بیوگرافی سید مهدی سید علی Mehdi Seyed Ali

0
32

این پست مربوط به بیوگرافی سید مهدی سید علی Mehdi Seyed Ali می باشد. سید مهدی سیدعلی متولد 26 تیر 1357 در شهر ری بوده Mehdi Seyed Ali یکی از داوران لیگ برتر فوتبال ایران می باشد.

اگر شما هم از طرفداران بازی باکارات می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت ایرانی شرط بندی فوتبال به آموزش بازی باکارات آنلاین بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

سید مهدی سید علی کیست؟

سید مهدی سید علی کیست؟

نام : سید مهدی سیدعلی
تاریخ تولد : 26 تیر 1357
محل تولد : شهر ری
حرفه : داور

سیدعلی فارغ التحصیل رشته، مدیریت صنعتی در مقطع کارشناسی وسپس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت استراتژیک می باشد و اکنون به‌عنوان مدرس دانشگاه و مشاور شهردار یکی از مناطق شهر تهران درحال فعالیت می باشد.

Mehdi Seyed Ali در مجموع 249 مسابقه را در مجموع 21 دوره حضور در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از لیگ دوم تا پایان لیگ بیست و دوم به عنوان داور وسط قضاوت کرده است.

از جمله قضاوت های مهم سید مهدی سید علی فینال جام حذفی باشگاه‌ های کشور در فصل 96–1395 بین تیم های نفت تهران و تراکتور سازی تبریز به عنوان داور وسط بود که با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم نفت تهران خاتمه یافت.

همچنین قضاوت دربی شماره 70 اصفهان بین تیم های سپاهان و ذوب آهن و شهرآورد شماره 98 تهران بین تیم های پرسپولیس و استقلال از دیگر مسابقات مهمی بود که سیدعلی آن را قضاوت نموده‌ است سید علی در تاریخ 26 تیر ماه سال 1402 همزمان با چهل و پنجمین سال تولدش از قضاوت در چمن سبز فوتبال بازنشسته شد.

عکس های سید مهدی سید علی

عکس های سید مهدی سید علی

عکس های سید مهدی سید علی عکس های سید مهدی سید علی

عکس های سید مهدی سید علی

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید