لیست تیم های لیگ ام ال اس آمریکا

0
34

این پست مربوط به لیست تیم های لیگ ام ال اس آمریکا می باشد. لیگ برتر فوتبال (MLS) یک لیگ فوتبال حرفه‌ای مردان است که توسط فدراسیون فوتبال ایالات متحده تأیید شده است، که نشان دهنده بالاترین سطح این ورزش در ایالات متحده است.این لیگ شامل 29 تیم – 26 در ایالات متحده و 3 در کانادا – از فصل 2023 است دفتر مرکزی MLS در میدتاون منهتن قرار دارد.

اگر شما هم از طرفداران بازی انفجار می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به بهترین سایت شرط بندی به آموزش طریقه بردن در بازی انفجار بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

لیست تیم های لیگ ام ال اس آمریکا

لیست تیم های لیگ ام ال اس آمریکا

Major League Soccer جدیدترین در یک سری از لیگ های برتر فوتبال ملی حرفه ای مردان است که در ایالات متحده و کانادا تأسیس شده است سلف MLS لیگ فوتبال آمریکای شمالی (NASL) بود که از سال 1968 تا 1984 وجود داشت MLS در سال 1993 به عنوان بخشی از پیشنهاد موفقیت آمیز ایالات متحده برای میزبانی جام جهانی فوتبال 1994 تاسیس شد.

فصل افتتاحیه در سال 1996 با ده تیم برگزار شد MLS در چند سال اول خود با از دست دادن میلیون ها دلار و شکست دو تیم در سال 2002، مشکلات مالی و عملیاتی را تجربه کرد. از آن زمان، پیشرفت هایی مانند گسترش استادیوم های خاص فوتبال در سراسر لیگ، اجرای قانون بازیکن تعیین شده که به تیم ها اجازه می دهد بازیکنان ستاره ای مانند دیوید بکهام را امضا کنند و قراردادهای تلویزیون ملی MLS را سودآور کرده است.

در سال 2022، با میانگین حضور بیش از 21000 نفر در هر بازی، MLS چهارمین بالاترین میانگین حضور در بین لیگ های بزرگ ورزشی حرفه ای در ایالات متحده و کانادا را دارد، پس از لیگ ملی فوتبال (NFL) با بیش از 69000 طرفدار در هر بازی و ماژور. لیگ بیسبال (MLB) با بیش از 26000 طرفدار در هر بازی و لیگ فوتبال کانادا (CFL) با بیش از 21700 طرفدار در هر بازی MLS تا سال 2018 هشتمین لیگ برتر فوتبال حرفه‌ای در سراسر جهان بود.

در ادامه لیست تیم های موجود در لیگ ام ال اس آمریکا را در اختیارتان قرار خواهیم داد:

⚽️ سینسیناتی
⚽️ اورلاندو سیتی
⚽️ کلمبوس
⚽️ سنت لوئیس سیتی
⚽️ فیلادلفیا
⚽️ نیو انگلند
⚽️ سیتل ساندرز
⚽️ لس آنجلس اف سی
⚽️ آتلانتا یونایتد
⚽️ هوستون دینامو
⚽️ رئال سالت لیک
⚽️ نشویل
⚽️ ونکوور وایت کپس
⚽️ دالاس
⚽️ کانزاس سیتی
⚽️ سن خوزه ارتکویکس
⚽️ شارلوت
⚽️ نیویورک ردبولز
⚽️ پورتلند تیمبرز
⚽️ مینسوتا یونایتد
⚽️ نیویورک سیتی
⚽️ مونترال
⚽️ دی سی یونایتد
⚽️ شیکاگو فایر
⚽️ آستین اف سی
⚽️ لس آنجلس گلکسی
⚽️ اینتر میامی
⚽️ کلورادو راپیدز
⚽️ تورنتو

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید