بیوگرافی برکجان گوون berkcan Güven

0
62

این پست مربوط به برکجان گوون berkcan Güven می باشد. برکجان گوون Berkcan Güven متولد 30 مه 1996، که به عنوان BEGE شناخته می شود، یک یوتویوبر معروف و خواننده ترک است.

اگر شما هم طرفدار بازی باکارات هستید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به وب سایت شرط بندی حتما به آموزش بازی باکارات آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

برکجان گوون کیست؟

برکجان گوون کیست؟

نام : برکجان گوون
تاریخ تولد : 30 مه 1996
محل تولد : استانبول
حرفه : یوتویوبر و خواننده ترک

Berkcan Güven اصالتا از طرف پدرش اهل ساکاریا و از طرف مادرش اهل سینوپ است برکجان فرزند برهان گوون بازیگر و صداپیشه است در حالی که او با خانواده خود در ساکاریا زندگی می کرد، پس از زلزله گلچوک که در 17 اوت 1999 رخ داد به استانبول نقل مکان کرد.

برکجان گوون تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در بخش طراحی ارتباطات بصری دانشگاه Işik در سال سوم رها کرد berkcan guven اظهار داشت که این تصمیم را به این دلیل گرفته است که معلمانش به او اجازه حضور در یوتیوب و تیراندازی های تبلیغاتی را نمی دهند. انتظار می رود که او در سال 2022 از گروه هنرهای تجسمی و نمایشی دانشگاه باغچه شهیر فارغ التحصیل شود.

berkcan guven به خاطر ویدیوهایی که در سایت اشتراک‌گذاری ویدیو، واین در سال 2013 منتشر کرد مورد تحسین قرار گرفت و در سال 2014 کانالی در یوتیوب باز کرد و تولید کننده محتوا شد. او همچنین پست هایی را به طور همزمان در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

در سال 2017 برکجان با آهنگ رپ Youtube Benim İşim توجهات را به خود جلب کرد و با آهنگ هایش بر محبوبیت خود افزود آلینا تیلکی خواننده معروف نیز در ویدیوی آهنگ ینیدن شرکت کرد او در سال 2019 ویدیویی را با بازیکن فوتبال پدیده کریستیانو رونالدو با حمایت مالی Clear Man تهیه کرد.

اینستاگرام برکجان گوون

اینستاگرام برکجان گوون

برکجان گوون berkcan Güven در صفحه اینستاگرام خود 3.1 میلیون دنبال کننده دارد و 22 پست منتشر کرده است. برکجان گوون با نام کاربری berkcan در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های برکجان گوون

عکس های برکجان گوون

عکس های برکجان گوونعکس های برکجان گوون

عکس های برکجان گوون

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید