بیوگرافی مرو Mero

0
88

این پست مربوط به بیوگرافی مرو Mero می باشد. انس مرال Enes Meral متولد 28 ژوئیه 2000 که بیشتر با نام هنری خود Mero شناخته می شود، خواننده رپ آلمانی-ترکیه است. Mero در سال 2018 در اینستاگرام و اولین تک آهنگ خود “Baller los” که در صدر جدول تک آهنگ های آلمان و اتریش قرار گرفت به شهرت رسید.

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی پوکر بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

مرو کیست؟

مرو کیست؟

نام : انس مرال Enes Meral
تاریخ تولد : 28 ژوئیه 2000
محل تولد : روسلشیم آم ماین آلمان
حرفه : خواننده رپ
سال های فعالیت : از سال 2018 تا کنون

انس مرال در شهر روسلشیم آم ماین آلمان به دنیا آمد و بزرگ شد و اصالتا ترک است.خانواده او اهل منطقه کلکیت استان گوموشانه در منطقه دریای سیاه ترکیه هستند او در سال 2016 شروع به ارسال ویدیوهای فیلم‌برداری شده با تلفن همراه کرد که در آن در حال رپ کردن در اینستاگرام است.

اولین تک آهنگ او “Baller los” در 22 نوامبر 2018 منتشر شد دومین تک آهنگ او “Hobby Hobby” در 17 ژانویه 2019 منتشر شد و اولین آهنگ رپ آلمانی شد که به Spotify 200 رسید. این آهنگ دوباره در پایان ژانویه 2019 به صدر جدول تک آهنگ های آلمان رسید. او اولین آلبوم خود یا هیرو یا مرو را در 15 مارس 2019 منتشر کرد که دارای 12 قطعه است و آلبوم دوم خود را Unikat در 27 سپتامبر 2019 که دارای 14 قطعه است منتشر کرد.

آلبوم ها 

  • Ya Hero Ya Mero
  • Unikat
  • Seele

اینستاگرام مرو 

اینستاگرام مرو 

مرو Mero در صفحه اینستاگرام خود 3.3 میلیون دنبال کننده دارد و 50 پست منتشر کرده است. مرو با نام کاربری mero_428 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های مرو 

عکس های مرو 

عکس های مرو عکس های مرو 

عکس های مرو  

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید