بیوگرافی زانتی Zanetti

0
38

این پست مربوط به بیوگرافی زانتی Zanetti می باشد. خاویر آدلمار زانتی متولد 10 اوت 1973 یک بازیکن فوتبال حرفه‌ای سابق آرژانتینی است او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران و به ویژه به دلیل وقف تقریبا تمام دوران حرفه ای خود در اینترمیلان شناخته شده است. Zanetti در حال حاضر نایب رئیس اینتر است.

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های معتبر شرط بندی به آموزش بازی پوکر آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

زانتی کیست؟

زانتی کیست؟

نام : خاویر آدلمار زانتی
تاریخ تولد : 10 اوت 1973
محل تولد : بوئنوس آیرس، آرژانتین
قد : 178
پست : مدافع
باشگاه : تالرز، بانفیلد، اینتر میلان
تیم ملی : 1994–2011 آرژانتین

زانتی کار خود را در آرژانتین ابتدا با تالرز و سپس بانفیلد آغاز کرد از سال 1995 تا 2014 او برای باشگاه ایتالیایی اینترمیلان بازی کرد و از سال 2001 تا زمان بازنشستگی در سال 2014 کاپیتان بود او با حضور در 1115 بازی رسمی در فهرست مردان فوتبالیستی با بیشترین حضور رسمی قرار دارد و همچنین بازیکن خارجی با بیشترین بازی در سری آ (615) است و چهارمین بازی را در لیگ پشت سر جانلوئیجی بوفون، پائولو مالدینی و فرانچسکو توتی دارد.

او رکورد بیشترین بازی در تاریخ اینتر (858) و همچنین رکورد بیشترین جام های کسب شده با این باشگاه را با 16 دارد پنج اسکودتی، چهار کوپا ایتالیا، چهار سوپرکاپ ایتالیا، یک جام یوفا، یک لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان فیفا. 

او با تیم ملی آرژانتین در 145 بازی به میدان رفت، رقمی که او را به سومین بازیکن با بیشترین حضور در تاریخ لا آلبی سلسته تبدیل می‌کند که از سال 2007 تا 2018 رکورددار بوده است او با آرژانتین به این رکورد رسید فینال کوپا آمریکا در سال های 2004 و 2007 و جام کنفدراسیون ها در سال های 1995 و 2005.

پس از بازنشستگی، اینترمیلان پیراهن شماره 4 خود را بازنشسته کرد و او را به عنوان معاون خود انتخاب کرد او توسط فیفا به عنوان سفیر پروژه SOS Children’s Villages در آرژانتین معرفی شد و در سال 2005 جایزه Ambrogino d’Oro را از شهر میلان به دلیل ابتکارات اجتماعی خود دریافت کرد زانتی همچنین سفیر جهانی المپیک ویژه است.

اینستاگرام زانتی 

اینستاگرام زانتی 

زانتی Zanetti در صفحه اینستاگرام خود 1.7 میلیون دنبال کننده دارد و 757 پست منتشر کرده است. زانتی با نام کاربری javierzanetti در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های زانتی 

  عکس های زانتی 

عکس های زانتی 

عکس های زانتی 

عکس های زانتی 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید