بیوگرافی پاول ندود Pavel Nedvěd

0
38

این پست مربوط به بیوگرافی پاول ندود Pavel Nedvěd می باشد. پاول ندود متولد 30 اوت 1972 یک فوتبالیست حرفه‌ای سابق اهل چک است که در پست هافبک بازی می‌کرد Pavel Nedvěd به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین هافبک های نسل خود و به عنوان یکی از موفق ترین بازیکنانی که از جمهوری چک ظاهر شد، در نظر گرفته می شود،  که افتخارات داخلی و اروپایی را با باشگاه های ایتالیایی لاتزیو کسب کرد، 

اگر شما هم از طرفداران بازی بلک جک می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های شرط بندی به آموزش بازی بلک جک آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

پاول ندود کیست؟

پاول ندود کیست؟

نام : پاول ندود
تاریخ تولد : 30 اوت 1972
محل تولد : خپ، چکسلواکی
قد : 177
پست : وینگر
باشگاه : دوکلا پراگ، اسپارتا پراگ، لاتزیو، یوونتوس
تیم ملی : 1994–2006 جمهوری چک

ندود در 30 آگوست 1972 در Cheb متولد شد و در نزدیکی Skalná بزرگ شد و فوتبال خود را در زادگاهش چکسلواکی آغاز کرد او که از سنین کودکی طرفدار فوتبال بود، در سال 1977 در سن 5 سالگی بازی برای باشگاه شهر خود تاتران اسکالنا را آغاز کرد ندود در سال 1985 به رودا هوزدا چب نقل مکان کرد.

در سال 1990، ندود به عنوان بخشی از خدمت سربازی خود به دوکلا پراگ، باشگاهی که توسط ارتش اداره می شود، قرض داده شد در اولین سال حضورش در دوکلا پراگ، او برای VTJ Dukla Tábor، یک باشگاه دسته پایین‌تر که توسط ارتش نیز اداره می‌شود، بازی کرد.

در 28 اکتبر 1991، ندود اولین بازی خود را برای دوکلا پراگ انجام داد و در سال 1991 قبل از پایان خدمت سربازی خود یک فصل برای دوکلا بازی کرد و به این ترتیب قرضی خود را از پلزن به پایان رساند سپس در سال 1992 به اسپارتا پراگ منتقل شد در صورت انتقال ندود به یک باشگاه خارجی، پلزن 30 درصد از مبلغ انتقال را دریافت می کرد.

ندود در اوایل دوران حرفه ای خود در اسپارتا، تنها در شش مسابقه سه بار اخراج شد با اسپارتا، ندود یک عنوان لیگ اول چکسلواکی، دو عنوان گامبرینوس لیگ و یک جام چک را به دست آورد.

پس از پنج فصل حضور در لاتزیو، ندود به صورت حدس و گمان به چندین باشگاه (از جمله منچستریونایتد و چلسی) مرتبط بود در ژوئیه 2001 با مبلغ 75 میلیارد لیره (38.7 میلیون یورو با نرخ ثابت مبادله ای) به یوونتوس نقل مکان کرد.

در یوونتوس، او جایگزین زین الدین زیدان شد که در آن تابستان به رئال مادرید منتقل شده بود ندود در تیم‌های 2001–2002 و 2002–03 یوونتوس که برنده اسکودتو شده بودند، به طور منظم حضور داشت اگرچه او بخش مهمی از فصل قهرمانی باشگاه در سال 2003 بود، اما او همچنین موضوع بحث و جدل بود.

Pavel Nedvěd در اعتراض به محدودیت اتحادیه برای بازیکنان غیر اتحادیه اروپا (EU) اتحادیه فوتبالیست های ایتالیا را ترک کرد؛ اگرچه او نقش مهمی در هدایت یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2003 مقابل میلان داشت، به دلیل انباشته شدن کارت های زرد پس از کارت زرد نیمه نهایی خود به دلیل خطا روی هافبک رئال مادرید، استیو مک منامن، مجبور شد از فینال خارج شود. 

Pavel Nedvěd یکی از اعضای کلیدی تیم چک بود که به فینال یورو 1996 رسید و در طی آن توجه بین المللی را به خود جلب کرد او همچنین در یورو 2004 یوفا کاپیتان تیم ملی بود، جایی که آن ها در نیمه نهایی توسط یونان قهرمان نهایی شکست خوردند و ندود به عنوان بخشی از تیم مسابقات انتخاب شد علاوه بر این، ندود به تیمش کمک کرد تا برای اولین بار از زمان فروپاشی چکسلواکی به جام جهانی فوتبال 2006 راه یابد.

ندود با برنده شدن توپ طلا به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا در سال 2003، دومین بازیکن چک بود که این جایزه را دریافت کرد و اولین بازیکن پس از تجزیه چکسلواکی بود ندود در طول دوران حرفه ای خود تعدادی جوایز انفرادی دیگر از جمله دومین جایزه پای طلایی در سال 2004، بهترین بازیکن سال چک (چهار بار) و توپ طلا (6 بار) دریافت کرد.

Pavel Nedvěd همچنین توسط پله به عنوان یکی از 100 فیفا معرفی شد و در سال های 2003، 2004 و 2005 در تیم منتخب یوفا قرار گرفت و پس از 19 سال حرفه حرفه ای در فصل 09-2008 بازنشسته شد. 

عکس های پاول ندود 

عکس های پاول ندود 

عکس های پاول ندود 

عکس های پاول ندود 

عکس های پاول ندود 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید