بیوگرافی امیر حسین توخته Amirhossein Toukhteh

0
66

این پست مربوط به بیوگرافی امیر حسین توخته Amirhossein Toukhteh می باشد. امیرحسین توخته متولد 20 فروردین 1380 ، در ارومیه بازیکن والیبال ایرانی است که در پست مدافع وسط برای تیم ملی ایران بازی می‌کند. Amir Hossein Toukhteh در سال 2018 توسط ایگور کولاکوویچ به تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد و اولین بازی خود را مقابل برزیل در لیگ ملت های 2018 انجام داد.

اگر شما هم طرفدار بازی چهاربرگ هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش نحوه برداشتن کارت ها در چهاربرگ بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

امیر حسین توخته کیست؟

امیر حسین توخته کیست؟

نام : امیرحسین توخته
تاریخ تولد : 20 فروردین 1380
محل تولد : ارومیه
قد : 204 سانتی متر
وزن : 87 کیلو گرم
پست : مدافع وسط
باشگاه : مقاومت ارومیه، شمس، سایپا، شهرداری ارومیه، ای‌سی‌اچ والی
تیم ملی : ایران

امیرحسین از طریق آکادمی استعدادیابی باشگاه مقاومت ارومیه در مسابقات مدارس کشف استعداد شد و به صورت حرفه ای وارد والیبال شد او خیلی زود به سطح اول والیبال ایران رسیده و هم اکنون جز 4 بازیکن ارومیه ای تیم والیبال نوشیدنی شمس آمل است که همزمان در تیم ملی نوجوانان هم بازی می کند توخته در قالب تیم ملی نوجوانان در سال 96 در بازی های جهانی در کشور روسیه به مقام قهرمانی رسید و علاوه بر این عنوان بهترین مدافع روی تور را از آن خود کرد.

اینستاگرام امیر حسین توخته 

اینستاگرام امیر حسین توخته 

امیر حسین توخته Amir Hossein Toukhteh در صفحه اینستاگرام خود 37.4 هزار دنبال کننده دارد و 100 پست منتشر کرده است. امیر حسین توخته با نام کاربری amirhosseintoukhteh در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های امیر حسین توخته 

عکس های امیر حسین توخته 

عکس های امیر حسین توخته 

عکس های امیر حسین توخته 

عکس های امیر حسین توخته 

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید