بیوگرافی هارواد وب Howard Webb

0
62

این پست مربوط به بیوگرافی هارواد وب Howard Webb می باشد. هاوارد ملتون وب متولد 14 ژوئیه 1971 یک داور سابق فوتبال حرفه‌ای انگلیسی است که عمدتا در لیگ برتر بین سال‌های 2003 تا 2014 و همچنین برای فیفا به عنوان داور بین‌المللی فیفا از سال 2005 تا 2014 قضاوت کرد.

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت شرط بندی آنلاین حتما به آموزش تکنیک های بازی حکم بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

هارواد وب کیست؟

هارواد وب کیست؟

نام : هاوارد ملتون وب
تاریخ تولد : 14 ژوئیه 1971
محل تولد : راترهام
حرفه : داور
 
وب برای اولین بار در سال 1989 به داوری در لیگ های محلی پرداخت در سال 1993، او به عنوان کمک داور به لیگ شرق استان های شمالی رفت و دو سال بعد به عنوان داور آن لیگ انتخاب شد.
 
Howard Webb در سال 1996 به عنوان کمک داور لیگ فوتبال منصوب شد و در سال 1998 در لیگ برتر نیز همین وظیفه را انجام داد و همچنین به عنوان داور کامل به کنفرانس فوتبال صعود کرد او افسر پلیس پلیس یورکشایر جنوبی بود اما برای تمرکز بر داوری خود مرخصی گرفت.
 
وب در بین داوران برتر تمام دوران توسط فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال به حساب می آید و تعدادی از مسابقات قابل توجه در انگلستان از جمله فینال جام حذفی، FA Community Shield و فینال جام لیگ را قضاوت کرد.
 
در سال 2010، او اولین کسی بود که فینال لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی فوتبال را در همان سال داوری کرد در طول دوران حرفه‌ای‌اش، Howard Webb به دلیل رویکرد معتبر و محترمانه‌اش در داوری از سوی هیئت‌های فوتبال، کارشناسان، همکاران، بازیکنان و مدیران مورد تحسین قرار گرفت او بازنشستگی خود را در آگوست 2014 اعلام کرد تا مدیر فنی هیئت داوران بازی های حرفه ای شود.

عکس های هارواد وب 

عکس های هارواد وب عکس های هارواد وب 

عکس های هارواد وب 

عکس های هارواد وب 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید