بیوگرافی حسن اکرمی Hassan Akrami

0
35

این پست مربوط به بیوگرافی حسن اکرمی Hassan Akrami می باشد. حسن اکرمی متولد 15 شهریور 1363 در گنبد کاووس است Hassan Akrami یکی از داوران لیگ برتر فوتبال ایران می باشد.

اگر شما هم از طرفداران بازی چهار برگ می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های بت معتبر آنلاین به آموزش نحوه برداشتن کارت ها در چهاربرگ بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

حسن اکرمی کیست؟

حسن اکرمی کیست؟

نام : حسن اکرمی
تاریخ تولد :  15 شهریور 1363
محل تولد : گنبد کاووس
حرفه : داور

حسن اکرمی در سال 1380 داوری را آغاز کرده و از سال 1390 در لیگ برتر فوتبال ایران قضاوت می‌کند اکرمی که دانش‌آموخته رشته مدیریت ورزشی است،‌ از سال 2013 در لیست داوران بین‌المللی فوتبال ایران حضور دارد و تجربه قضاوت در لیگ قهرمانان آسیا،‌ سوزوکی کاپ آسیا،‌ مقدماتی جام جهانی، مقدماتی جام ملت های آسیا و المپیک شرق آسیا و قهرمانی فوتبال کافا را در کارنامه خود دارد وی یکی از فارغ‌التحصیلان پروژه داوران آینده‌دار آسیا محسوب می‌شود و در سالیان گذشته هم در عرصه ملی و در عرصه باشگاهی در سطح قاره آسیا قضاوت کرده است.

اینستاگرام حسن اکرمی

اینستاگرام حسن اکرمی

حسن اکرمی Hassan Akrami در صفحه اینستاگرام خود 2057 دنبال کننده دارد و 33 پست منتشر کرده است. حسن اکرمی با نام کاربری hasan_akramii در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های حسن اکرمی

عکس های حسن اکرمی

عکس های حسن اکرمی

عکس های حسن اکرمی عکس های حسن اکرمی

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید