بیوگرافی بردیا سعادت Bardia Saadat 🚀

0
101

این پست مربوط به بیوگرافی بردیا سعادت Bardia Saadat 🚀 می باشد. بردیا سعادت متولد 21 مرداد 1381، در ارومیه یک والیبالیست ایرانی است که در تیم ملی ایران و باشگاه والیبال تورشاد در لیگ والیبال ترکیه بازی می‌کند.

اگر شما هم از طرفداران بازی تخته نرد می باشید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت شرط بندی معتبر به آموزش بازی تخته نرد آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بردیا سعادت کیست؟

بردیا سعادت کیست؟

نام : بردیا سعادت
تاریخ تولد : 21 مرداد 1381
محل تولد : ارومیه
قد : 205 سانتی متر
وزن : 87 
پست : پشت خط زن
شماره پیراهن : 23
باشگاه ها : دورنا ارومیه، خاتم اردکان، اوکی نیش، سوان کپکو ویکستورم، تاپ والی لاتینا، تورشاد
تیم ملی : ایران

بردیا در یک خانواده تورک زبان در شهر ارومیه به دنیا آمد ، پدرش از والیبالیست های سابق تیم نوجوانان و امید ارومیه است و تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد عموهایش نیز همگی والیبالیست هستند و از پدر و مادرش بعنوان مشوق اصلی برای ورود به این ورزش یاد می کند.

اولین حضور حرفه ای او در باشگاه ها سال 1396 در 16 سالگی با تیم درنای ارومیه بود بردیا که همشهری سعید معروف است در 17 سالگی عضو تیم ملی نوجوانان و جوانان شد و 1 سال  بعد در آبان 1398 با تیم خاتم اردکان یزد قرارداد بست و به عضویت این تیم در آمد.

این بازیکن جوان و خوش چهره والیبال در خرداد 1399 بعنوان جوانترین لژیونر تاریخ والیبال به تیم «نیس» صربستان پیوست و پس از یکسال حضور موفق در کشور صربستان با پیشنهادی جدی از لیگ سری آ ایتالیا و کره جنوبی روبه رو شد.

او سرانجام در 15 اردیبهشت 1400 با تیم سوان کپکو ویکستورم کره جنوبی قرارداد بست که مربی اش دراگان کوبیس دستیار کولاکویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران است بردیا سعادت 5 فروردین 1400 توسط ولادیمیر آلکنو به تیم بزرگسالان تیم ملی ایران دعوت شد معافیت سربازی بردیا زمان حضور خود در تیم ملی زیر 21 سال ایران در تابستان 1398 توانست اولین عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد که پاداش رهبری معافیت از سربازی او بود.اینستاگرام بردیا سعادت

اینستاگرام بردیا سعادت

بردیا سعادت Bardia Saadat در صفحه اینستاگرام خود 127 هزار دنبال کننده دارد و 77 پست منتشر کرده است. بردیا سعادت با نام کاربری bardia_saadat.6 در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید بردیا سعادت

عکس های جدید بردیا سعادت

عکس های جدید بردیا سعادتعکس های جدید بردیا سعادت

عکس های جدید بردیا سعادت

بردیا سعادت هم اکنون در کدام تیم بازی می کند ؟

بردیا سعادت باشگاه والیبال تورشاد در لیگ والیبال ترکیه بازی می‌کند.

بردیا سعادت متولد چه سالی می باشد ؟

بردیا سعادت متولد 21 مرداد 1381 می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید