بیوگرافی آرمین زارعی Armin zareei 🚀

0
112

این پست مربوط به بیوگرافی آرمین زارعی Armin zareei 🚀 می باشد.‌ آرمین زارعی ملقب به 2afm متولد 5 اردیبهشت 1365 در تهران در خانواده ای بسیار پولدار متولد شد و هم اکنون در منطقه امید، تهران پارس ساکن است.

اگر شما هم از طرفداران بازی انفجار می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی انفجار  بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

آرمین زارعی کیست؟

آرمین زارعی کیست؟

نام : آرمین زارعی
تاریخ تولد : 5 اردیبهشت 1365
محل تولد : تهران
حرفه : خواننده

آرمین زارعی که دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر اخراج آن از دانشگاه باعث شد که فعالیت خود را با موسیقی رپ شروع کند که آرمین به صورت جدی موسیقی را از سال 1382 وقتی 17 ساله بود با 3 نفر از دوستان خود به صورت مبتدی شروع کردند آرمین ابتدا در گروهی با نام های علی ،فرهاد و مهرداد عضو شد و لقبش رو هم از روی همین انتخاب کرده است.

آشنایی آرمین با رضایا و پیشنهاد او برای خواندن روی آهنگ نارگل باعث شد صدای آرمین بر سر زبان ها بی افتد و آرمین بعد از آشنایی با تتلو و رضایا و با حمایت های این دو نفر و با خواندن آهنگ های زیبایی چون قاب شیشه ای و روزگار من معروف شد.

 آرمین تا سال 88 فعالیت خود را بصورت زیرزمینی ادامه می داد تا اینکه بعد از اتفاقات سیاسی تصمیم گرفت فعالیت خود را کم کند تا مبادا دستگیر نشود. آرمین در چند سال اخیر فعالیت موسیقی زیرزمینی خود را قطع کرد و حتی برای کسب مجوز نیز آثار خود را از سال 1392 به ارشاد میفرستاد اما موفق نشد.

اما آرمین با شرکت ترانه شرقی وارد همکاری شد تا اینکه اسفند 1398 مجوز را برای فعالیت خود با نام اصلی آرمین زارعی توسط ارشاد صادر شد البته برای سبک پاپ ممنوع و برای آهنگ های تلفیقی صادر شده است.

آرمین پس از سال‌ ها عدم فعالیت، در 14 اسفند 1398 نخستین تک آهنگ رسمی خود را با نام رفت با مجوز وزارت ارشاد و توسط شرکت ترانهٔ شرقی منتشر شد و آرمین زارعی نخستین کنسرت خود را در 26 اسفند 1401 در سالن همایش میلاد در تهران برگزار کرد.

آرمین بجز خوانندگی بعنوان مدل با صنعت های مختلفی چون پوشاک، عطر فروشی و نوشیدنی های مختلف همکاری دارد و در کنار مدلینگ و موسیقی، سال ها است در پوشاک سرمایه گذاری کرده و یک فروشگاه در مجتمع تجاری نارون دارد، با این حال از نظر خانوادگی هم وضع مالی خوبی دارد.اینستاگرام آرمین زارعی

اینستاگرام آرمین زارعی

آرمین زارعی Armin zareei در صفحه اینستاگرام خود 10.9 میلیون دنبال کننده دارد و 657 پست منتشر کرده است. آرمین زارعی با نام کاربری arminzareeiofficial در اینستاگرام فعالیت می کند.

آرمین زارعی متولد چه سالی می باشد ؟

آرمین زارعی ملقب به 2afm متولد 5 اردیبهشت 1365 در تهران می باشد.

آرمین زارعی با چه نام کاربری در اینستاگرام فعالیت می کند ؟

آرمین زارعی با نام کاربری arminzareeiofficial در اینستاگرام فعالیت می کند.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید