بیوگرافی بهزاد لیتو Behzad Leito 🚀

0
111

این پست مربوط به بیوگرافی بهزاد لیتو Behzad Leito می باشد. بهزاد داور پناه معروف به بهزاد لیتو متولد 5 اسفند 1370 در اصفهان است وی از خوانندگان ورپر های ایرانی است.

اگر شما هم از طرفداران بازی بلک جک می باشید مجله دیجی شرط توصیه می کند قبل از ورود به سایت شرط بندی معتبر به آموزش بازی بلک جک بپردازید. برای ادامه این مطلب با مجله دیجی شرط همراه باشید.

بهزاد لیتو کیست؟

بهزاد لیتو کیست؟

نام : بهزاد داور پناه
تاریخ تولد : 5 اسفند 1370
محل تولد : اصفهان
حرفه : خواننده ورپر
سال های فعالیت : از سال 1389 تاکنون

بهزاد فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صدا از دانشگاه دبی است. بهزاد ابتدا کار خود را از آهنگسازی شروع کرد سپس شروع به خوانندگی کرد و اکنون ترانه سازی می کند بهزاد تنها یک خواهر کوچکتر از خودش به نام نیکی دارد. پدر و پدربزرگ بهزاد نسل در نسل از خیران مدرسه ساز می باشند مادربزرگ وی نقاش و مادرش از علاقمندان طراحی داخلی است.

لیتو از 15 سالگی‌نوشتن شعر را آغاز کرده و آرزو داشت که یک رپر شود‌. به مرور علاقه اش نسبت به کارش زیادتر شد سپس بخاطر علاقه فراوانی که به موسیقی داشت، تصمیم گرفت که فقط شنونده نباشد و خوانندگی را به‌طور حرفه ایی شروع کند.

Behzad Leito خوانندگی را از 16 سالگی‌اش (زمانی که در تهران بود) آغاز کرد و زمانی که به دبی رفت، به شکل حرفه‌ای ادامه داد در ابتدای شروع فعالیتش، عضو گروه پایدار شد و سپس با انتشار آهنگ‌هایی مانندفوق‌العاده، فردا  ودادیم رفت تو رو، باعث بیشتر شناخته شدنش شد.

یکی از دلایل اصلی رشد و پیشرفت بهزاد، همکاری او با رادیوجوان بود Behzad Leito از سال 2014، تک‌آهنگ های بسیاری از جمله مثل خودت، تو چی بالایی، فردا و‌.‌.. را به‌طور اختصاصی از رادیوجوان منتشر کرد.

آلبوم ها

  • 1392 خاکستری
  • 1394 23
  • 1395 تراپی
  • 1397 ستازه بازی
  • 1399 تخگار
  • 1401 سولد اوت
  • 1402 بچه تخساینستاگرام بهزاد لیتو

اینستاگرام بهزاد لیتو

بهزاد لیتو Behzad Leito در صفحه اینستاگرام خود 4.4 میلیون دنبال کننده دارد و 169 پست منتشر کرده است. بهزاد لیتو با نام کاربری behzadleito در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های جدید بهزاد لیتو 

  عکس های جدید بهزاد لیتو 

عکس های جدید بهزاد لیتو 

عکس های جدید بهزاد لیتو 

عکس های جدید بهزاد لیتو 

 

بهزاد لیتو کیست ؟

بهزاد داور پناه معروف به بهزاد لیتو متولد 5 اسفند 1370 در اصفهان است وی از خوانندگان ورپر های ایرانی است.

یکی از دلایل اصلی رشد و پیشرفت بهزاد لیتو چه بود ؟

یکی از دلایل اصلی رشد و پیشرفت بهزاد، همکاری او با رادیوجوان بود او از سال 2014، تک‌آهنگ های بسیاری از جمله مثل خودت، تو چی بالایی، فردا و‌.‌.. را به‌طور اختصاصی از رادیوجوان منتشر کرد.

😍 چقدر خوشت اومد !

پاسخ دادن

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید