لیست اسامی پلنگ های اینستاگرام 🚀 پلنگ های اینستاگرام

0
311

این پست مربوط به لیست اسامی پلنگ های اینستاگرام 🚀 پلنگ های اینستاگرام می باشد. در دنیای امروز بسیاری از افراد در اینستاگرام معروف هستند و از این راه بازی کسب درآمد می کنند، برای شناحت این افراد و پلنگ های اینستا و دخترانی که می توانند از این طریق در اینترنت کاربران زیادی را جذب و تحت تاثیر قرار دهند را مورد بررسی قرار داده ایم. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

پلنگ های اینستا چه کسانی هستند؟

در اینستاگرام به افرادی که خود را عمل جراحی کرده اند دارای قیافه و اندام های عجیب هستند و کاربران زیادی این افراد را به دلیل فعالیت های جنسی دنبال می کنند به اصطلاح پلنگ های اینستا گفته می شود.

این افراد چه کسانی هستند؟ در ادامه به این افراد بررسی می شوند و آشنایی خواهید یافت که پلنگ های اینستاگرام چه کسانی هستند.

نیلی افشار

نیلی افشار

نیلی افشار متولد 7 ام اردیبهشت 1373 از کرج است. نیلی افشار در کلینیک زیبایی کار می کرد که با پویان مختاری در آنجا آشنا شد سپس با پویان به ترکیه مهاجرت کرد، با حواشی های زیادی که ایجاد کردند توانست دنبال کننده های زیادی را کسب کند.

نیلی افشار پلنگ اینستا تلاقی نمی شود اما یکی از افراد معروف اینستاگرام است که میتواند در این لیست جای بگیرد.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد 30 ام آبان 1368 در شمیران تهران به دنیا آمده است نام اصلی او زهرا جهانبخت می باشد. دنیا جهانبخت با فیسبوک شروع کرد و با جنجال هایی نظیر خودکشی پس از جدایی از ساسی مانکن و رابطه برقرار کردن با تتلو توانست بسیار معروف شود، به طوریکه همه حواشی های او به این موضوعات ختم نشده و سپس با مهراد جم وارد رابطه شد و همچنین از او باردار و بچه ای از او به دنیا آورد.

الناز گلرخ

الناز گلرخ

الناز گلرخ مدل اینستاگرامی 22 ام بهمن ماه سال 1364 در کشور ایران شهر تهران متولد شد. الناز گلرخ و همسرش حمید فدایی در سال 1399 با منتشر دادن یک موزیک ویدیو جنجالی به اسم just follow me به سرعت هر چه تمام تر تیتر یک تمامی رسانه های اینترنتی شدند، دلیل دست به دست شدن و مورد تمسخر قرار دادن این موزیک ویدیو و لحجه، ضعف در خوانندگی زبان انگلیسی بود. همین موضوع باعث شهرت او شد.

رها پیت

رها پیت

یکی از جنجالی ترین افراد در اینستاگرام رها پیت به شمار می رود که این فرد نیز به تازگی از او فیلم ها و عکس های +18 نیز پخش شده است و کاملا فعالیت جنسی دارد.

رها پیت دختر ترنسی که متولد 1378 میباشد که همه او را با لایو های جنجالی اش میشناسند. لایو هایی از جمله با پویان مختاری، امیر تتلو و حسین تهی که با نشان دادن رفتار های عجیب و غریب از خود توانست همه کاربران حاظر در لایو ها را به نحوی به سوی صفحه اینستاگرام خود بکشاند و معروف شود.

صدف بیوتی

صدف بیوتی

صدف مسائلی ملقب به صدف بیوتی بلاگر معروف و آرایشگر حرفه ای در تاریخ 14 ام تیر ماه سال 1368 در کشور ایران در شهر تهران متولد شد. صدف بیوتی با منتشر کردن ویدیو های آرایشی و میکاپ در اینستاگرام و تبلیغات برند های معتبر جهانی به معروفیت و استقبال بی نظیر کاربران قرار گرفت و توانست تبدیل به یکی از معروف ترین بلاگر و میکاپ آرتیست های ایرانی بشود.

آیلار دیانتی

آیلار دیانتی

آیلار دیانتی لی بازیگر، مدل، خواننده و بازیگر سابق پورنوگرافی ایرانی-نروژی است. او به عنوان بازیگر و خواننده در موزیک ویدیوها کار کرده است و در چندین موزیک ویدیوی دی جی باشانتر سوئدی حضور داشته است. او پس از شرکت در فیلم برادر بزرگ نروژی به شهرت رسید.

صدف طاهریان

صدف طاهریان

صدف طاهریان مدل و بازیگر سابق ایرانی است. در سینما و تلویزیون ایران حضور یافت. طاهریان پس از خروج از کشور، عکس های برهنه خود را در فیس بوک و اینستاگرام منتشر کرد که باعث اتهامات وزارت فرهنگ و رهبری اسلامی ایران شد.

مینا نامداری

مینا نامداری

مینا نامدار مینا نامداری در سال 1369 در تهران به دنیا آمد. مینا نامدار پس از افزایش محبوبیت تصاویر برهنه و نیمه برهنه جنجالی خود که در آخرین پخش زنده خود با صدای پیام صادقیان صحبت می کرد، سخنان توهین آمیزی خطاب به پیام صادقیان گفت و مدعی شد که پیام صادقیان همزمان با مینا نامدار بوده است. او با دختر خاله مینا نامدار رابطه داشت و صحبت های مینا نامدار او را بار دیگر تیتر خبرها کرد. مینا نامدار به لطف لایو زنده جنجالی اش با پسری 14 ساله محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

صبا پارسیان

صبا پارسیان

صبا پارسیان متولد فروردین 1372 است، صبا از نام خانوادگی بدش می‌آمد و می‌خواست صبا پارسیان را صدا کنند. صبا پارسیان علاوه بر اینکه در ترکیه رقصنده معروف و مشهور بود، برای بیشتر دیده شدن با داوود هزینه و تتلو ظاهر شد و با این دو بیشتر از همیشه مشهور شد و خیلی ها او را شناختند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما ایران متولد 1 ام اسفند سال 1377 در تهران است. ریحانه پارسا که در یکی از لایو های اینستاگرامی خود حجاب از سرش را که یک کلاه بود برداشت و ادعا کرد چون موهایش کوتاه است و کمتر از دو سانتیمتر میباشد، هنوز قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده ‌است و او میتواند این کار را انجام بدهد و بعد از این اتفاق موج عضیمی از تیتر های رسانه ای پر شد با مضنون کشف حجاب ریحانه پارسا و انقاد های فراوانی به وی شد.

از رابطه برقرار کردن با پویان مختاری و افراد دیگر، با استوری ها و حرف های جنجالی تبدیل به تیتر یک رسانه ها شد و هم اکنون یکی از شناخته شده ترین افراد اینستاگرامی میباشد.

پارمیس راز

پارمیس راز

پارمیس راز مدل و دوست دختر داوود هزینه در 18 آوریل 2015 به دنیا آمد. در ترکیه پارمیس راز با افرادی مانند داوود هزینه دوست شد و از طریق آنها به شهرت رسید. شوخی های او با داوود بسیار محبوب شد و او با دیده شدن و انتشار تصاویر برهنه و نیمه برهنه بر شهرت خود افزود.

دیانا دادمهر

دیانا دادمهر

دیانا دادمهر در تاریخ 13 ام خرداد ماه سال 1366 در شهر شیراز متولد شد. مهدی رازدار ملقب به دیانا دادمهر یک ترنس بوده و در سال 1385 در کشور تایلند تغییر جنسیت داد و تبدیل به دختر شد و زمانی که در کنار مسعود ترکیبی دیده شد، تبدیل به یکی از شاخ های اینستا بدل شد.

آذین هخامنش

آذین هخامنش

آذین هخامنش واینر اینستاگرامر متولد 21 آذر 1377 در اصفهان است. آذین در بازی های خنده دار اینستاگرامی بسیار فعال است و همین امر باعث شهرت او شد و پست های زیبایی فراوانش مورد توجه کاربران قرار گرفت. او به دلیل زیبایی که داشته به شهرت رسیده و به عنوان یکی از پلنگ های اینستا ظاهر شد که بر محبوبیت او تأثیر زیادی گذاشت.

ملانی کریمی

ملانی کریمی

ملانی کریمی ترنس ایرانی مقیم آمریکا متولد 1373 است. ملانی کریمی با حضور پیدا کردن در لایو های شاخ های اینستا همچون نفس کالبری و ندا یاسی دیده شد. به گفته خودش حرفه او قبلا بازی کردن در فیلم های مستهجن بوده است، شهرت ملانی بعد از لایو های ندا و نفس شروع شد و او با منتشر کردن عکس ها و ویدیو هایی با صدای تحریک آمیز به همراه اندام خود به صورت نیمه برهنه توانست کاربر جلب کند و معروف شود.

از چالش های او که در این راه بسیار تاثیر گذار بودند، چالش های اسم پسر و دختر بود، به طوریکه او به این اسم ها شخصیت میاورد و در بین اش از کلمات و جملات تحریک آمیز با صدای تحریک آمیز خود میگفت.

مسیحا بهمن

مسیحا بهمن

مسیحا بهمن دختر 31 ساله اینستاگرامی متولد تهران است. مسیحا بهمن دختری که برای رسیدن به بالاترین نقطه از جنجال و جنجال ابایی نداشت، ابتدا با مسعود ترکیبی ظاهر شد و با حرکات تحریک آمیز، کاربران را به صفحه اینستاگرام خود کشاند. سپس شروع به انتشار عکس های برهنه خود کرد و کاربران زیادی را به صفحه اینستاگرام خود جذب کرد.

نفس کالبری نیکی میناژ ایرانی

نفس کالبری نیکی میناژ ایرانی

نفس کالبری دختر شیرازی که یکی از پلنگ های اینستاگرام است. نفس کالبری اولین بار در یکی از لایو های پویان مختاری دیده شد و باسن خود را به کاربران حاظر در لایو نشان داد، او به دلیل اندام درشت خود و فرم پایین تنه و بالاتنه سکسی خود توانست کاربران زیادی به صفحه اینستاگرام خود کسب کند. نفس کالبری با پوشیدن لباس های بسیار باز و تنگ نگاه کاربران اینستاگرامی را به سوی خود جلب کرد و از این طریق به معروفیت رسید، یکی از دلایل اصلی معروف شدن او نیز لایو با پویان مختاری بود.

سوالات متداول

شاخ های اینستاگرام چگونه معروف شده اند؟

به راحتی توسط حرکات تحریک آمیز و جنجال آفرینی معروف می شوند.

دلیل زیاد شدن پلنگ های اینستا چیست؟

درآمد بالای واینری

جنجالی ترین پلنگ اینستاگرام کیست؟

رها پیت

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید