بیوگرافی محمدرضا حضرت پور Mohammadreza Hazratpour 🚀

0
64

این پست مربوط به بیوگرافی محمدرضا حضرت پور Mohammadreza Hazratpour 🚀 می باشد. محمدرضا حضرت‌پور طلاتپه متولد 11 فروردین 1378 در ارومیه یک بازیکن والیبال ایرانی است که به عنوان لیبرو برای تیم ملی ایران و باشگاه شهداب یزد بازی می‌کند. حضرت پور در سال 2018 توسط ایگور کولاکوویچ به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و اولین بازی خود را مقابل ژاپن در لیگ ملت های 2018 انجام داد.

اگر شما هم تز طرفداران بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به معتبرترین سایت های شرط بندی حتما به تکنیک های بازی حکم بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

محمدرضا حضرت پور کیست؟

  محمدرضا حضرت پور کیست ؟

نام : محمد رضا حضرت پور
محل زندگی : ارومیه
تاریخ تولد : 11 فروردین 1378
قد : 193 سانتی متر
وزن : 87 کیلو گرم
پست : لیبرو

محمد رضا حضرت پور که هم اکنون در تیم شهداب یزد بازی می کند در سال 93 وقتی 15 سال داشت در بین 160 استعداد کشف شده جز 27 بازیکن به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شد و در سال 97 که 19 سال داشت عضو تیم ملی جوانان شد و اولین تجربه بین المللی خود در این رده سنی با حضور در مسابقات جوانان پسران آسیا در بحرین را تجربه کرد.

حضرت پور از جوانان به تیم ملی رفت و در بازی هایی آسیایی جاکارتا سال 2018 با کسب مدال طلا از خدمت سربازی معاف شد. ایگور کولاکوویچ سر مربی تیم ملی بزرگسالان برای بار دوم اسفند 1397بود که حضرت پور وامیر حسین توخته را به رده بزرگسالان دعوت کرد تا در اردوی آماده سازی لیگ ملت ها حاضر شوند.اینستاگرام محمدرضا حضرت پور

اینستاگرام محمدرضا حضرت پور

محمدرضا حضرت پور Mohammadreza Hazratpour در صفحه اینستاگرام خود 129 هزار دنبال کننده دارد و 52 پست منتشر کرده است. محمدرضا حضرت پور با نام کاربری mohammadreza_hazratpour در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید محمدرضا حضرت پور

عکس های جدید   محمدرضا حضرت پور

عکس های جدید   محمدرضا حضرت پور

عکس های جدید   محمدرضا حضرت پور

عکس های جدید   محمدرضا حضرت پور

محمد رضا حضرت پور با چه شرایطی از خدمت مقدس سربازی معاف شد ؟

حضرت پور در بازی هایی آسیایی جاکارتا سال 2018 با کسب مدال طلا از خدمت سربازی معاف شد.

محمد رضا حضرت پور متولد چه سالی می باشد ؟

محمدرضا حضرت‌پور طلاتپه متولد 11 فروردین 1378 می باشد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید