بیوگرافی علی قلی زاده Ali Golizadeh 🚀

0
67

این پست مربوط به بیوگرافی علی قلی زاده Ali Golizadeh 🚀 می باشد.‌ علی قلی‌زاده نوجده متولد 20 اسفند 1374 یک فوتبالیست حرفه‌ای ایرانی است که برای باشگاه اکستراکلاسا لخ پوزنان و تیم ملی ایران در پست مهاجم بازی می‌کند قلی زاده محصول سیستم جوانان سایپا است و در سن 18 سالگی وارد تیم اصلی این باشگاه شد. 

اگر شما هم طرفدار بازی باکارات هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی باکارات آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

علی قلی زاده کیست؟

علی قلی زاده کیست؟

نام : علی قلی‌زاده
تاریخ تولد : 20 اسفند 1374
محل تولد : تهران
قد : 175
پست : وینگر ، مهاجم
شماره پیراهن : 8
تیم ها : سایپا، رویال شارلوا، قاسم‌پاشا، لخ پوزنان
تیم ملی : ایران

علی قلی زاده کار خود را با سطوح جوانان سایپا آغاز کرد او توسط انگین فیرات به تیم اصلی صعود کرد و اولین بازی خود را برای سایپا در آخرین بازی لیگ برتر ایران در فصل 14-1392 مقابل صبای قم به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد قلی زاده پس از 6 گلزنی در 28 بازی، به عنوان بهترین بازیکن جوان فصل 18-2017 لیگ برتر خلیج فارس انتخاب شد.

در 30 مه 2018، قلی زاده به باشگاه شارلوا دسته اول بلژیک پیوست و به هموطن امید نورافکن پیوست و اولین گل خود را برای این باشگاه در 25 نوامبر 2018 در بازی لیگ مقابل لوکرن به ثمر رساند در ژانویه 2020، قلی زاده قرارداد خود را با شارلوا تا ژوئن 2024 تمدید کرد.

در 2 فوریه 2023، قلی زاده با اختیار خرید به کاسیمپاشا در ترکیه قرض داده شد در 10 ژوئیه 2023، تیم Ekstraklasa لهستانی لخ پوزنان اعلام کرد که قلی زاده را با قراردادی سه ساله، در قبال رکورد باشگاهی حدود 1.8 میلیون یورو امضا کرد در ابتدا انتظار می رفت در آگوست همان سال اولین بازی را انجام دهد، بهبود طولانی مدت او از مصدومیت زانو که در ماه مارس متحمل شد، قلی زاده را تا 31 اکتبر از بازی دور نگه داشت، زمانی که او در دقیقه 65 بازی 0-4 خارج از خانه مقابل او وارد زمین شد. اینستاگرام علی قلی زاده 

اینستاگرام علی قلی زاده 

علی قلی زاده Ali Golizadeh در صفحه اینستاگرام خود 387 هزار دنبال کننده دارد و 48 پست منتشر کرده است. علی قلی زاده با نام کاربری ali_gholizadeh11در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید علی قلی زاده 

عکس های جدید علی قلی زاده عکس های جدید علی قلی زاده 

عکس های جدید علی قلی زاده 

عکس های جدید علی قلی زاده 

علی قلی زاده کدام پست بازی می کند ؟

علی قلی زاده در پست وینگر ، مهاجم بازی می کند.

تیم هایی که علی قلی زاده در آن ها عضویت داشت را نام ببرید ؟

سایپا، رویال شارلوا، قاسم‌پاشا، لخ پوزنان.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید