بیوگرافی اشکان خورشیدی Ashkan Khorshidi

0
33

این پست مربوط به بیوگرافی اشکان خورشیدی Ashkan Khorshidi می باشد. اشکان خورشیدی متولد 24 مرداد 1358 در ساری است Ashkan Khorshidi یکی از داوران لیگ برتر فوتبال ایران می باشد.

اگر شما هم از طرفداران بازی چهار برگ می باشید مجله مگاشرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت های بت معتبر آنلاین به آموزش نحوه برداشتن کارت ها در چهاربرگ بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

اشکان خورشیدی کیست؟

اشکان خورشیدی کیست؟

نام : اشکان خورشیدی
تاریخ تولد : 24 مرداد 1358
محل تولد : ساری
حرفه : داور

خورشیدی بعد از گرفتن دیپلم در سال 1376 داوری را از بازی های محلی ساری آغاز کرد سپس دو سال ادامه تحصیل داد تا فوق دیپلم گرفت و در سال 1376 نخست درجه 3 داوری را گرفت و در سال 1383 به درجه ملی دست یافت و در لیگ دست دوم و سوم قضاوت را آغاز کرد در سال 1387 از لیگ دهم وارد قضاوت در سطح اول فوتبال ایران شد، سپس بعد از 3 سال تجربه در سال 1390 موفق شد وارد لیست فیفا (بین المللی) شود

اشکان خورشیدی اولین بار در 24 بهمن 1395 در شهرآورد 85 بعنوان داور چهارم با سرداوری علیرضا فغانی حضور داشت، او در 10 فروردین 1398 خود سرداور بازی شد و علیرضا فغانی بعنوان داور ویدیویی در این بازی حضور داشت اشکان خورشیدی متاهل بوده و دارای دو فرزند پسر می باشد.

عکس های اشکان خورشیدی

عکس های اشکان خورشیدی

عکس های اشکان خورشیدی عکس های اشکان خورشیدی

عکس های اشکان خورشیدی

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید