بیوگرافی شهرام محمودی Shahram Mahmoodi 🚀

0
70

این پست مربوط به بیوگرافی شهرام محمودی Shahram Mahmoodi 🚀می باشد. شهرام محمودی خاتون آبادی متولد 30 تیر 1367 در میانه والیبالیست ایرانی است که برای تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه شهرداری ارومیه بازی می‌کند. Shahram Mahmoodi یکی از بهترین پشت خط زن های تاریخ والیبال ایران و حتی جهان می باشد.

اگر شما هم از طرفداران بازی انفجار می باشید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت معتبر شرط بندی بدون فیلتر حتما به آموزش بازی انفجار بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

شهرام محمودی کیست؟

شهرام محمودی کیست؟

نام : شهرام محمودی خاتون آبادی
تاریخ تولد : 30 تیر 1367
محل تولد: میانه
قد : 198
باشگاه ها :  آیدانه چالدران،  پیکان تهران،  پتروشیمی بندر امام،  آلومینیوم المهدی بندرعباس،  کاله مازندران، متین ورامین، بانک سرمایه، خاتم اردکان، شهرداری ارومیه
تیم ملی : 2013 – 2016 ایران

بصورت جدی والیبال را از سال 1376  از مسابقات بین مدارس شروع کرد و در مقاطع رهنمایی و دبیرستان همچنان به بازی ادامه داد او اولین بار در سال 1385 به تیم آیدانه چالدران پیوست و یک سال در این تیم حضور داشت تا اینکه به تیم پیکان تهران رفت بازی در تیم های بزرگ در سال 1388 یکسال در پتروشیمی بندر امام بود سپس در آلومنیوم المهدی بندرعباس حضور داشت تا اینکه سال 1390  به تیم کاله مازندران پیوست متین ورامین، شهرداری اورمیه، بانک سامان و خاتم اردکان دیگر تیم های او بودند

شهرام محمودی در بازی های المپیک تابستانی ریو 2016 شرکت کرد و اولین بازی ملی در سال 2013 محمودی سه بار به عنوان با ارزش ترین بازیکن مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا انتخاب شده است. از افتخارات ملی هم می توان به قهرمانی جوانان جهان در سال 2007 و المپیک آسیایی اینچئوندر سال 2014 و قهرمانی مردان آسیا در سال 2013 اشاره کرد.

شهرام محمودی از سال 2013 تا 2016 به طور متداول در تیم ملی والیبال ایران حضور داشت تا سرانجام پس از اتمام بازی‌های المپیک 2016 با وجود دعوت شدن به تیم ملی، تصمیم گرفت به مصدومیت‌های کهنهٔ خود رسیدگی کند و مدتی از بازی‌های ملی دور باشد.

شهرام محمودی در سال 1390 وقتی 23 ساله بود با دختر همسایه شان خانم سوگند خورشیدی ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک پسر بنام آرسام و یک دختر به نام آرشیدا استاینستاگرام شهرام محمودی

اینستاگرام شهرام محمودی

شهرام محمودی Shahram Mahmoodi در صفحه اینستاگرام خود 496 هزار دنبال کننده دارد و 134 پست منتشر کرده است. شهرام محمودی با نام کاربری shahram_volleyball در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید شهرام محمودی

عکس های جدید شهرام محمودی

عکس های جدید شهرام محمودی

عکس های جدید شهرام محمودی

عکس های جدید شهرام محمودی

شهرام محمودی متولد چه سالی می باشد ؟

شهرام محمودی خاتون آبادی متولد 30 تیر 1367 است.

شهرام محمودی دارای چند فرزند می باشد ؟

شهرام دارای یک پسر بنام آرسام و یک دختر به نام آرشیدا است.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید