آموزش بازی تالیسمان 🚀 بازی تالیسمان

0
218

این پست مربوط به آموزش بازی تالیسمان 🚀 بازی تالیسمان می باشد. بازی تالیسمان یک نوع بازی بخت آزمایی است که عنصر شانس در آن نقش اصلی را ایفا می کند. این بازی محبوب مدت زیادی است که وجود داشته و اکنون می توانید علاوه بر بازی انفجار که طرفداران بسیار زیادی دارد نسخه آنلاین بازی تالیسمان را نیز در سایت های شرط بندی معتبر بازی کنید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

تاریخچه بازی تالیسمان

تاریخچه بازی تالیسمان

از سال 1946 بازی تالیسمان که یک بازی از نوع بخت آزمایی میباشد و با چاشنی شانس همراه است در اختیار افراد مختلف قرار گرفت. هنگامی ژوائو باتیستا ویانا یک مرد انگلیسی متولد برزیل، توسط امپراتور برای کار به باغ وحش ریو دو ژانیرو فرستاده شد.

در آنجا وی برای معروف شدن باغ وحش بازی ای را طراحی کرد که بازدید کنندگان بعد از خرید بلیط بازی میبایست نوع حیوان پنهان شده را حدس بزنند.

در نهایت این بازی به سرعت در بین مردم محبوب شد چرا که افراد میتوانستند با یک یا چند حدس ساده مبلغ زیادی پول برنده شوند . بازی تالیسمان هم بر اساس این بازی قدیمی طراحی شده است.

آموزش بازی تالیسمان

تاریخچه بازی تالیسمان

برای دسترسی به این بازی ابتدا باید از نسخه دسکتاپ یا موبایل وارد حساب کاربری خود شوید سپس از منوی سایت بازی تالیسمان را پیدا کرده و انتخاب کنید. در مرحله اول برای انجام بازی تالیسمان ابتدا نوع پیش بینی و سپس یک یا چند حیوان حاوی یک عدد دو رقمی منحصر به فرد را انتخاب کنید.

بسته به نوع پیش بینی، کاربر می تواند یک یا چند نوع حیوان را انتخاب کند، هر حیوان دارای 4 عدد دو رقمی منحصر به فرد است. همچنین، انواع مختلفی از رتبه بندی وجود دارد و هر یک از این رتبه بندی ها منحصر به فرد است.

مدت زمانی که تایمر به صفر می رسد 30 ثانیه است و پس از آن قرعه کشی بعدی شروع می شود. سیستم هر 2 دقیقه به صورت خودکار این قرعه کشی را انجام می دهد و شما 2 دقیقه فرصت دارید تا حیوان و شماره مورد علاقه خود را انتخاب کنید. می توانید زمان نقاشی بعدی را در سمت چپ بالای صفحه پیدا کنید.

شیوه های مختلف بازی تالیسمان

شیوه های مختلف بازی تالیسمان

🟣 برد سریع : یک حیوان را انتخاب کنید و اگر تعداد هر حیوانی با دو عدد آخر نتیجه قرعه کشی مطابقت داشته باشد، برنده می شوید.

🟣 تالیسمان سه‌ تایی : سه نوع حیوان را انتخاب کنید (در مجموع 12 عدد از دو عدد) و اگر هر عدد از دو عدد از این حیوانات برابر با دو عدد آخر ردیف اول نتایج باشد، برنده خواهید شد.

🟣 تالیسمان : در این حالت، اگر هر یک از اعداد دو رقمی این حیوان با دو عدد آخر در ردیف اول نتایج مطابقت داشته باشد، حیوانی را انتخاب می‌ کنید و برنده می‌ شوید.

🟣 برد بزرگ : کاربر باید چهار رقم تک رقمی را وارد کند که یک عدد چهار رقمی را تشکیل می دهد. پس از گزارش پیش بینی، سیستم به طور تصادفی پنج عدد چهار رقمی تولید کرده و در پنج ردیف نمایش می دهد.

🟣 چهار خوش‌ شانس : یک عدد دو رقمی از یکی از حیوانات انتخاب کنید و دو عددی را که می خواهید به آن یک عدد چهار رقمی تبدیل کنید، اضافه کنید. اگر شماره شما با چهار رقم آخر ردیف اول مطابقت داشته باشد، برنده خواهید شد.

استراتژی های برد در بازی تالیسمان 

برای برد در این زمینه چیزی به نام استراتژی بازی تالیسمان وجود ندارد. زیرا که الگوریتم این بازی به صورت تصادفی میباشد و برد و باخت شما بسته به شانس شما دارد.

حال توجه داشته باشید که تنها در این مسیر برای شما پیشنهادی داریم که بهتر است برای برد در این بازی و به صورت کلی موفق بودن در این موضوع اقدام به بودجه بندی سرمایه خود کنید. زیرا که حیطه فعالیتی خود را باید مشخص نمایید.

سوالات متداول

چند نوع بازی مختلف تالیسمان وجود دارد؟

نزدیک به پنج نوع بازی مختلف تالیسمان وجود دارد.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید