بیوگرافی فرهاد ایکس ری Farhad X Ray 🚀

0
57

این پست مربوط به بیوگرافی فرهاد ایکس ری Farhad X Ray 🚀 می باشد.‌ فرهاد ایکس ری با نام اصلی فرهاد توانا یکی از جوانان ایرانی اسـت متولد شهر مشهد می‌ باشد کـه در اینستاگرام توییج و یوتیوب موفق بوده است فرهاد ایکس ری استریمر و یوتیوبر مشهور ایرانی است

اگر شما هم از طرفداران بازی پوکر می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی بدون فیلتر معتبر به آموزش بازی پوکر بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

فرهاد ایکس ری کیست؟

فرهاد ایکس ری کیست؟

نام : فرهاد ایکس ری با نام اصلی فرهاد توانا
محل تولد : مشهد
حرفه : یوتویوبر

فرهاد برای این کـه بتواند یه استریمر ساز حرفه ای شود حدود 3 سال استریمر های مختلف از سراسر دنیا را تماشا می کرده است و هم اکنون حدود 2 سال اسـت کـه بـه صورت حرفه ایی استریمر می کند فرهاد تا کنون توانسته با استریمر ساختن درآمد زیادی بـه دست آورد.

فرهاد ایکس ری هم استریمر هاي‌ فان و سرگرم کننده درست می کند و هم از بازی ها و گیم هاي‌ کـه انجام می دهد استریم می سازد و آن را برای هواداران و علاقه مندان در صفحه های اجتماعی خود منتشر می کند.

فرهاد ایکس ری FarhadXray از سنین کودکی گیم بازی می کرده و علاقه زیادی بـه اینکار داشته اسـت فرهاد از سال 96 شروع بـه بازی های آنلاین را شروع کرده و بـه خاطر علاقه‌ ای کـه بـه گیم داشته توانسته در این حرفه بـه در آمد هم برسد فرهاد می گوید یکی از دلایلی کـه توانست وارد این حرفه شود فقط علاقه خود به این کار بوده.

فرهاد توانا یکی از استریمر های مشهور ایران می‌باشد و از طریق منتشر کردن استریم هايی مختلف از گیم ها و بازی هایی کـه انجام می‌دهد توانسته بـه شهرت برسد و جزو کسانی اسـت کـه توانسته با سختی ها و پشتکار دراین حرفه و تجارت بـه درآمد بالایی برسد.اینستاگرام فرهاد ایکس ری 

اینستاگرام فرهاد ایکس ری 

فرهاد ایکس ری Farhad X Ray در صفحه اینستاگرام خود 311 هزار دنبال کننده دارد و 169 پست منتشر کرده است. فرهاد ایکس ری با نام کاربری farhadtavana در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید فرهاد ایکس ری 

عکس های جدید فرهاد ایکس ری 

عکس های جدید فرهاد ایکس ری عکس های جدید فرهاد ایکس ری 

عکس های جدید فرهاد ایکس ری  

فرهاد ایکس ری کیست ؟

فرهاد ایکس ری با نام اصلی فرهاد توانا یکی از جوانان ایرانی اسـت متولد و ساکن شهر مشهد می‌ باشد کـه در اینستاگرام توییج و یوتیوب موفق بوده است فرهاد ایکس ری استریمر و یوتیوبر مشهور ایرانی است.

فرهاد ایکس ری با چه نامی در اینستاگرام فعالیت می کند ؟

فرهاد ایکس ری با نام کاربری farhadtavana در اینستاگرام فعالیت می کند.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید