بیوگرافی بیژن حیدری Bijan Heydari

0
36

این پست مربوط به بیوگرافی بیژن حیدری Bijan Heydari می باشد. بیژن حیدری متولد 30 تیر 1359 در همدان است Bijan Heydari یکی از داوران لیگ برتر فوتبال ایران می باشد.

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی به آموزش بازی پوکر آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بیژن حیدری کیست؟

بیژن حیدری کیست؟

نام : بیژن حیدری
تاریخ تولد : 30 تیر 1359
محل تولد : همدان
حرفه : داور

بیژن حیدی متولد 5 مهر 1395در همدان، داور فوتبال و پزشک است دکترای پزشک عمومی و تخصص جراحی ارتوپدی دارد که از 19 سالگی وارد عرصه داوری شده و هم اکنون به عنوان داور بین المللی در لیگ ایران سوت میزند. 

بیژن حیدری در شهرستان اسدآباد استان همدان به دنیا آمده است و یک برادر به نام پیام حیدری دارد که او هم داور فوتبال است تا پایان دوره راهنمایی در اسدآباد زندگی می کردند ولی در مقطع دبیرستان به همدان نقل مکان کردند و سال 1387 در رشته پزشکی وارد دانشگاه ابوعلی سینا شد از سال 1388 در بیمارستان بعثت همدان به عنوان پزشک اورژانس مشغول بکار شده و سال 1389 در مقطع تخصصی رشته اورتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ایران قبول شد.

بیژن حیدری سال 1387 از 19 سالگی وارد حرفه داوری شده و از فصل 1386– 1387 به عنوان کمک داور لیگ برتر حضور داشت اولین قضاوت خود را به عنوان داور نخست، سال 1392 در 33 سالگی در بازی گهر درود و سایپا کرج انجام داد و در سال 1394 نامش در بین داوران بین المللی ای اف سی قرار گرفت و سال 1396 اولین بازی خود را در سطح بین المللی سوت زد.

عکس های بیژن حیدری

عکس های بیژن حیدری

عکس های بیژن حیدری

عکس های بیژن حیدری

عکس های بیژن حیدری 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید