بیوگرافی جی کاتلر Jay Cutler 🚀

0
19

این پست مربوط به بیوگرافی جی کاتلر Jay Cutler 🚀 می باشد.‌ جیسون آیزاک کاتلر متولد 3 اوت 1973 معروف به جی کاتلر یک بدنساز حرفه ای بازنشسته آمریکایی است. کاتلر که یک بدنساز لیگ حرفه ای IFBB است، چهار بار قهرمان مستر المپیا شده و در سال های 2006، 2007، 2009 و 2010 قهرمان شده است.

اگر شما هم طرفدار بازی چهاربرگ هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی آنلاین چهار برگ یازده بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

جی کاتلر کیست؟

جی کاتلر کیست؟

نام : جیسون آیزاک کاتلر
تاریخ تولد : 3 اوت 1973
محل تولد : استرلینگ، ماساچوست
حرفه : بدن ساز
سال های فعالیت : از سال 1991 تاکنون
بهترین پیروزی : مستر المپیا 2006–2007 ، 2009-2010

جیسون آیزاک کاتلر در ووستر، ماساچوست به دنیا آمد جی در 11 سالگی شروع به کار در تجارت بتن برادر خود به نام برادران کاتلر بتن کرد باور به همین وجدان کاری، یکی از علل کسب عناوین متعدد جهانیش می‌باشد. 

کاتلر تمرینات بدنسازی را در سن 18 سالگی آغاز کرد او در سال 1993 از کالج جامعه کوینسیگاموند با مدرک عدالت کیفری فارغ التحصیل شد و قصد داشت به عنوان افسر اصلاح و تربیت در یک زندان حداکثر امنیتی کار کند.

کسب مدال و جوایز متعدد حرفه ای به خوبی گویای ویژگی های جی است از سال 1998 تا 2005 رونی کلمن عنوان قهرمانی مسابقه مستر المپیا را در دست داشته است و هیچ کس نتوانسته بود به اندازه کاتلر خطری برای عنوان قهرمانی او باشد جی کاتلر بدن ساز با استیل و محبوب بدن سازی امروز است.

کاتلر برای ورود به بدنسازی توسط مربی شخصی مارکوس رودریگز الهام گرفت. او که مایل بود یکی از بزرگترین رقبای تاریخ باشد، اولین برد کلی خود را در Iron Bodies Invitational در سال 1993 به دست آورد اولین مسابقه او مسابقات قهرمانی بدنسازی گلدز جیم ورسستر در سال 1992 بود که در آن مقام دوم را کسب کرد.

از آنجایی که او در صحنه بدنسازی نامی برای خود ایجاد کرد، اغلب در ویدیوهای مرتبط با بدنسازی از جمله Battle for the Olympia 2001، یک ویدئو مستند پیش از مسابقه به کارگردانی Mitsuru Okabe که بسیاری از رقبا را در حالی که برای مسابقات مستر المپیا در سال 2001 آماده می کردند برجسته می کرد ظاهر می شد.

کاتلر در سال های 2002، 2003 و 2004 پیاپی عناوین آرنولد کلاسیک را به دست آورد و چهار بار پس از رونی کلمن در مسابقات مستر المپیا در جایگاه دوم قرار گرفت و برای اولین بار در سال 2006 عنوان قهرمانی را به دست آورد.

در مستر المپیا 2001، آزمایش کاتلر از نظر داروهای دیورتیک ممنوعه مثبت شد، اما شکایت کرد و مقام دوم او بازگردانده شد. کاتلر در طول زندگی حرفه ای خود روی جلد مجلات تناسب اندام مانند Muscle and Fitness، Flex و Muscular Development بوده است.

او از سال 2013 در مسابقه شرکت نکرده است و در عوض بر روی کاتلر نوتریشن، کسب و کار مکمل های بدنسازی خود، و همچنین سایر سرمایه گذاری های تجاری از طریق رسانه های اجتماعی تمرکز کرده است در سال 2021، او به تالار مشاهیر ورزشی بین المللی معرفی شد.اینستاگرام جی کاتلر

اینستاگرام جی کاتلر

جی کاتلر Jay Cutler در صفحه اینستاگرام خود 5.3 میلیون دنبال کننده دارد و 1737 پست منتشر کرده است. جی کاتلر با نام کاربری jaycutler در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید جی کاتلر

عکس های جدید جی کاتلر

عکس های جدید جی کاتلرعکس های جدید جی کاتلر

عکس های جدید جی کاتلر 

جی کاتلر کیست ؟

جی کاتلر یک بدنساز حرفه ای بازنشسته آمریکایی است.

جی کاتلر متولد چه سالی می باشد ؟

جی کاتلر متولد 3 اوت 1973 می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید