بیوگرافی پاپ اسموک Pop Smoke 🚀

0
66

این پست مربوط به بیوگرافی پاپ اسموک Pop Smoke 🚀 می باشد. بشار باراکا جکسون متولد 20 ژوئیه 1999– درگذشت 19 فوریه 2020، که به طور حرفه‌ای با نام پاپ اسموک شناخته می‌شود، خواننده رپ آمریکایی بود. Pop Smoke که در بروکلین، نیویورک به دنیا آمد و بزرگ شد، با انتشار تک‌آهنگ‌های «Welcome to the Party» و «Dior» در سال 2019 به شهرت رسید. 

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

پاپ اسموک کیست؟

پاپ اسموک کیست؟

نام : بشار باراکا جکسون
تاریخ تولد : 20 ژوئیه 1999
تاریخ فوت : 19 فوریه 2020
محل تولد : بروکلین، نیویورک، آمریکا
حرفه : خواننده رپ
سال های فعالیت : از سال 2018 تا سال 2020

بشار باراکا جکسون در 20 ژوئیه 1999 در بروکلین، شهر نیویورک، از مادری جامائیکایی، آدری جکسون، و پدری پانامایی، گرگ جکسون، به دنیا آمد جکسون در زمان بزرگ شدن در کانرسی، بروکلین، در نه مدرسه مختلف تحصیل کرد او در کودکی در کلیسای محلی خود طبل آفریقایی می نواخت.

جکسون به دلیل آوردن اسلحه به مدرسه از کلاس هشتم اخراج شد او پس از اتهام داشتن سلاح، دو سال را در حبس خانگی گذراند.[4] جکسون بازی بسکتبال را به عنوان یک امتیاز و شوتینگ گارد شروع کرد. او برای ثبت نام در آکادمی Rocktop به فیلادلفیا نقل مکان کرد. 

پس از این که Pop Smoke به شهرت رسید، ریکو بیتس، تهیه‌کننده موسیقی، پاپ اسموک را به استیون ویکتور در آوریل 2019 معرفی کرد. ویکتور بعدا از پاپ اسموک می‌خواهد قرارداد ضبط با ویکتور ویکتور ورلد‌واید و ریپابلیک رکوردز امضا کند او اولین میکس‌تاپ خود Meet the Woo را در جولای 2019 منتشر کرد دومین میکس او، Meet the Woo 2، در 7 فوریه 2020 منتشر شد و در رتبه هفتم بیلبورد 200 قرار گرفت و به اولین پروژه 10 برتر رپر در ایالات متحده تبدیل شد. 

دوازده روز پس از انتشار میکس، پاپ اسموک در جریان حمله به خانه در لس آنجلس بر اثر شلیک دو گلوله در 19 فوریه 2020 به قتل رسید. خواننده رپ نیویورکی، 50 سنت، تهیه کننده اجرایی اولین آلبوم استودیویی پس از مرگ خود، شوت برای ستاره ها، هدف برای ماه بود که در 3 ژوئیه 2020 منتشر شد این آلبوم در رتبه اول بیلبورد 200 و تمام 19 قطعه آلبوم قرار گرفت. دومین آلبوم استودیویی Pop Smoke به نام Faith را در 16 ژوئیه 2021 منتشر کرد.اینستاگرام پاپ اسموک 

اینستاگرام پاپ اسموک 

پاپ اسموک Pop Smoke در صفحه اینستاگرام خود 3.4 میلیون دنبال کننده دارد و 48 پست منتشر کرده است.  پاپ اسموک با نام کاربری realpopsmoke در اینستاگرام فعالیت می کرد.

عکس های جدید پاپ اسموک 

عکس های جدید پاپ اسموک 

عکس های جدید پاپ اسموک عکس های جدید پاپ اسموک 

عکس های جدید پاپ اسموک 

پاپ اسموک کیست ؟

بشار باراکا جکسون که به طور حرفه‌ای با نام پاپ اسموک شناخته می‌شود، خواننده رپ آمریکایی بود.

پاپ اسموک در چه سالی و به چه علت به قتل رسید ؟

پاپ اسموک در جریان حمله به خانه در لس آنجلس بر اثر شلیک دو گلوله در 19 فوریه 2020 به قتل رسید.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید