بیوگرافی دیجی خالد DJ Khaled 🚀

0
63

این پست مربوط به بیوگرافی دیجی خالد DJ Khaled 🚀 می باشد.‌ خالد محمد خالد متولد 26 نوامبر 1975 که به طور حرفه‌ای با نام دی‌جی خالد شناخته می‌شود، یک دیسک‌جوکی، تهیه‌کننده و مجری موسیقی آمریکایی است. خالد که در اصل یک مرد تبلیغاتی رادیویی ساکن میامی بود، به دلیل سرپرستی گسترده هنرمندان و تهیه کنندگان برجسته صنعت موسیقی برای ضبط تک آهنگ ها یا آلبوم ها شناخته شده است.

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

دیجی خالد کیست؟

دیجی خالد کیست؟

نام : خالد محمد خالد
تاریخ تولد : 26 نوامبر 1975
محل تولد : نیواورلئان
حرفه : دیسک‌جوکی، تهیه‌کننده و مجری موسیقی
سال های فعالیت : از سال 1998 تا کنون

خالد در نیواورلئان از پدر و مادری مهاجر فلسطینی به دنیا آمد او اولین بار به عنوان مجری رادیویی در دهه 1990 برای ایستگاه رادیویی 99 جامز به رسمیت شناخته شد و با همکاری با گروه هیپ هاپ ترور اسکواد فیت جو به عنوان دی جی برای اجراهای زنده آنها محبوبیت خود را ترجمه کرد.

پس از به دست آوردن اعتبار خالد به طور مستقل اولین آلبوم خود را به نام Listennn… را در سال 2006 منتشر کرد دومین آلبوم او، We the Best (2007) تک آهنگ موفق “I’m So Hood” را ایجاد کرد شامل T-Pain، Trick Daddy، Rick Ross و Plies). دو نسخه بعدی او – We Global (2008) و Victory (2010) – در جدول 10 برتر بیلبورد 200 قرار گرفتند که دومی شامل تک آهنگ سه گانه گواهی پلاتین “All I Do Is Win” (با حضور T-Pain، Ludacris) بود.

پنجمین آلبوم استودیویی او، ما بهترین ها برای همیشه (2011) شاهد موفقیت تجاری مستمری بود و به معروفیت خالد کمک کرد زیرا حاوی تک آهنگ “I’m on One” (با حضور دریک، ریک راس و لیل وین) بود. 

در سال‌های 2015 و 2016، خالد به دلیل فعالیتش در رسانه‌های اجتماعی، به عنوان یک شخصیت رسانه‌ای و میم اینترنتی شناخته شد این پیش‌بینی انتشار نهمین آلبوم استودیویی او Major Key (2016) بود که با موفقیت بیشتر انتقادی و تجاری همراه شد و در بالای بیلبورد 200 قرار گرفت و اولین نامزدی جایزه گرمی او را برای بهترین آلبوم رپ به ارمغان آورد.

خارج از موسیقی، خالد به عنوان نویسنده موفقیتی کسب کرده است و کتاب کلیدهایش در فهرست پرفروش ترین نیویورک تایمز قرار دارد او همچنین به عنوان بازیگر برای فیلم‌های جاسوسان در لباس مبدل و پسران بد برای زندگی بازی کرده است. کمپانی ضبط او، We the Best Music Group، پروژه های او را از زمان شکل گیری آن در سال 2008 منتشر کرده است، در حالی که خالد با هنرمندان دیگری از جمله ایس هود، کنت جونز، ماوادو، فلیپ دینرو و وادو و دیگران قرارداد امضا کرده است.

خالد و همسرش نیکول تاک یک پسر به نام اسحد تاک خالد دارند که در 23 اکتبر 2016 به دنیا آمد. خالد پس از پخش زنده تولد در حساب اسنپ چت خود توجه ملی را به خود جلب کرد در 20 ژانویه 2020، تاک دومین پسر خود، عالم تاک خالد را به دنیا آورد.اینستاگرام دیجی خالد 

اینستاگرام دیجی خالد 
دیجی خالد DJ Khaled در صفحه اینستاگرام خود 37.9 میلیون دنبال کننده دارد و 40762 پست منتشر کرده است. دیجی خالد با نام کاربری djkhaled در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید دیجی خالد 

عکس های جدید دیجی خالد 

عکس های جدید دیجی خالدعکس های جدید دیجی خالد 

عکس های جدید دیجی خالد 

دیجی خالد متولد چه سالی می باشد ؟

دیجی خالد متولد 26 نوامبر 1975 می باشد.

دیجی خالد با چه نام کاربری در اینستاگرام فعالیت می کند ؟

دیجی خالد با نام کاربری djkhaled در اینستاگرام فعالیت می کند.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید