بیوگرافی رامین رضاییان Ramin Rezaian 🚀

0
258

این پست مربوط به بیوگرافی رامین رضاییان Ramin Rezaian 🚀 می باشد. رامین رضاییان بازیکن تیم ملی و بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس متولد اول فروردین 1369 در ساری، مرکز استان مازندران است. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

رامین رضاییان

رامین رضاییان

رامین رضاییان بازیکن تیم ملی فوتبال ایران و بازیکن سابق پرسپولیس در 1 فروردین 1369 در روستای سمسکنده از توابع شهر ساری به دنیا آمد. وی یک خواهر بزرگ‌ تر از خود دارد و تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه داده است.

رضاییان در پست دفاع راست و وینگر بازی می‌کند. او یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی محسوب می‌شود که بازی هجومی و سانترهای تأثیرگذاری دارد. وی پس از دو فصل بازی در باشگاه پرسپولیس به تیم اوستنده بلژیک پیوست.

عملکرد باشگاهی رامین رضاییان

عملکرد باشگاهی رامین رضاییان

رامین رضاییان فوتبال خود را سال 1381 در باشگاه شهرداری ساری شروع کرد و در سال 1387 به تیم جوانان شن‎سای تهران پیوست. او پس از یک سال اولین قرارداد حرفه‌ ای خود را به امضا رساند و 4 فصل برای تیم صبای قم بازی کرد. او در 98 بازی برای این تیم به میدان رفت و 7 گل نیز به ثمر رساند.

رضاییان در سال 1392 طی قراردادی دوساله به تیم راه‌ آهن رفت و 54 بازی رسمی برای باشگاه فوتبال راه‌ آهن انجام داده و 11 گل نیز در طول حضورش در این تیم به ثمر رساند.

او در فصل آخر حضور خود در تیم راه‌ آهن چند بازی خوب از خود به نمایش گذاشت و توانست نظر کارلوس کیروش را جلب کند و به تیم ملی دعوت شد. وی در همان فصل چهاردهم به‌عنوان گل زن‌ ترین مدافع لیگ برتر شناخته شد.

رامین رضاییان در پرسپولیس تهران

رامین رضاییان در فصل 1394 – 1395 با قراردادی دوساله به تیم باشگاه پرسپولیس پیوست و اولین گل خود را برای این تیم در برابر سیاه‌ جامگان به ثمر رساند. بازی که 2 بر صفر به نفع پرسپولیس به پایان رسید.

همچنین او گل سوم پرسپولیس به استقلال را در شهرآورد معروف 82 به ثمر رساند.

رضاییان در تیرماه 1395 درحالی‌ که مهلت داشت یک‌ فصل دیگر با پرسپولیس بماند، قرارداد خود را یک‌ طرفه فسخ کرد و به ترکیه رفت تا به تیم ریزه اسپور بپیوندد.

رامین که به همراه ریزه اسپور به اردوی اتریش نیز رفته بود، بعد از مشکلاتی که با این تیم داشت، قراردادش را فسخ کرد و به تیم سابقش بازگشت. او در پی درگیری لفظی با علی علیپور تنبیه انضباطی و از پرسپولیس اخراج شد.

پیوستن رامین رضاییان به تیم اوستنده بلژیک

رامین رضاییان در 20 دی 1395 با قراردادی دوساله به باشگاه فوتبال اوستنده بلژیک پیوست و اولین بازی خود را برای این تیم در 8 مرداد 1396 انجام داد.

تا به اینجای کار یکی از مهم‌ ترین بازی‌ های رامین رضاییان برای اوستنده در برابر المپیک مارسی بود. او اولین گل خود را در برابر لوکرن به ثمر رساند.

رامین رضاییان در استقلال

رامین رضاییان بعد از اینکه نتوانست به تیم های خارجی بپیوندد با پیشنهاد پر حاشیه استقلال روبه رو شد!

تیم استقلال به طور جدی با رامین رضاییان برای حضور در استقلال موافق بود اما رامین با پیشنهاد این باشگاه موافق نبود و خواستار قرارداد 3 میلیاردی از این باشگاه شد.

استقلالی ها بسیار سعی بر این داشتند که تلخی جدایی کاوه رضایی را با جذب رامین رضاییان شیرین کنند که ناکام ماندند.

عملکرد ملی رامین رضاییان

عملکرد ملی رامین رضاییان

او در تاریخ 30 دسامبر 2014 توسط کارلوس کی‌روش به ترکیب ایران در جام ملت‌های آسیا 2015 فراخوانده شد. او در تاریخ 4 ژانویه 2015 اولین بازی خود را در یک بازی دوستانه در برابر عراق انجام داد.

او همچنین یک بازی دوستانه مقابل سوئد انجام داد. رضاییان اولین گل ملی خود را در تاریخ 17 نوامبر 2015 در پیروزی 6–0 در برابر گوآم به ثمر رساند.

او موفق شد به‌ همراه تیم ملی ایران به‌عنوان نخستین تیم آسیایی (و سومین تیم جهان پس از میزبان و برزیل) به جام جهانی 2018 صعود کند.

رامین رضائیان در جام جهانی 2022 قطر مقابل تیم ولز 1 گل به ثمر رساند و نتیجه بازی 2 بر صفر به نفع ایران تمام شد. گل اول توسط روزبه چشمی و گل دوم توسط رامین رضاییان به ثمر رسید.

ازدواج و همسر رامین رضاییان

ازدواج و همسر رامین رضاییان

رامین رضاییان تاکنون ازدواج‌نکرده و مجرد است. رامین رضاییان بارها گفته است بعد از پایان فوتبالش ازدواج خواهد کرد.

عکس‌های منتشرشده به نام رامین رضاییان و همسرش، همگی عکس‌هایی است که او با نزدیکان و هوادارانش دارد.

افتخارات رامین رضاییان

  • رضاییان با پرسپولیس نایب‌قهرمان لیگ شد. او در 3 دربی یک گل زده و با همین بازی محبوب هواداران شد. او یک اخطار هم گرفت.
  • رضاییان در جام ملت‌ های 2015 عضوی از تیم ملی بود. او در مقدماتی جام جهانی 2018 هم فیکس شد و در 24 بازی رسمی ملی 2 گل زده و یک اخطار دارد.

عکس های رامین رضاییان

عکس های رامین رضاییان عکس های رامین رضاییان عکس های رامین رضاییان عکس های رامین رضاییان

سوالات متداول

رامین رضاییان متولد چه سالی است؟

رامین رضاییان متولد اول فروردین 1369 در ساری است.

رامین رضاییان در چه سالی قرارداد خود را باپرسپولیس فسخ کرد

رضاییان در تیرماه 1395 درحالی‌ که مهلت داشت یک‌ فصل دیگر با پرسپولیس بماند، قرارداد خود را یک‌ طرفه فسخ کرد و به ترکیه رفت تا به تیم ریزه اسپور بپیوندد.

🎰 🟣 مطلب پیشنهادی دیجی شرط
5/5 - (1 امتیاز)

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید