بیوگرافی مایک منیان Mike Maignan

0
74

این پست مربوط به بیوگرافی مایک منیان Mike Maignan می باشد. مایک پترسون منینان متولد 3 ژوئیه 1995 یک فوتبالیست حرفه‌ای فرانسوی است که به عنوان دروازه‌بان برای باشگاه سری آ میلان و تیم ملی فرانسه بازی می‌کند. او که به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان جهان شناخته می شود، به خاطر رفلکس ها، توزیع و ویژگی های رهبری اش شناخته شده است.

اگر شما هم طرفدار بازی حکم هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی حکم حرفه ای چهار نفره بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

مایک منیان کیست؟

مایک منیان کیست؟

نام : مایک پترسون منینان
تاریخ تولد : 3 ژوئیه 1995
محل تولد : کاین
قد : 191
شماره پیراهن : 16
باشگاه ها : پاریسن ژرمن، لیل، میلان
تیم ملی : فرانسه

Maignan از طریق تیم های جوانان در پاری سن ژرمن آمد، جایی که او اغلب به عنوان یک تعویض استفاده نشده خدمت می کرد در سال 2015 او با مبلغ 1 میلیون یورو به لیل پیوست و در سال 2017 به عنوان اولین انتخاب آن ها انتخاب شد.

او در فصل 19-2018 به عنوان بهترین دروازه بان سال لیگ 1 انتخاب شد و در فصل 2020-21 قهرمان لیگ شد او سپس با 15 میلیون یورو به میلان رفت و در اولین فصل حضورش در سری آ قهرمان شد و به تیم منتخب فصل تبدیل شد.

ماینان پس از انجام 37 بازی ملی برای فرانسه در سطح جوانان، اولین بازی ملی بزرگسالان خود را در سال 2020 انجام داد او در تیم فرانسه برای یورو 2020 یوفا انتخاب شد. سال های اول Maignan در Cayenne، گویان فرانسه، از مادری هائیتی متولد آکوین و پدری گوادلوپی متولد شد او در Villiers-le-Bel، در حومه شمالی پاریس بزرگ شد او در 20 دسامبر 2001 تابعیت فرانسوی را از طریق تبعیت مادرش به دست آورد.

اینستاگرام مایک منیان 

اینستاگرام مایک منیان 

مایک منیان Mike Maignan در صفحه اینستاگرام خود 1.6 میلیون دنبال کننده دارد و 152 پست منتشر کرده است. مایک منیان  با نام کاربری magicmikemaignan در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های مایک منیان 

عکس های مایک منیان 

عکس های مایک منیان عکس های مایک منیان 

عکس های مایک منیان  

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید