بیوگرافی ابوالفضل جلالی Abolfazl Jalali

0
43

این پست مربوط به بیوگرافی ابوالفضل جلالی Abolfazl Jalali می باشد.‌ سید ابوالفضل جلالی بورانی متولد 5 تیر 1377 شهرستان آمل یک فوتبالیست حرفه‌ای ایرانی است که به عنوان مدافع برای باشگاه استقلال لیگ برتر خلیج فارس و تیم ملی ایران بازی می‌کند.

اگر شما هم طرفدار بازی انفجار هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی کردن انفجار بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

ابوالفضل جلالی کیست؟

ابوالفضل جلالی کیست؟

نام : ابوالفضل جلالی
تاریخ تولد : 5 تیر 1377
محل تولد : آمل
قد : 177
پست : مدافع چپ
شماره پیراهن : 33
باشگاه ها : سایپا، استقلال 
تیم ملی : ایران

ابوالفضل جلالی متولد 5 تیر 1377 شهرستان آمل است که در باشگاه فوتبال استقلال و لیگ برتر خلیج فارس پست مدافع چپ بازی می کند. جلالی سال 1388 در سن 11 سالگی مورد توجه تیم پدیده ساری واقع شد و به آکادمی این تیم اضافه شد و تا سال 1395 در رده های مختلف این تیم عضویت داشت. ابوالفضل جلالی در سال 1395 که 18 سال داشت به آکادمی سایپا تهران پیوست.

جلالی در سال 1397 در سن 20 سالگی به تیم اصلی راه پیدا کرد و تا سال 1400 در این تیم بازی کرد. وی سال 1400 که 23سال داشت از تیم سایپا به استقلال با قراردادی 2 ساله و رضایت نامه 2میلیاردی با سرمربیگری فرهاد مجیدی پیوست. جلالی بعد از یکی دو جلسه تمرین با تیم استقلال دچار مصدمیت از ناحیه شکم شد که تحت عمل جراحی قرار گرفت که این عمل مدت ها او را از تمرینات استقلالی ها عقب انداخت.

ابوالفضل جلالی در سال 1397 در سن 20 سالگی به تیم ملی زیر 23ساله های ایران دعوت شد و توانست به پیراهن بزرگسالان تیم ملی ایران در سال 1400دست یابد. جلالی در بازی نخست خود 10فروردین ماه 1400 در سن 23 سالگی روبه روی سوریه بازی کرد نتیجه 3 بر 0 شد که ایران برنده بازی شد.

اینستاگرام ابوالفضل جلالی

اینستاگرام ابوالفضل جلالی

ابوالفضل جلالی Abolfazl Jalali در صفحه اینستاگرام خود 606 هزار دنبال کننده دارد و 40 پست منتشر کرده است. ابوالفضل جلالی با نام کاربری abolfazljalali_offical در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید ابوالفضل جلالی

عکس های جدید ابوالفضل جلالی

عکس های جدید ابوالفضل جلالیعکس های جدید ابوالفضل جلالی

عکس های جدید ابوالفضل جلالی

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید