان پلیس، داستان پلیس 2، داستان پلیس 3: ابر پلیس، داستان جنایت، استاد مست 2، جنجال در شهر، ظهر شانگهای.

چکی جان کیست ؟

جکی چان متولد 7 آوریل 1954 اهل هنگ‌کنگ بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه‌کننده، رزمی‌کار و بدلکار می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید