بیوگرافی ریتا اورا Rita Ora

0
48

این پست مربوط به بیوگرافی ریتا اورا Rita Ora می باشد. ریتا ساحاتچیو اورا متولد 26 نوامبر 1990 خواننده و ترانه سرای بریتانیایی است. Rita Ora در فوریه 2012 زمان همکاری در تک آهنگ دی جی فرش به نام Hot Right Now که به رتبه یک در بریتانیا رسید، به شهرت رسید.

اگر شما هم از طرفداران بازی تخته نرد می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی تخته نرد آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

ریتا اورا کیست؟

ریتا اورا کیست؟

نام : ریتا ساحاتچیو اورا
تاریخ تولد : 26 نوامبر 1990
محل تولد : پریشتینا، جمهوری فدرال سوسیالیستی یوگسلاوی
حرفه : خواننده و ترانه سرا
سال های فعالیت : از سال 2008 تاکنون

اورا در 26 نوامبر 1990 در پریشتینا، SFR یوگسلاوی (کوزوو امروزی)، از پدر و مادر آلبانیایی متولد شد. مادرش، ورا، روانپزشک و پدرش، بسنیک ساحاتچیو، صاحب میخانه است که قبلا در رشته اقتصاد تحصیل کرده بود. اورا یک خواهر بزرگتر به نام النا و یک برادر کوچکتر به نام دان دارد.

خانواده او کوزوو را به دلایل سیاسی به دلیل آزار و اذیت آلبانیایی ها که با تجزیه یوگسلاوی آغاز شد، ترک کردند و در سال 1991، زمانی که اورا نوزاد بود، به لندن، انگلستان نقل مکان کردند او در ناتینگ هیل، در غرب لندن بزرگ شد، و در مدرسه هنرهای نمایشی، مدرسه تئاتر سیلویا یانگ حضور یافت.

اولین آلبوم استودیویی ریتا، اورا، که در آگوست 2012 منتشر شد، در رتبه اول در بریتانیا قرار گرفت اورا هنرمندی بود که بیشترین تک‌آهنگ‌ها را در جدول تک‌آهنگ‌های بریتانیا در سال 2012 داشت، با سه تک‌آهنگ که به جایگاه برتر رسیدند.

اورا که در پریشتینا، کوزوو امروزی متولد شد، در سال 2015 به عنوان سفیر افتخاری کوزوو معرفی شد دومین آلبوم استودیویی اورا، ققنوس، در نوامبر 2018 منتشر شد تک‌آهنگ اصلی، آهنگ تو، به ده رتبه برتر بریتانیا رسید تک‌آهنگ‌های بعدی، Anywhere و Let You Love Me به پنج آهنگ برتر بریتانیا رسیدند.Let You Love Me اورا را به اولین هنرمند انفرادی زن بریتانیایی تبدیل کرد که دارای سیزده آهنگ برتر در بریتانیا است او سومین آلبوم استودیویی خود را با نام You & I در جولای 2023 منتشر کرد.

اینستاگرام ریتا اورا

اینستاگرام ریتا اورا

ریتا اورا Rita Ora در صفحه اینستاگرام خود 16.1 میلیون دنبال کننده دارد و 321 پست منتشر کرده است. ریتا اورا با نام کاربری ritaora در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های ریتا اورا

عکس های ریتا اورا

عکس های ریتا اوراعکس های ریتا اورا

عکس های ریتا اورا

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید